-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No, a najśmieszniejsze dla mnie zawsze było to, że wiecie, te panie zawsze wyglądają w sposób taki zwracający na siebie uwagę, a ja to tak nie bardzo. Ale może myślała, że to kamuflaż:evil_lol:[/quote] Wiesz, bo one po pracy to chyba przebierają się w normalne ciuchy, a nie te latexy non stop :hmmmm: pewnie ta gospodyni też myslała, że Ty............przebrana jesteś :cool3: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No:oops:. Wet przykazał nam się odchudzać:shake:[/quote] Dlatego latacie po nocach na te..............polowania :diabloti: żeby oczywiście się poruszać :cool3: a to dojadanie to tylko tak przypadkiem :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']racja. od razu mi się tylko przypomina, jak kiedyś pracowałam w gazecie i były to dobre czasy, że jak się póżno kończyło, to nas taksówkami odwozili. Moja dozorczyni, póki nie dowiedziała się, gdzie pracuję, to podejrzewała, że ja z tych, wicie-rozumicie, zarabiają, mijając się z urzędem podatkowym:evil_lol:[/quote] :crazyeye: uuuuuuuuuuuu no no.......to gospodyni miała dużo do myślenia :roflt::roflt::roflt: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Taaaaaaaaaaaaa, ale tak to bywa, jak żałuje się psu żarałka i musi biedak sam sobie radzić. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] jak na to niby niedojadanie to.......Bilbuś nieźle wygląda :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Argon mnie prosi - robię wymuszony odjazd :shake: Dobrej nocki i jeszcze raz [SIZE=4]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu:[/SIZE][/quote] :placz: szkoda, bo tak dobrze nam się tu razem piło :evil_lol: eeeeeeee tzn, klikało ;) :diabloti: Kolorowych snów Menrzuś :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:roflt::roflt::roflt:Rany boskie, zszargam sobie opinię już całkowicie:diabloti:[/quote] a co tam :cool3: raz się żyje, a to co o nas mówią inni powinno nas ponoć nie obchodzić :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale jak poczytałam nasze posty, to wynika z nich, że: a) my to niewybredne pijaczki; b) Menrzuś to ekshibicjonista, który z rzadka tylko się odziewa Jak nic modzi watek zamkną:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] buahahahaahha podsumowanie świetne [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Dobrze, że jeszcze się nie żywię odpadkami osiedlowymi:diabloti::evil_lol:[/quote] oj Cioteczka, pomału i Ty dojdziesz do wprawy :cool3: jak tak latacie po osiedlu, a Bilbo poluje, to Ty.......może też się na jakąś puszeczkę, czy papierek po batoniku skusisz :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kurturarnym trzeba byc do końca :p[/quote] o końcu tu nie rozmawiamy jeszcze :eviltong: jakkolwiek to zabrzmiało :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']On tylko na jedno poluje:angryy::angryy:. Artykuły spozywcze, eks-artykuły spożywcze, artykuły podobne do spożywczych, artykuły, które spożywcze są już tylko we wspomnieniach, ale jemu to nie przeszkadza:mad::evil_lol:[/quote] aaaaaaa czyli zbieracz odpadów śmietnikowo - spożywczych :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']A ja ma problem, cosik małe te literki się zrobiły i nie widzę za bardzo. :cool1: Inna sprawa, że kieliszek obok mnie pusty już.................[/quote] [B][I][SIZE=7]a teraz widzisz?????????[/SIZE][/I][/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a tuś trafiła kulą w płot - jeszcze w spodniach :eviltong:[/quote] Menrzuś :crazyeye:co Ci? w spodniach o tej porze? :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Można i z gwinta, bardzo chętnie, fiolecik też ujdzie w tłoku.:drinking:[/quote] [quote name='Menrzuś']Nie no..... z denaturką na Nowy Rok :mdleje: :evil_lol:[/quote] a może to nie denaturka :hmmmm: tylko eeeeeeee wino np, jagodowe :roll: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'] tylko polowanie:shake:. [/quote] a na co Bilbo polował? :crazyeye: na przechodniów może :cool3: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a prawie, jak to mówiłaś, robi różnicę :eviltong:[/quote] :siara: to mówiłam w starym roku :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://aniagra1.blox.pl/resource/szp4.gif[/IMG][IMG]http://aniagra1.blox.pl/resource/szp4.gif[/IMG][IMG]http://aniagra1.blox.pl/resource/szp4.gif[/IMG] [B][I][SIZE=6][COLOR=magenta]no to ........do Siego Roku[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']dobra, dobra - wszystko jest ukryte :eviltong:[/quote] i zakryte też? :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Nie wiadomo, co jeszcze ukrywa. :mad:[/quote] właśnie :roll: nie wiadomo czego się spodziewać :roll: :evil_lol::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A bój się :diabloti:.....będziesz przynajmniej grzeczna :evil_lol:[/quote] jestem zawsze grzeczna :eviltong: [SIZE=1]prawie [/SIZE]:roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Menrzuś, a Ty modem jesteś? Tak na wszelki wypadek tylko pytam. :evil_lol:[/quote] :cool1: takim ukrytym bez oznakowań :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tylko proszę - nie łącz tego z "Klanem" :evil_lol:[/quote] o matko :roll: nie mam zamiaru takiego, nie oglądam seriali :eviltong: ja tylko gwiazdorzę w takim jednym :multi: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Noooooo....mi się juz szampon skończył :-?[/quote] :crazyeye: a co robiłeś z tym szamponem? chyba nie piłeś :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobra, dobra - ja to wszystko moderuję :p[/quote] :roll: no i ja się bojam tego moderowania i dlatego tak mało pypłam :placz: :roll: :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jaki wąteczek? To już jest tasiemiec ;)[/quote] Tasiemiec serialowy wręcz :multi: mamy mnóstwo aktorów pypłających i.......dwie gwiazdy jeszcze na dodatek :p :multi: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Dokładnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Hipek teraz skoczy z gadem na szybką kupę. Biszkoptowej gadzinie na spacery się zebrało:mad:, jak jeszce będziecie to wam kolejeczkę postawię: Menrzuś, Iv, Tomcugowa, Ala - to mozna w takim towarzystwie być i pić:evil_lol:[/quote] Przegoń szybko Bilba i wracaj :loveu: