-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Iv się pożegnała............ [URL="http://www.wrzuta.pl/film/efQeMtNKrO/"][COLOR=blue]Wrzuta.pl - sprzątanie[/COLOR][/URL] ........ :diabloti: Śmigam na spacerki :hand:[/quote] pfyyyyyyyyyy ale wymyślił :eviltong: :eviltong: :eviltong: sam wiecznie sprzątasz, a ja tylko na święta [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ja Wam tylko kolorowych wpadłam życzyć:loveu::loveu::loveu:, bo chałturzę:placz:[/quote] :obrazic: chałurzysz i chałturzysz :roll: i nie masz czasu dla nas :placz: ale jak skończysz te chałtury to masz nadrobić tu, pamiętaj :mad: Kolorowych Bilusia :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: sam tu siedziesz? Jak mnie nie ma to taka cisza na wątku jakaś :roll: i co mam poczytac przed spaniem :shake: Cześć Menrzusu kochany :multi: :loveu: :loveu: [SIZE=1]trochę mu posłodzę :cool1: bo taki samotny biedak[/SIZE] :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Bilbuś tylko się zdziwił, że kolega tak bez entuzjazmu się z nim wita:evil_lol:[/quote] Zuch Bilbuś :happy1: a kolega jakiś taki.......niegramotny :roll: mało wyszkolony w funkcjach obronnych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Iv_ replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czyżby Żuraw czytała dogo ???? telepatia ????[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]No ciekawe te dokumenty ... wszystko można spreparować mając na to odpowiednią ilość czasu ...ciekawe czy wet kojarzy wogóle taka bulwinkę :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie trzeba się logować, żeby całe dogo przeczytać od deski do deski, post po poście. Myślę, że śledzone są wszystkie posty na tym wątku i skrupulatnie zbierana wiedza. Bardzo mi żal tej bulwinki, jest taka słodka i urocza. Jeśli potrzebna będzie zbiórka na fundusz nagrodowy to ja też się dorzucę. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ty się nie śmiej:shake::shake::shake:, Izunia, on niebezpieczy:shake::shake::shake:. Może zabić, machając ogonem:evil_lol::cool3:. A kiedyś z moim kolegą tak się witał, tak się witał, że go normalnie łbem w to i owo puknął:oops::oops::oops:. Facio zbladł i dobry kwadrans dochodził do siebie:roll:. Powiedział, że musi se ochraniacze takie specjalne zrobić:-o:cool3::evil_lol:[/quote] No machnięcia ogonem mogą być baaaaardzo niebezpieczne :roll: zabić jak zabić, ale złamać noge to mogą i to przynajmniej w trzech miejscach :evil_lol:;) Boszszszszseeee a Bilbusiowi nic sie nie stało? :-o Biedak :roll:, powinien teraz tego kolegę witać w chełmie, żeby mu sie łebek nie potłuk zbytnio :p:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A ja się nie pogubiłam :eviltong: ale też muszę iść :roll: niestety czas brać się za to co ciągle odkładało, czyli moje ukochane przedświąteczne sprzątanie :shake: :roll: Miłego dnia :multi: Bila :loveu: Iza :loveu: Menrzuś :loveu: Menrzuś :loveu: Bila :loveu: Iza :loveu: Iza :loveu: Menrzuś :loveu: Bila :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Noe bojaj się! Bazar potrwa do końca stycznia! :cool3:[/quote] ufffffff to już mi od razu lepiej :multi: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobra- kochani......Uciekam do Biedronki:evil_lol:......wpadnę z pracy.....Paaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] miłego dnia:loveu: śliczna, wyjątkowa, miła i kochana Jabłuszkowa :razz: [SIZE=1][COLOR=lightblue]starałam się chyba nie[/COLOR][/SIZE] :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Bosz! Od ran atrzeba z mietłą latać! Doooooooooooooooooberek! :loveu: Szukuję nowy bazar- dla mUli książkowych :cool3:[/quote] Cześć Cioteczka! :loveu: oj dla mUli i to przed świętami, nie masz litości dla pustej kieszeni :shake: :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No fafle oczywiście:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ino potem oddaj:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-387.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] nie miołczenie oczywiście oddam oddam :multi: dziękuję pięknie za pożyczkę :razz: jednak jesteś OK! istotka :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć gaduły, Iv, dlaczego ślochasz???? Kto ciem skrzywdził???? Napuścimy na niego Bilbusia:evil_lol:[/quote] Cześć Bila :loveu: oj płakam bo nooooooo.........oj kurcze no jakby to powiedzieć, żeby nie skłamać, a zbytnio się nie oczernić :hmmmm: nooooooooo trochę byłam zaczepliwa w stosunku do Jabłuszkowej :oops: chyba trochę za bardzo nooooooooo i musiałam jakoś to zatuszować, więc wzięłam na łzy i szloch :roll: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przestan bo pobrudzisz podłogę:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pożyczysz tego mopka co masz? :razz: to potem posprzątam :roll: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bossszzz ależ jestem miętka:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie ić.........zostań......nie płakaj......mimo wszystko i tak cię[/COLOR][/FONT][/B] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lubiem[/COLOR][/SIZE]:loveu: [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Też to zauwazyłeś?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: no teraz to jesteś prawdziwa gwiazda o wielkim serduchu :multi: [SIZE=1][COLOR=lightblue]ja też Cię lubiem[/COLOR][/SIZE] :loveu: niczego nie zuważył :shake: bo nie było co zauważać [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-465.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ale Jabłuszkowa tylko sobie cicho "miałczała", a Ty do niej od razu z faflami :roll::evil_lol: czasami jest fajnie w mygle posiedzieć ;)[/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-465.gif[/IMG] nie lubię mgły i już :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]jesteś niemiła....ić stąd:roll:[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] idem :roll: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-321.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ZoUza z Ciebie....ale wybaczam Ci......zadaje sobie sprawę co zazdrość robi z człowiek:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Stchórzyłeś:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]To chociaż zabier tą agresorkę Iv....jakoś mi dzisiaj dokucza......zazdrasza chyba:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-659.gif[/IMG] sama sobie pójdę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-659.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'].....bo szczekam i szczekam, a Ty sobie z Jabłuszkową pytlujesz :eviltong: ....o mygle mówiłem :roll:[/quote] nooooo wiesz :cool1: jak poczytałam tu gdy weszłam to od razu musiałam Jabłuszkowej "odszczeknąć" żeby zbyt pewnie się tu nie czuła :evil_lol: a o mygle :p nie lubię mgły :shake: bardzo nie lubię :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A co Ciebie tak niby zaniepokoiło:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No pewnie że muszę....w końcu baba ze mnie z krwi i kości:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oj :roll: no takie jakieś masz dziś wypowiedzi, które nie najlepiej brzmią dla samej Ciebie :roll: :shake: ostatnio mówiłaś żeś SZPROTKA :crazyeye: i to WYPASIONA:multi: :diabloti: :diabloti: [SIZE=1][COLOR=lightblue]ale jadem od rana tu rzucam, boszszszsz chyba mnie znienawidzi przed Świętami[/COLOR][/SIZE] :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wygodniej będzie odpowiedzieć na PW :diabloti:[/quote] :shake: tak tak myśle, łatwiej łyknie prawdę jak nie będzie publicznie podana :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nareszcie.....bo się nie mogłem doczekać :roll: Bryyyyyyyyyyyy :multi::loveu: Deszczyku na szczęście u mnie nie ma - tylko tak biało......kołderkowo jakby :p[/quote] mmmmmmmmmm:p Biało :crazyeye: to masz znowu śnieg :evil_lol: i pewnie psiaki się ucieszyły:razz: A jak Twój dupalon? nie walnąłeś gdzieś na tym śniegu?;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Kochana ja jestem gwiazdą w każdym gatunku...i to nie podlega najmniejszej dyskusji:p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Prawda Menrzusiu?:razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaaaa:roll: mam pewne wątpliwości co do tego po przeczytaniu dzisiejszych Twoich wypowiedzi :shake: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] musisz się u Menrzusia upewniać? :eviltong: i szukac potwierdzenia? :roll: pfyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG]