Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Dzień dobry :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: w ten pochmurny deszczowy dzień [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-86.gif[/IMG]:roll:
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale ja.....jak na gwiazdę przystało....jestem wyjatkiem......i jestem WYPASIONA SZPROTKA:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] to okazuje się, że Ty jesteś gwiazdą wsród Szprotek :crazyeye::multi: a więc ja jestem jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną kobiecą gwiazdą :cool1::multi: :multi: :cool3: :evil_lol:
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pffff! Ja nie myśle[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Tak publicznie do tego się przyznajesz eeeeeee yyyyyy noooooooo:roll::roll: Trzeba było nie mówić, może nikt by nie zauważył i myślał, że jednak myśląca jesteś kobita :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  4. [quote name='Bila']No nie, musiałam ci to powiedzieć. Ja też mam nokię:evil_lol::evil_lol:, tyle że czarną, więc szara u mnie jedna:placz:[/quote] oj tam, moja Nokia też czarna :cool3: ale jak okurarów nie przetrę dobrze to jakoś tak szarawo mi wygląda :roll: więc sobie podciągnęłam statystyke [I]letko [/I]:diabloti:
  5. [quote name='Bila']No tak jakoś przez te 6 lat się ze sobą związaliśmy, bardzo :lol::loveu:. Lecę cioteczka spać, bo kuna o 6 wstaję:placz::placz:, do roboty, na karmę i bazarki zarabiać i na rachunki też:shake::shake:. Tak mi żal, jak mam tym administracjom, gazowniom i innym takim uiszczać, a na bazarkach wręcz przeciwnie, gdyby nie jakieś skowyty tej mojej jednej szarej komóreczki, to chyba wszystko bym tu wydała:evil_lol:[/quote] Jak trza to mus :razz: tak moja babcia mówi :evil_lol: To masz tylko jedną szara komórkę? :crazyeye: ja mam dwie, bo i Nokię :diabloti: Tak, bazarki są zgubne dla tych co mają miękkie serce i słabą silną wolę ;) Dobrej nocy Cioteczka i kolorowych snów :multi: Dobranoc :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name='Bila']Różnie o nim gadają, ale mnie się podoba:loveu::oops:[/quote] Biszkoptowe są śliczne :multi: a Twój to całkiem całkiem śliczny facet :loveu: więc wcale się nie dziwie, że Ci się podba :evil_lol:
  7. ooooooo gdzie Bilba zobaczyłam :multi: ale przystojny chłopak :cool1:
  8. [quote name='Bila']Ależ cioteczko, ja ci ułatwiłam zadanie:roll:[/quote] boszszsz widocznie nie umiem skorzystać z tej podpowiedzi :roll: :placz: dla mnie dogo to jeszcze terra incognita :oops: :roll:
  9. ło matko :-o to muszę albo miec duzo szczęścia, żeby trafić na jakieś jego zdjęcie na tamtym wątku, albo przejrzeć go od 1-szej strony :placz: a na to potrzeba troche czasu :cool1: ale prędzej czy później zrobię to :diabloti:
  10. [quote name='Menrzuś']Nooo.....szczekałem na ten excytujący moment Twojego pojawienia się :razz:[/quote] :roll: tak żeś się wyszczekał, że zaniemówiłeś coś na mój widok :roll: chyba zbyt excytująco weszłam, bo aż Cię widzę dogo wylottało :roll: :eviltong:
  11. [quote name='Bila']Nigdzie:roll::oops:. Bilbo jakoś ni ma fotobloga[/quote] oooooooo :roll: a już myślałam, że tylko ja tych fot nie oglądam :shake: a tu widzę, że nikt nie ogląda :roll: no to jak Bilba obejrzeć :niewiem: :roll:
