-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale słodka Dzidzia :loveu: :loveu: [URL]http://img114.imageshack.us/img114/2733/tnobraz291tl6.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaa....pewnie :roll: Namoczyć, poszatkować i do ciasta :eviltong::p[/quote] bez szatkowania :eviltong: rodzynki łykam w całości :cool1: :evil_lol: :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: czy Ala użyła kremu do golenia i będzie się golić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://img386.imageshack.us/img386/2177/tnobraz290me0.jpg[/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Selkecikowa, będzie dobrze :glaszcze: :calus: :calus: :calus: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A normalnej rozmowy to juz nie zauważasz? :roll::shake:[/quote] :eviltong: zauważam w międzyczasie :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Iv:multi:................a co ty się tak tym marudą przejmujesz:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jako mężczyzna powinien panie przodem puszczać:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: oj wiesz, jako Rodzynka, trzeba go czasem dopieścić ;) :evil_lol: :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']CZeść:-([/quote] Będzie dobrze Selkeciku :glaszcze: :calus: Cześć :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']I jeszcze powiedz,że masz skośne oczy :eviltong: No taaaaak...jeszcze się nie obudziła :shake:.....KOGUTKA!!!!!! :multi::evil_lol: Dobrze, że w ogóle gospodarza zauważacie :eviltong::p[/quote] :eviltong: trudno nie zauważyć, jak ciągle albo ryczy, albo pyskuje :eviltong: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bry, bry :multi::loveu:......zdecydowanie lepiej to wygląda ;)[/quote] :cool1: ale sobie wymyśliłam cwaniacko :cool3: blondynka - a myśli :multi: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry Wszystkim :multi: Ala :loveu: Jabłuszkowa :loveu: Menrzuś :loveu: ..........i Bila też, jak się zjawi :cool3: :loveu: i[SIZE=1] tym sposobem Menrzuś nie jest na końcu, a więc nie ma powodu do płaczu[/SIZE] :evil_lol: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ano trzeba będzie się zaopatrzyć w jakiś boksiowy kalendarz - ostatecznie to już u mnie tradycja ;)[/quote] :cool3: ja już się zaopatrzyłam :multi: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
coś dla milośników boksiów ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-2009-z-bokserami-na-pomoc-bokser-om-126801/#post11405374[/URL] Menrzusiu może drobny upominek dla Alfy? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:-o jak powiedział, tak i zrobił, poszedł sobie :roll: facet, a konsekwentny, patrzajcie co za świat :cool3: :evil_lol: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kobieca logika....pppppppppppppfffffffffffffffffff..:diabloti:...[/quote] :siara: :siara: taaaaaa zawsze to samo mówisz :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Idem se - doooobrej nocki :multi::loveu:[/quote] a On gdzie? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to ja już w takim razie z tych klęczek nie podnoszę się :diabloti: We własnym pokoju na klęczka :placz:[/quote] to może na tych klęczkach po prostu kurze wymiatasz z pokoiku :p :cool3: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to mła jest niewinny :diabloti:[/quote] jesoooooo :crazyeye: aż ta logika męska i facetowska interpretacja :eviltong: :eviltong: :eviltong: :mdleje: :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i kto z piesami poleci jutro?[/quote] :cool3: chyba chce strzelić bumelkę i nie spacerować :shake: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:modla::modla::modla: ave królowo Sabo :evil_lol:[/quote] Buahahaaaaaa:roflt::roflt::roflt: Wstań synu z tych kolan.........bo odcisków dostaniesz :evil_lol: :eviltong: :roflt::roflt::roflt: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Boisz się, że jak błysnę to padniesz?:roll::cool3:[/quote] już przecież padł............na kolana :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']tia, zwłaszca dla tych, co nei w temacie są, aż dziw, że nas w kaftany jeszcze nie popakowali:evil_lol:[/quote] jak nie są w temacie to............ich problem, a nie nasz :evil_lol: grunt, że my się dobrze bawimy :razz::multi::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie kupuję, po co, jak tam nic nie ma:cool3:[/quote] a co jest do.......nicości? :hmmmm: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Mła? :crazyeye:....ja niewinny :shake:[/quote] :p jak Ty niewinny to ja.............królowa Saba jestem :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ależ te posty sie mieszają :shake:[/quote] i trzeba szukać co i kto napisał :mad: chociaż w sumie to też jakaś atrakcja te poszukiwania :evil_lol: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']jak to KREWniaczki:evil_lol:[/quote] taaaaaa tylko, że jedna z tych KREWniaczek nie zna........swojej ....:siara: :eviltong: hahaaaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale w końcu zawiązujemy czasem koalicję ,przecież to jakieś podobieństwa nas wiążą, jakby to nie zabrzmiało:diabloti: :diabloti: