-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: w ten pochmurny deszczowy dzień [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-86.gif[/IMG]:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale ja.....jak na gwiazdę przystało....jestem wyjatkiem......i jestem WYPASIONA SZPROTKA:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] to okazuje się, że Ty jesteś gwiazdą wsród Szprotek :crazyeye::multi: a więc ja jestem jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną kobiecą gwiazdą :cool1::multi: :multi: :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pffff! Ja nie myśle[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Tak publicznie do tego się przyznajesz eeeeeee yyyyyy noooooooo:roll::roll: Trzeba było nie mówić, może nikt by nie zauważył i myślał, że jednak myśląca jesteś kobita :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No nie, musiałam ci to powiedzieć. Ja też mam nokię:evil_lol::evil_lol:, tyle że czarną, więc szara u mnie jedna:placz:[/quote] oj tam, moja Nokia też czarna :cool3: ale jak okurarów nie przetrę dobrze to jakoś tak szarawo mi wygląda :roll: więc sobie podciągnęłam statystyke [I]letko [/I]:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No tak jakoś przez te 6 lat się ze sobą związaliśmy, bardzo :lol::loveu:. Lecę cioteczka spać, bo kuna o 6 wstaję:placz::placz:, do roboty, na karmę i bazarki zarabiać i na rachunki też:shake::shake:. Tak mi żal, jak mam tym administracjom, gazowniom i innym takim uiszczać, a na bazarkach wręcz przeciwnie, gdyby nie jakieś skowyty tej mojej jednej szarej komóreczki, to chyba wszystko bym tu wydała:evil_lol:[/quote] Jak trza to mus :razz: tak moja babcia mówi :evil_lol: To masz tylko jedną szara komórkę? :crazyeye: ja mam dwie, bo i Nokię :diabloti: Tak, bazarki są zgubne dla tych co mają miękkie serce i słabą silną wolę ;) Dobrej nocy Cioteczka i kolorowych snów :multi: Dobranoc :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Różnie o nim gadają, ale mnie się podoba:loveu::oops:[/quote] Biszkoptowe są śliczne :multi: a Twój to całkiem całkiem śliczny facet :loveu: więc wcale się nie dziwie, że Ci się podba :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ooooooo gdzie Bilba zobaczyłam :multi: ale przystojny chłopak :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ależ cioteczko, ja ci ułatwiłam zadanie:roll:[/quote] boszszsz widocznie nie umiem skorzystać z tej podpowiedzi :roll: :placz: dla mnie dogo to jeszcze terra incognita :oops: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ło matko :-o to muszę albo miec duzo szczęścia, żeby trafić na jakieś jego zdjęcie na tamtym wątku, albo przejrzeć go od 1-szej strony :placz: a na to potrzeba troche czasu :cool1: ale prędzej czy później zrobię to :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nooo.....szczekałem na ten excytujący moment Twojego pojawienia się :razz:[/quote] :roll: tak żeś się wyszczekał, że zaniemówiłeś coś na mój widok :roll: chyba zbyt excytująco weszłam, bo aż Cię widzę dogo wylottało :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nigdzie:roll::oops:. Bilbo jakoś ni ma fotobloga[/quote] oooooooo :roll: a już myślałam, że tylko ja tych fot nie oglądam :shake: a tu widzę, że nikt nie ogląda :roll: no to jak Bilba obejrzeć :niewiem: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Gram to może za dużo powiedziane, jest taki typ gier, który bardzo mi się podoba, to niby jest kategoria przygodowe. Moje nie szczęscie polega na tym, ze zaczęłam od najlepszej, jaka jest "Syberia" Sokala i teraz wszystkie inne to już nie to. Dzis dostałam Tunguskę i muszę powiedzieć, że jest niezła, ale najpierw chałturę muszę skończyć:placz:[/quote] boszszszsz :-o to Ty jakaś oblatana jesteś w tym temacie :cool3: ja, jako że jestem typem hazardzisty profilaktycznie w ogóle nie zaczynam żadnych gier na kompie :shake: nawet pasjansa nie układam :evil_lol: chociaz ostatnio kolega wrobił mnie w taką jedną grę w necie :roll: zarejestrowałam sie, ale ......gram na niego tylko :evil_lol: niech chłopina się cieszy ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cioteczka, a gdzie te foty pokazujesz? :cool1: :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No parę zrobione, beznadziejne nieco, choć mój pies podoba mi się bardzo:evil_lol:. Ale za resztę to siem wezmę póżniej. Nastał czas chałtur:shake::shake: i ciężko. Jeszcze dziś nową grę dostałam:shake::shake:. teraz czynię starania, żeby jednak pójść spać:evil_lol:[/quote] Jak Tobie podobają sie foty Twojego psa to nie mogą być beznadziejne, na pewno są fajnie :loveu: Grasz w gry komputerowe :crazyeye: :crazyeye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ooooooo....i zguba się znalazła :lol: Bry, bry :multi::loveu:[/quote] myslałeś, że zginęłam :crazyeye: tęskniłeś może? :razz: :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Hej, nasza gwiazdo:loveu::loveu::loveu:[/quote] oj :oops: ja z tą gwiazdą to tak pod Japcokową, żeby sobie nie myślała, że jest tylko jedyną :cool3: :loveu: :loveu: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:multi: Dobry wieczór :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Serce mi się kraje:placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img266.imageshack.us/img266/192/img0174resizeqn7.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]takie cudeńko:loveu: i co nikt jej nie chce? Niemożliwe:shake:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Iv.....no coż to powinna być dla ciebie wskazówka kto jest największą pleciugą na tym watku.....jak ty jestes to ja zawsze mam co nadrabiać:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jestem gwiazdą [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] no coś Ty :roll: ja jestem taka milczkowata trochę :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Wsiem :loveu: :multi: :loveu: :crazyeye: co tak mało dziś napypłaliście? :roll: chociaż może to i dobrze, bo mogłam szybko przeczytać mając tylko chwilę czasu :cool3: ale wieczorem mam nadzieję, że więcej tu da się poczytać :cool1: proszę mi się postarać, żebym miała ciekawą lekturę przed snem :evil_lol: A ta maleńka bulwka jest śliczna:loveu: -
Joasiu, jak będziesz miała chwilkę to napisz co u Buni. Pozdrawiam serdecznie całe wasze stadko ;) :loveu:
-
Kto jeszcze może pomóc Parszywkowi? W jakikolwiek sposób... [SIZE=1]a mnie ksywka "Parszywek" się podoba i nie widzę w niej nic brzydkiego.[/SIZE] [SIZE=1]Wszystko zależy jakim tonem coś się mówi, a tutaj wszycy pokazują same ciepłe uczucia[/SIZE] :loveu: [SIZE=1]Zresztą ile ludzi tyle opinii i każdy ma do tego prawo[/SIZE] :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No i znowu następna północ minęła :shake: Dzięki Iv :calus:[/quote] tak szybko ta północ mija :shake: a Ty taki grzeczniutki facecik jesteś :razz: Menrzuś :buzi: Spokojnej nocy :multi: paaaaa:loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'].... a i tak Sylwa-alfa wzięła wszystko :roll:[/quote] :niewiem: jak chłopaki jej ustąpili to co........miała nie brać czy jak....;) :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dlatego mówię, że w pierwszej chwili :evil_lol:[/quote] taaaaaa w pierwszej chwili myślisz o sobie :hmmmm: to tak mi narcystycznie brzmi :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Takie buzi-buzi? Tak na prawdę to walczyły o gałązkę :evil_lol:[/quote] jak się dobrze przyjrzeć to widać, że cała Trójca memła jedną gałązkę :cool3::razz: