Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Już widzę te strzelające guziki :roflt: Spokojnie.....oddychaj płytko, ale miarowo....spokoooojnie :razz:....luziiiik[/quote] to pohamuj swoją wyobraźnię :eviltong: żeby zbyt daleko nie wybiegła :evil_lol: no oddycham :roll: miarowo, spokojnie, płytko :roll: i mam postanowienie, że jutro nic nie jem już :placz: ale zobaczymy co jutro powiem jak otworzę lodówkę :diabloti:
  2. [quote name='Bila']Myslisz, że ci trzeci to na... golasa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:?[/quote] ja nie myślę, ja wiem :roll: widziałam już to i owo w necie :cool3: tych gołych w kamerce np :p
  3. [quote name='Menrzuś']To to nas łączy :multi:....:diabloti:[/quote] [quote name='Bila']Kuna:oops::oops::oops:, a ja w piżamie[/quote] :hmmmm: ciekawe jakie macie te piżamki :cool3: "łączące" :diabloti:
  4. [quote name='Bila']Kuna:oops::oops::oops:, a ja w piżamie[/quote] nie przejmuj się ;) każdy ma jakieś swoje preferencje w komputerzeniu :cool3: Jedni ubrani i z makijażem, drudzy w dresach, czy piżamkach :diabloti: a jeszcze inni.......:roll: a kto ich tam wie co mają na sobie......hahahaaa:diabloti:
  5. [quote name='Menrzuś']Cały czas go drapię gdzie go swędzi, ale jak ma się chłopak przytulić do Argona z tym kołnierzem?[/quote] :niewiem: muszą coś chłopaki wykombinować, oni mają takie "świetne" pomysły przecież :diabloti:
  6. [quote name='Menrzuś']No to uważaj z oddychaniem jak tak lubisz :eviltong::evil_lol:[/quote] no to oddycham tak......płyciutko :roll: bo w innym wypadku byłaby katastrofa chyba :shake: :diabloti:
  7. [quote name='Bila']Witanko świąteczne, menrzuś i Iv:loveu::loveu::loveu:. Po tych świętach chyba bedę jeszcze bardziej fioletowa:cool3:[/quote] Witaj Bila :loveu::sweetCyb::loveu: te święta to .......ech szkoda gadać :shake: ile potem trzeba pracy włożyć, żeby spowrotem dojść do przedświątecznej formy :cool3: :roll:
  8. [quote name='Menrzuś']Gacek też coś ma z czołga - szczególnie na spacerkach. W kołnierzu różne ciekawe rzeczy do domu przynosi :evil_lol: Kołnierz bardzo mu przeszkadza w przytulaniu się[/quote] no tak przytulani są bardzo istotne w życiu psiaka, a szczególne psiego dziecka w dodatku jak jest chore :shake: Musisz mu umożliwiać to przytualnie, żeby było dla niego jak najbardziej przyjazne ;)
  9. [quote name='Menrzuś']No tak - Ty masz kompa z kamerką i cały świat by zobaczył :evil_lol: Ja tam dałem se na luz :razz:[/quote] :crazyeye: nie mam kamerki :eviltong:, ale ja po prostu źle bym się czuła......taka "wyluzowana" rozmawiając z innymi :roll: no cóż ten typ tak ma :p :razz:
  10. [quote name='Menrzuś']Wygląda masakrycznie, ale szaleje po dawnemu. Kołnierz trzyma się na taśmie lepiącej - w sobotę jadę kupić nowy :roll: Tylko problem z Argonem - mały prosi go o lizanie oczka, a ten .... liże:shake: Cały czas trzeba ich pilnować[/quote] U mnie też kołnierz Gonzowi tylko na chwilę wystarczał :roll: bo on jest jak czołgista, jak zmierza swoim kierunkiem to drzwi mają mu się tak ustawić, żeby się zmieścił, bo jak nie, to dotąd w nie wali kołnierzem, aż on sie odpowiednio złoży do formatu szerokości drzwi i wtedy sobie idzie dalej :evil_lol: No to masz zajęcie z tym pilnowaniem ;) przynajmniej na chwilę odrywasz się od obżarstwa :evil_lol: :cool3: :diabloti:
  11. [quote name='Menrzuś']To wskakuj w piżamkę :diabloti:[/quote] nigdy nie [I]komputerze[/I] w piżamce :eviltong: :eviltong: :eviltong::diabloti:
