Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='tomcug']Żeby tylko. Ja w ogóle stanowczo za dużo używam wszystkiego na p: palę, piję, pałętam się po domu i takie inne. :eviltong:[/quote] ja już nie palę :multi: ale inne rzeczy na p robię :roll:
  2. [quote name='Menrzuś']Te śledziki takie dobre były:roll:[/quote] Dzisiaj pojadłam też śledzików :roll: jakoś nie mogłam się oprzeć :cool3:
  3. [quote name='tomcug']Jednym słowem - sama radość. :diabloti: Rany boskie, czajnik spaliłam przez to wasze paplanie. :angryy: :angryy: :angryy:[/quote] :crazyeye: to jaki Ty masz ten czajnik? a raczej miałaś :roll: taki co sam się nie wyłącza, ewentualnie nie gwiżdże? :hmmmm: :diabloti:
  4. [quote name='Menrzuś']Muszę najpierw z bojlerka kaloryferek zrobić - chociaż dwużeberkowy :roll:[/quote] :mdleje: no to Cię dużo pracy czeka :shake: jak tak się zapuściłeś :diabloti:
  5. [quote name='Menrzuś']Zauważyłem - jak nie bejsbol to jęzor :evil_lol:[/quote] pfyyyyyyyy :obrazic: :obrazic:
  6. [quote name='tomcug']Bo to same pocieszająco - głaszczące emotikonki. :evilbat::evilbat::evilbat:[/quote] buahahaaaaaaa :roflt::roflt::roflt:
  7. [quote name='Menrzuś']Chyba o bojlerku myślałaś :diabloti:.....nie wiem czy dam radę :roll:[/quote] :crazyeye:zamieniłeś kaloryferek na bojlerek? :crazyeye: za dużo się opychałeś :mad: spróbuj :razz:
  8. [quote name='Menrzuś']W tym poście to wszystkie widzę :multi:[/quote] ciekawe :roll:
  9. [quote name='Menrzuś']to ja chcę wracać do 2008 :placz: :evil_lol:[/quote] pfyyyyyyyyyy :roll: bądź twardy, a nie mientki :eviltong: i przyjmij nową dawkę jęNdzowatości na klatę :p tzn, na kaloryferek :diabloti:
  10. [quote name='tomcug']A mówi, że nie czuje żadnej różnicy - za to inni czują :eviltong:.[/quote] :crazyeye: czuć mnie :crazyeye: a ja myślałam, że tylko perfonami pachnę :placz: :diabloti:
  11. [quote name='Menrzuś']Ale tego z trzęsącą się bródką widzę - mało to pocieszająco-głaszcząca emotka :eviltong:[/quote] :roll: jak zwykle widzisz to co chcesz :eviltong: a tych milusich emot jakoś niby nie widzisz :mad: ciekawe to, taka wybiórczość :roll: :angryy:
  12. [quote name='Menrzuś']Nie kombinuj :eviltong:......ale się zjęNdzowaciła :evil_lol:[/quote] mmmmmmm widzę, że odzyskujesz humorek :multi: :multi: nooooooo mam nową dawkę jęNdzowatości w nowym roku :multi: :loveu: :eviltong:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake: oj to ty taki ubożuchny jesteś dziś w emocje :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja za to miałam wczoraj emocjonalny dzionek :evil_lol: kończyliśmy buziaki psiaków na tattoo i teraz tylko będziemy kombinować TO COŚ ... muszę sobie fajnie obmyśleć ;) ...dziś rano też miałam fajnie ;)... a tak wogóle nie czuję żadnej różnicy czy to 2008 czy 2009 :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ala, poka co domalowaliście :razz: ja też nie czuje różnicy żadnej :roll:
  14. [quote name='tomcug']Wyobrażam sobie, wyobrażam. :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] :crazyeye: Ty to masz wyobraźnię :diabloti:
  15. [quote name='Menrzuś']I znowu emotki nie widać.....:-( Musiałem coś zeskanować - podłączyłem skanera i sruuuuuuuu......cUś się zapętliło i doopa blada:roll:[/quote] nie płakaj mi tu, emotki wszystkie jakie stosuję są pocieszająco-głaszczące i całujące co byś już nie beksował :evil_lol: no pięknie sruuuuuuuuu i po ptokach :roll:
  16. [quote name='Menrzuś']Ja dzisiaj miałem informatyczny dzień. Możesz sobie wyobrazić jak on wyglądał po Sylwestrze :shake:................:evil_lol:[/quote] :hmmmm: to jak Ty byłeś dzisiaj taki "wczorajszy" to chyba Ty zepsowałeś tego laptopa do reszty :roll:
  17. [quote name='Menrzuś']buuuuuuuuu.....nawet emotki od Ciebie i Ali mi się nie wyświetlają :placz:[/quote] boszszszsz :roll: no nie płakaj już :calus: a ja tak sie zastanawiałam co mi gg olewasz :roll: a tu se kompa zepsował tylko :eviltong:
  18. [quote name='tomcug']Dobry wieczór! Jak na razie to widzę monolog, wszyscy wymiękli po Sylwku, kaca leczą pewnie. :evil_lol:[/quote] albo zakwasy po tańcach :evil_lol: czasem trzeba i pomonologować, żeby sprowokować :cool1: :cool3:
  19. a tak w ogóle to Dobry wieczór :loveu::loveu::loveu: przyszłam tak [I]se[/I] luknąć co tu się dzieje [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] i pogwiazdorzyć chwilkę :cool3:
  20. [quote name='tomcug']No to i ja jestem po tej "godzince". :eviltong:[/quote] Widzę, że w Nowym Roku godziny też mają nowy wymiar :cool1: :multi: :diabloti:
  21. [quote name='Bila']Po pysku mu trzeba było:olympic:[/quote] dobrze radzisz Cioteczka .....:diabloti:
  22. [quote name='Menrzuś']Melduję jakby co, że żyję - tylko mi rano laptok był padł i jadę na zapasowym i na naprędce sklejonym necie :shake:....nie mam gg, ani dostępu do zdjęć czy dokumentów. Czyli jest mnie pół :placz: Do tego ta goopia klawiatura :roll:[/quote] ojejku :crazyeye: jesteś tylko połowiczny :placz: i w dodatku nie nabyłeś się długo coś :roll: Biedny Menrzuś :glaszcze:
  23. [quote name='Bila']Dziewczynki, idę zakładać na siebie, co mam cieplejszego i lete biszkopta wybiegać. To do sklikania:hand:.Na razie[/quote] a ja lecę do moich farbek, bo coś czuję, że mam ADHD rączek i muszę nimi poruszać :evil_lol: Biluś, miłego spaceru z Bilbkiem :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [quote name='Bila']Właśnie, właśnie do kozaczków:multi:, z ustów:evil_lol: mi to wyjęłaś. Idę przebić[/quote] Obejrzałam ten golfik :cool1: jest po prostu śliczny :loveu: takie zielone cieniowane cuuuuuuudooooooo :multi: fajny komplecik ze spódniczką stworzą :razz:
  25. [quote name='Bila']No ja w tej nie mogę:shake::shake:. genialnie wychodzi mi tylko fastryga:evil_lol:[/quote] w tej to ja też jestem do niczego :shake: umię guziki przyszyć i to wszystko :roll::cool3:
×
×
  • Create New...