  12. [quote name='Bila']Gram to może za dużo powiedziane, jest taki typ gier, który bardzo mi się podoba, to niby jest kategoria przygodowe. Moje nie szczęscie polega na tym, ze zaczęłam od najlepszej, jaka jest "Syberia" Sokala i teraz wszystkie inne to już nie to. Dzis dostałam Tunguskę i muszę powiedzieć, że jest niezła, ale najpierw chałturę muszę skończyć:placz:[/quote] boszszszsz :-o to Ty jakaś oblatana jesteś w tym temacie :cool3: ja, jako że jestem typem hazardzisty profilaktycznie w ogóle nie zaczynam żadnych gier na kompie :shake: nawet pasjansa nie układam :evil_lol: chociaz ostatnio kolega wrobił mnie w taką jedną grę w necie :roll: zarejestrowałam sie, ale ......gram na niego tylko :evil_lol: niech chłopina się cieszy ;)
  13. Cioteczka, a gdzie te foty pokazujesz? :cool1: :razz:
  14. [quote name='Bila']No parę zrobione, beznadziejne nieco, choć mój pies podoba mi się bardzo:evil_lol:. Ale za resztę to siem wezmę póżniej. Nastał czas chałtur:shake::shake: i ciężko. Jeszcze dziś nową grę dostałam:shake::shake:. teraz czynię starania, żeby jednak pójść spać:evil_lol:[/quote] Jak Tobie podobają sie foty Twojego psa to nie mogą być beznadziejne, na pewno są fajnie :loveu: Grasz w gry komputerowe :crazyeye: :crazyeye:
  15. [quote name='Menrzuś']Ooooooo....i zguba się znalazła :lol: Bry, bry :multi::loveu:[/quote] myslałeś, że zginęłam :crazyeye: tęskniłeś może? :razz: :cool1: :diabloti:
  16. [quote name='Bila']Hej, nasza gwiazdo:loveu::loveu::loveu:[/quote] oj :oops: ja z tą gwiazdą to tak pod Japcokową, żeby sobie nie myślała, że jest tylko jedyną :cool3: :loveu: :loveu: :evil_lol:
  17. :multi: Dobry wieczór :loveu: :loveu:
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Serce mi się kraje:placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img266.imageshack.us/img266/192/img0174resizeqn7.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]takie cudeńko:loveu: i co nikt jej nie chce? Niemożliwe:shake:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Iv.....no coż to powinna być dla ciebie wskazówka kto jest największą pleciugą na tym watku.....jak ty jestes to ja zawsze mam co nadrabiać:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jestem gwiazdą [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] no coś Ty :roll: ja jestem taka milczkowata trochę :roll:
  19. Dzień dobry Wsiem :loveu: :multi: :loveu: :crazyeye: co tak mało dziś napypłaliście? :roll: chociaż może to i dobrze, bo mogłam szybko przeczytać mając tylko chwilę czasu :cool3: ale wieczorem mam nadzieję, że więcej tu da się poczytać :cool1: proszę mi się postarać, żebym miała ciekawą lekturę przed snem :evil_lol: A ta maleńka bulwka jest śliczna:loveu:
  20. Joasiu, jak będziesz miała chwilkę to napisz co u Buni. Pozdrawiam serdecznie całe wasze stadko ;) :loveu:
  21. Kto jeszcze może pomóc Parszywkowi? W jakikolwiek sposób... [SIZE=1]a mnie ksywka "Parszywek" się podoba i nie widzę w niej nic brzydkiego.[/SIZE] [SIZE=1]Wszystko zależy jakim tonem coś się mówi, a tutaj wszycy pokazują same ciepłe uczucia[/SIZE] :loveu: [SIZE=1]Zresztą ile ludzi tyle opinii i każdy ma do tego prawo[/SIZE] :evil_lol:
  22. [quote name='Menrzuś']No i znowu następna północ minęła :shake: Dzięki Iv :calus:[/quote] tak szybko ta północ mija :shake: a Ty taki grzeczniutki facecik jesteś :razz: Menrzuś :buzi: Spokojnej nocy :multi: paaaaa:loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='Menrzuś'].... a i tak Sylwa-alfa wzięła wszystko :roll:[/quote] :niewiem: jak chłopaki jej ustąpili to co........miała nie brać czy jak....;) :evil_lol:
  24. [quote name='Menrzuś']Dlatego mówię, że w pierwszej chwili :evil_lol:[/quote] taaaaaa w pierwszej chwili myślisz o sobie :hmmmm: to tak mi narcystycznie brzmi :cool3:
  25. [quote name='Menrzuś']Takie buzi-buzi? Tak na prawdę to walczyły o gałązkę :evil_lol:[/quote] jak się dobrze przyjrzeć to widać, że cała Trójca memła jedną gałązkę :cool3::razz:
×
×
  • Create New...