-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już widzę te strzelające guziki :roflt: Spokojnie.....oddychaj płytko, ale miarowo....spokoooojnie :razz:....luziiiik[/quote] to pohamuj swoją wyobraźnię :eviltong: żeby zbyt daleko nie wybiegła :evil_lol: no oddycham :roll: miarowo, spokojnie, płytko :roll: i mam postanowienie, że jutro nic nie jem już :placz: ale zobaczymy co jutro powiem jak otworzę lodówkę :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Myslisz, że ci trzeci to na... golasa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:?[/quote] ja nie myślę, ja wiem :roll: widziałam już to i owo w necie :cool3: tych gołych w kamerce np :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To to nas łączy :multi:....:diabloti:[/quote] [quote name='Bila']Kuna:oops::oops::oops:, a ja w piżamie[/quote] :hmmmm: ciekawe jakie macie te piżamki :cool3: "łączące" :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kuna:oops::oops::oops:, a ja w piżamie[/quote] nie przejmuj się ;) każdy ma jakieś swoje preferencje w komputerzeniu :cool3: Jedni ubrani i z makijażem, drudzy w dresach, czy piżamkach :diabloti: a jeszcze inni.......:roll: a kto ich tam wie co mają na sobie......hahahaaa:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Cały czas go drapię gdzie go swędzi, ale jak ma się chłopak przytulić do Argona z tym kołnierzem?[/quote] :niewiem: muszą coś chłopaki wykombinować, oni mają takie "świetne" pomysły przecież :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to uważaj z oddychaniem jak tak lubisz :eviltong::evil_lol:[/quote] no to oddycham tak......płyciutko :roll: bo w innym wypadku byłaby katastrofa chyba :shake: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko świąteczne, menrzuś i Iv:loveu::loveu::loveu:. Po tych świętach chyba bedę jeszcze bardziej fioletowa:cool3:[/quote] Witaj Bila :loveu::sweetCyb::loveu: te święta to .......ech szkoda gadać :shake: ile potem trzeba pracy włożyć, żeby spowrotem dojść do przedświątecznej formy :cool3: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Gacek też coś ma z czołga - szczególnie na spacerkach. W kołnierzu różne ciekawe rzeczy do domu przynosi :evil_lol: Kołnierz bardzo mu przeszkadza w przytulaniu się[/quote] no tak przytulani są bardzo istotne w życiu psiaka, a szczególne psiego dziecka w dodatku jak jest chore :shake: Musisz mu umożliwiać to przytualnie, żeby było dla niego jak najbardziej przyjazne ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No tak - Ty masz kompa z kamerką i cały świat by zobaczył :evil_lol: Ja tam dałem se na luz :razz:[/quote] :crazyeye: nie mam kamerki :eviltong:, ale ja po prostu źle bym się czuła......taka "wyluzowana" rozmawiając z innymi :roll: no cóż ten typ tak ma :p :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wygląda masakrycznie, ale szaleje po dawnemu. Kołnierz trzyma się na taśmie lepiącej - w sobotę jadę kupić nowy :roll: Tylko problem z Argonem - mały prosi go o lizanie oczka, a ten .... liże:shake: Cały czas trzeba ich pilnować[/quote] U mnie też kołnierz Gonzowi tylko na chwilę wystarczał :roll: bo on jest jak czołgista, jak zmierza swoim kierunkiem to drzwi mają mu się tak ustawić, żeby się zmieścił, bo jak nie, to dotąd w nie wali kołnierzem, aż on sie odpowiednio złoży do formatu szerokości drzwi i wtedy sobie idzie dalej :evil_lol: No to masz zajęcie z tym pilnowaniem ;) przynajmniej na chwilę odrywasz się od obżarstwa :evil_lol: :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To wskakuj w piżamkę :diabloti:[/quote] nigdy nie [I]komputerze[/I] w piżamce :eviltong: :eviltong: :eviltong::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzusiu, powiedz jak Gacuś się czuje? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: nic nie mówcie o jedzeniu :shake: bo ja boje się mocniej odetchnąć, żeby mi szwy w ubranku nie [I]trzasły [/I]:roll: :diabloti: :diabloti: -
[quote name='Gonia13']Dokładnie - zgroza i ciemnogród. i nawet nie będę pisać skąd dokładnie jestem. Do jakiegoś lepszego weta (co można zrobić choć rtg i badania jakieś) to co najmniej 25 km a ja po operacji boję się jeździć,tak że uwiązana jestem.[/quote] Urodziłam się i mieszkam w mieście, ale wiem że mentalność ludzi mieszkających na wsi różni się bardzo od miejskiej. Czasem trudno zrozumieć zachowania i poglądy tamtejszej ludności. Czasem to nawet nie zła wola ich, tylko niedoedukowanie, brak informacji, brak dobrych przykładów itd. To rzeczywiście masz dosyć trudną sytuację w opiece weterynaryjnej. I w zasadzie żaden wybór świadczeń i usług jak w większych skupiskach ludności. Należy mieć tylko nadzieję, że taka interwencja lekarska nie jest zbyt często potrzebna.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Cześć Wam :loveu: :loveu: :loveu: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mmmmmmm dalej cisza [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Przyszłam [I]se[/I] zobaczyć, czy Wy dalej świętujecie :cool1: cisza i pustka dookoła :niewiem: ile można bez pepłania żyć :roll: no pytam ileeeeeeee:mad: :eviltong: Jutro tu zajrzę, a raczej dziś :cool3: :evil_lol: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:tree1: [B][I][SIZE=7][COLOR=red]Wesołych Świąt!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=5][COLOR=lime][I][B]Selketowej, Gonzikowi i Wszystkim Odwiedzającym tą Galerię[/B] :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/I][/COLOR][/SIZE] [I][SIZE=5][COLOR=#00ff00][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I] -
Bunia jest fantastyczną suczką :loveu: Joasiu, zdrowych, pogodnych, ciepłych i pełnych dobra Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie, Twojej Rodziny :loveu: i psio-kociego stadka :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu::tree1: :loveu: :tree1:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B]Moi Kochani[/B] :loveu: :loveu::loveu: :tree1:Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść, waśnie... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia... :loveu:Wesołych Świąt!!! :tree1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://pl.tinypic.com/view.php?pic=28k7hb5&s=2&hid=147&tag=emoticons"][IMG]http://s2.tinypic.com/28k7hb5_th.jpg[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ja też znikam na jakiś czas :roll: coś za mocno mi z kuchni pachnie :crazyeye: chyba mój pieczony schab :crazyeye: lecę :p Do miłego Dziewczynki i Chłopczyku :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A jednak to prawda ze w święta Polacy mają wielkie serca:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Koffana:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Święta zawsze wyzwalają w nas te pokłady dobroci co czasem w nas głęboką są schowane na codzień ;) :p oj :oops: ja też Cię koffam :multi: :loveu: