-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']W pierwszej chwili myślałem, że mówisz o mnie :diabloti:[/quote] :crazyeye: jesteś na tym zdjęciu? nie dojrzałam jakoś Ciebie :shake: :roll: :eviltong::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: ale piękne pozy, takie wygibasowate :evil_lol: [URL]http://img183.imageshack.us/img183/2392/obraz485eb0.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć Wujek :loveu: Cześć Cioteczki:loveu: Ty zawsze wiesz jak mnie "wykurzyć" z kąta :roll:, żebym zaczęła tu gadać :eviltong: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo ładne zdjęcie, takie z serii "czułości" ;) :loveu: [URL]http://img56.imageshack.us/img56/7082/obraz491sa2.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: ale piękny chłopak.........:loveu: [URL]http://img510.imageshack.us/img510/4036/obraz478fa4.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszsz...... :diabloti: Taka se pogoda jest dzisiaj....nieprawdaż? :razz::evil_lol:[/quote] :eviltong: :diabloti: ano taka [I]se :roll:[/I] pochmurny, chłodny dzień :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale to wina Jabłkowej.....ja powiedziałem, że na śliskim chodniku mój doopalon sięgnął bruku, a ta od razu mi przodami po oczach :crazyeye:[/quote] Ty tyły, Ona przody i .......zapanowała równowaga :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Będzie dobrze :kciuki: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:tort: [B][I][SIZE=5][COLOR=red]Sto lat sto lat .............i wszystiego Naj Naj........Najlepszego..........:multi:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :new-bday: :bday: :BIG: :Rose: :loveu: :Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: :loveu::Rose: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaaaa.....i znowu będę słyszał rytmiczne walenie :diabloti: Czymnij się ciepło :multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye: boszszsz to gdzie ta Cioteczka pracuje w takim razie, że........no eeeeeeeeeee takie odgłosy :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tylko czemu tak późno? Widzisz....ja muszę śmigac z pieskami do mięsnego :roll:[/quote] no bo nooooooooo :roll: rano zajęłam się innymi rzeczami zanim przyszłam tutaj :roll: a teraz też musze iść, bo siedzę z mokrą głową i pora zacząć w końcu suszyć kudły zanim całkiem zamarznę z zimna :evil_lol: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']A ja idę jeszcze na bazarek zerknąć i muszę, po prostu muszę, zabrać się do roboty :roll:[/quote] echhh, nie dość, że robota w robocie to i robota w domu :shake: a ja mam lenia strasznego :placz: i nie bardzo moge dać mu się rozwinąć, bo święta za pasem i tak szybko galopują terminy :crazyeye:, że nie wiem czy się wyrobię :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ooooooo.....wstałaś już :multi: Witankooooo :sweetCyb::sweetCyb:[/quote] [quote name='Iza i Avanti']Helooooooooooooooooo Cioteczko! :loveu:[/quote] Cioteczka Iza :loveu: Wstałam wstałam :eviltong: Menrzusiu :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: ale się z rana już tu napaplali :p Dzień dobry [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No body perfect :sadCyber:[/quote] myślałby kto [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No wiez....aukcje to moje zawodowe zbĄczenie :razz:[/quote] taaaaaaa jak nie łokcie w ruchu to......"zbączenia" :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zaraz tam wszyscy :p :evil_lol:[/quote] no np, Ty łokciami tam się rozpychasz :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja mało po dogo chodzę :shake:[/quote] ja też :shake:, ale czasem ktoś mi pokazuje jakąs bidę i tam zaglądam :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: wszyscy na bazarku boksiowym szaleją i tutaj ciszaaaaaa :roll: :eviltong: :evil_lol: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
zaglądaliście może tam..... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jestem-parszywek-na-dt-u-kasi-w-kocim-swiecie-zbieramy-na-leczenie-bude-127124/#post11430435[/URL] takie psie nieszczęście :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dobra ...przebrnęłam przez te poskakane posty ..... bereczek wszystkim :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: no proszę, jaka dzielna dziewczynka :evil_lol: z tych poskakanych postów to można czasem nic nie zrozumieć :shake: bo najpierw są dopowiedzi, a zapytania gdzieś......w tyle :cool3: Generalnie czytanie mamy utrudnione, ale co to dla wytwałych......pestka :diabloti: Czeeeeee Ala [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]