-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']To będzie wielkie gigantyczne NIC:evil_lol:[/quote] ciekawa jestem na czym polega to "nic"nierobienie :hmmmm: :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A uczta też była - na obiad rzuciłem Alfie na stół pieczonego w ziołach i cytrynce......uwaga.......pstrąga tęczowego :multi:[/quote] :roll: ale dżentelmen....."rzuciłem" boszszsz co za maniery :niewiem: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-549.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to jak nie lubisz Ryb, to co tutaj robisz? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] :roll: przeca mówię, że ryb, a nie Ryb :eviltong: nie zauważasz różnicy :-o Bystrzaku :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to niech któraś z Was zgarnie ten 25000ny pościk :razz:[/quote] nie dałeś szansy :roll: :roll: :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No wiem:evil_lol::evil_lol:. Jutro nad tym, co czytałam będą siedzieć "mądrzy" i wymyślać i na pewno będzie gorzej:evil_lol::evil_lol:. Ale za to święta już bliziutko, wigilię mam wolną:multi:[/quote] pewnie tak będzie ;) i co Ty zrobisz z tym wolnym dniem :crazyeye: jak tylko pracowałaś i pracowałaś ostatnio :shake: więc nic innego nie umiesz - tylko pracować :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Sama widzisz - nie mój dzień :shake: Aaaa tam znasz się - świeżo smażona rybka ma idealny zapach.....lepszy od jakiegoś tam schaboszczaka, który to własnie jedzieeee :eviltong:[/quote] przecież wiesz, że nie lubię ryb :roll: a schaboszczaków nie jadam :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale ładnie podskoczyłeś:loveu::evil_lol: Samopoczucie, cioteczko, takie se, od tej chałtury (bo dziś też cały dzień się wgapiałam w kompa, oczy bolą:placz::placz::placz: i łeb też:roll:[/quote] Biedulka :glaszcze: nie martw się .........jutro zawsze może być gorzej ;):evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już drugi raz w ciągu 5ciu minut.....coś to nie mój dzień chyba....albo za bardzo pachnę smażonymi rybami :evil_lol:[/quote] masz pecha :niewiem: chyba ;) smażone ryby nie pachną tylko śmierdzą :roll: tzn, pachną - inaczej :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaaaa....... faktycznie :oops: [B]Iv[/B] - :multi::loveu: [B]Bila [/B]- :multi::loveu: :razz:[/quote] no nareszcie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-502.gif[/IMG] masz szczęście, że się poprawiłeś :mad: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko wieczorne:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Cioteczka :loveu: :loveu: jak samopoczucie? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Przeciez podskakuję :p[/quote] :roll: owszem podskakujesz, ale nie było tego ":loveu:" :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A dobry, dobry :multi:[/quote] :roll: coś mało entuzjazmu :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Wiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Zauważyłam:roflt::roflt:[/quote] Jesteś bystra dziewczynka :cool3: tylko jakoś tak mam wrażenie, że nie do końca masz takie zdanie jak ja :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Mam nadzieję, że jeszcze ze dwa dni i będzie spokój:roll:, ale chyba was zagadam, jak wróce:evil_lol:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-160.gif[/IMG] będziemy czekać na to zagadanie :evil_lol: mnie to łatwo zagadać, bo ja jestem małomówna :roll: i mało pepłam :roll::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye: Bila, no nareszcie jesteś :loveu: :loveu: :loveu: to Twoje chałturzenie to do niczego :roll:, niby na finanse to dobrze, ale na sprawy towarzyskie to nie najlepiej :shake: ale chyba będziemy wyrozumiali i poczekamy jak skończysz :cool3: i zaczniesz tu z nami pepłać i pepłać :multi: bo ja zawsze dobrze myślę :cool1: tylko czasem coś innego z tego wychodzi :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jak się gwiazda z gwiazdą spotyka to się robi gwiazdozbiór :p[/quote] oj bez przesady od razu gwiazdozbiór :roll: :cool3: każda z nas jest indywidualną gwiazdą i wyjątkową i my się bardzo lubimy i współdziałamy i w ogóle O! :eviltong: :p :p :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No co Ty....to tak jakby choinkę do połowy przybrać :shake:[/quote] :mdleje: boszszsz ja chciałam Halbinkę pocieszyć, a Ty od razu tak z grubej rury :roll: w Tobie nic finezji nie ma :shake: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Zapomniałam halbinkę i Iv pogrubić post wcześniej:oops:[/quote] [quote name='halbina']czujemy sie pogrubione... :p :evil_lol:[/quote] ja jestem pogrubiona :roll: więc tutaj nie trzeba mnie jeszcze pogrubiać ;) :cool3: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]z cyklu znajdź różnice :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images44.fotosik.pl/42/7ec3700f282ee2b9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images48.fotosik.pl/41/69919d86aa2eb88b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jest pies :multi: nie ma psa :niewiem: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']no okna, to częściowo jeszcze czekają... zbieram sie i zbieram... :roll: byliśmy z goldenką Ani_w i Leosiem... no i Anią teraz próbujemy coś przekąsić, zagrzać sie... i zebrać energię...[/quote] są ciekawsze rzeczy jak sprzątanie ;) po świętach można coś ewentualnie domyć :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Wszystkie zdjęcia bardzo ładne :multi: ale te przyrodnicze, są bardzo .......malarskie, po prostu wg mnie śliczne :loveu: [U][COLOR=#0000ff][URL]http://images41.fotosik.pl/41/8aac7d489aa71e8b.jpg[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL]http://images33.fotosik.pl/427/1c8dbe10c62a67bc.jpg[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][U][COLOR=#0000ff][URL]http://images48.fotosik.pl/41/69919d86aa2eb88b.jpg[/URL][/COLOR][/U][URL="http://images48http:/.fotosik.pl/41/69919d86aa2eb88b.jpg"][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Nunuś :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/422/083aaee832e66145.jpg[/URL]