  12. Menrzusiu, powiedz jak Gacuś się czuje?
  13. :roll: nic nie mówcie o jedzeniu :shake: bo ja boje się mocniej odetchnąć, żeby mi szwy w ubranku nie [I]trzasły [/I]:roll: :diabloti: :diabloti:
  14. [quote name='Gonia13']Dokładnie - zgroza i ciemnogród. i nawet nie będę pisać skąd dokładnie jestem. Do jakiegoś lepszego weta (co można zrobić choć rtg i badania jakieś) to co najmniej 25 km a ja po operacji boję się jeździć,tak że uwiązana jestem.[/quote] Urodziłam się i mieszkam w mieście, ale wiem że mentalność ludzi mieszkających na wsi różni się bardzo od miejskiej. Czasem trudno zrozumieć zachowania i poglądy tamtejszej ludności. Czasem to nawet nie zła wola ich, tylko niedoedukowanie, brak informacji, brak dobrych przykładów itd. To rzeczywiście masz dosyć trudną sytuację w opiece weterynaryjnej. I w zasadzie żaden wybór świadczeń i usług jak w większych skupiskach ludności. Należy mieć tylko nadzieję, że taka interwencja lekarska nie jest zbyt często potrzebna.
  15. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Cześć Wam :loveu: :loveu: :loveu: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  16. mmmmmmm dalej cisza [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  17. Przyszłam [I]se[/I] zobaczyć, czy Wy dalej świętujecie :cool1: cisza i pustka dookoła :niewiem: ile można bez pepłania żyć :roll: no pytam ileeeeeeee:mad: :eviltong: Jutro tu zajrzę, a raczej dziś :cool3: :evil_lol: :diabloti:
  18. :tree1: [B][I][SIZE=7][COLOR=red]Wesołych Świąt!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=5][COLOR=lime][I][B]Selketowej, Gonzikowi i Wszystkim Odwiedzającym tą Galerię[/B] :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/I][/COLOR][/SIZE] [I][SIZE=5][COLOR=#00ff00][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG] :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/tree1.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I]
  19. Parszywek wychodzi na prostą :multi:, a to dzięki ludziom dobrej woli, oby więcej było tak wrażliwych na psie nieszczęścia jak Ty Kasiu i Wy wszyscy tutaj :loveu: :loveu: :loveu:
  20. Bunia jest fantastyczną suczką :loveu: Joasiu, zdrowych, pogodnych, ciepłych i pełnych dobra Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie, Twojej Rodziny :loveu: i psio-kociego stadka :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu: :tree1: :loveu::tree1: :loveu: :tree1:
  21. [B]Moi Kochani[/B] :loveu: :loveu::loveu: :tree1:Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść, waśnie... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia... :loveu:Wesołych Świąt!!! :tree1:
  22. [quote name='Gonia13']Ludzie u nas to... szkoda gadać - nie wszyscy.... ale...:shake: Ciemne masy typu "pies jest do szczekania i mieszka przy budzie na łańcuchu".[/quote] zgroza :roll: wręcz ciemnogród :shake:
  23. [URL="http://pl.tinypic.com/view.php?pic=28k7hb5&s=2&hid=147&tag=emoticons"][IMG]http://s2.tinypic.com/28k7hb5_th.jpg[/IMG][/URL]
  24. ja też znikam na jakiś czas :roll: coś za mocno mi z kuchni pachnie :crazyeye: chyba mój pieczony schab :crazyeye: lecę :p Do miłego Dziewczynki i Chłopczyku :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A jednak to prawda ze w święta Polacy mają wielkie serca:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Koffana:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Święta zawsze wyzwalają w nas te pokłady dobroci co czasem w nas głęboką są schowane na codzień ;) :p oj :oops: ja też Cię koffam :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...