-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='halbina']Witaj, Gonziku![/quote] Witamy w Gonzikowej Galerii :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']:sweetCyb: cześć wszyscy grzeszni i grzeczni i jacy tam jeszcze jesteście ;) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: ale się cieszę, że Was widzę ;)[/quote] a Ty też się włóczyłaś :eviltong: nie wiadomo gdzie i po co :evil_lol: Cześć :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Gdzie porzuciła, gdzie:-o:-o:-o. Jestem:multi::multi::multi:, na szkoleniu dziś byłam, i zaraz wyjdę znowu:placz:, ale przyjdę:evil_lol:. a Ciebie, ciotko Iv wczoraj wieczorkiem nie było:mad::mad:. Ja czekałam, czekałam, czekałam....[/quote] :crazyeye:to Ty teraz taka szkoluna będziesz :evil_lol: Byłam wczoraj :roll:, ale dogo mnie raczyło wpuścić w swoje progi dopiero koło 24 godz :mad: pewnie mnie nie lubi :cool1: bo wie, że jestem wredna :multi::cool3: Teraz [I]se[/I] idę do pracy :p zobaczymy co wieczorem dogo wymyśli :angryy: Miłego dnia Wszytkim życzę :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:shake: rano nie było Jabłuszkowej :shake: Bila też nas porzuciła :shake: Izy już dawno nie widziałam :shake: nie ma ichhhhhhhhhhhhhhhhh :placz: :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:no co z tym numerkiem ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: a tej tylko "numerki" w głowie :evil_lol: no ale w końcu sama mówiła, że....................grzesz(cz)na :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzieńdoberek :sweetCyb::sweetCyb: Prawda? Jak nie ja :shake:[/quote] To do Ciebie niepodobne :niewiem: takie wyjścia bez słowa :roll: a ten net znowu Ci coś świruje :mad: zrób z nim porządek :angryy:, bo Rodzynek musi być na swoim miejscu :eviltong: :p Cześć :loveu: :multi: [SIZE=1]Lubię tą Twoją ekspresyjność witania[/SIZE] " :sweetCyb: " ;) :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]duża jest grzeszna..... tfuuuu grzeczna :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jak zwał, tak zwał.......i tak wiadomo o co chodzi......:cool3: Grzesz(cz)na Ala:multi: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :multi: :loveu: w ten pochmurny dzień :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]o rany ....zaraz numer ....taki Mały Szczęśliwy Numerek :grins: ... fajna byłam jak byłam Mała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Myślę, że Dużej też niczego nie brakuje :cool1: :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Sorki za zniknięcie, ale net mi się gdzieś zgubił :shake: i nie mogłem go znaleźć :placz:[/quote] :niewiem: właśnie to zniknięcie wczoraj Twoje było takie........:roll: nagłe :roll: -
[quote name='halbina']sorki za off... Kochana Iv_ cóż to za cudny nosek masz w avatarku, całkiem platonowy ci on... :cool3:[/quote] no przecież to nochal Gonzika :multi: przesłodki, prawda :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']nie tylko chrapanie - mruczenie, gwizdanie :evil_lol:[/quote] fajne te odgłosy :p powinieneś częsciej je nagrywać :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Piękne to chrapanie :multi: :loveu: :evil_lol: -
Bunia jest taka dzielna, da radę :loveu: cały czas trzymamy :kciuki:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Iv.......:eating:[/B][/COLOR][/FONT] Sie Panie częstują..... :evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja poluję na sztuczne żółte kalie do wazonu ...widziałam w Ikei ale były 3 ostatnie i lekko podniszczone [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Niektórzy mówią, że kalie to taki cmentarny kwiat :roll: ale ja je bardzo lubię i jako żywe kwiaty i wszelkie z nimi elementy dekoracyjne :loveu: a wiesz, że ja mam 3 żółte sztuczne kalie i wcale nie podniszczone ;) wydaje mi się, że gdzieś widziałam u nas w sklepie jeszcze kalie :hmmmm: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Przyniosłam gararetkę :multi: :p ale bez jajków :roll: Proszę ;) [IMG]http://i37.tinypic.com/b7jk8i.jpg[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://i37.tinypic.com/23jk2fl.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]piękna kalia [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a jajeczka wcale nie śmierdzą :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [SIZE=1]Dziękuję, mam słabość do kalii[/SIZE] :oops: Jajka są smaczne mimo pewnych wad aromatycznych :evil_lol: a takie z majonezikiem i natką pietruszki ochhhhhhh mniaaaaammmmmmmmmmmm :multi: :multi: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Gotowane śmierdzą, no nie dam sobie powiedzieć, dopiero potem możną jeść, jak wywietrzeją[/quote] no własnie, mają dziwny zapach przy gotowaniu :roll: a potem są takie smaczne :evil_lol: :hmmmm: może powinno kupować się gotowane jajka :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Te żółte to żeś chyba do góry nogami wstawiła:roll:[/quote] :crazyeye: zgłupłaś :roll: chyba ja wiem lepiej co malowałam :eviltong: to wisząca kwiatowa gałązka :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
To u Ciebie jest śnieg? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Takie np...... :cool3: [IMG]http://i37.tinypic.com/23jk2fl.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2ln7lfn.jpg[/IMG] mam nadzieję, że Menrzuś nie pogoni mnie z tą galerią moją :roll: :p :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a plasterek jajeczka ...gdzie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no powinien być kawałek jajka :placz: ale już mi się nie chciało gotować i czekać z tym całym interesem :shake: miałam ciekawsze zajęcia do roboty niż grzebanie w garach :roll: Kwiatuszki [I]se [/I]malowałam :siara: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Garareta jeszcze jest :evil_lol: a to z prostej przyczyny, że dopiero dziś ją dokończyłam robić :roll:, a więc "zsiądzie" się na kolację :multi: jakby co.......to zapraszam :cool1: kurczaczek, marcheweczka, groszek, kukurydza i natka z pietruszki :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No tak, jakby było ich więcej to siwizna murowana przy takich żywiołach :cool3: a o jakim Ty wieku mówisz tak w ogóle :crazyeye: młódka jesteś kobieto :multi: nie zapominaj o tym :mad: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:shake: no to mieliście stresującą sobotę :shake: Masz rację nasza panika i stres udziela się zaraz zwierzęciu i też zaczynają się bać. Ale tak trudno opanować emocje jak coś dzieje się naszemu pupilowi. Tak one ciągle pchają jęzory do ran i same chcą leczyć:mad:a w efekcie to naliżą się jakiś medykamentów i potem problem. Oj te nasze psiaki takie mają różne pomysły i ciągle dostarczają nam atrakcji :evil_lol: nie zawsze spokojnych atrakcji ;) Może już co miało się plątać to wyplątało i teraz już będzie OK, czego oczywiście z całego serca wam życzę :loveu: