-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No mnie też:loveu:, i już tam golfik taki zielony wylicytowałam i tak jeszcze nad tą spódniczka myślę. Cel szczytny, chyba polecę przebić:cool3:[/quote] Fason ma jak najbardziej teraz modny, do kozaczków super, kolorek fajny, leć i podbij :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale napyplałyście:mdleje: nie mam siły czytać .....ide dalej spać:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Menrzusiu dziękuję za życzonka na gg:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] cześć Gwiazdo :multi: :loveu: :loveu: jak oprzytomniejesz to wróć tu :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']nu....ja Ci ewentualnie mogę uczyć hamaczek:loveu:[/quote] uszyć chyba :roll: :evil_lol: Tak, Selketowa pięknie szyje :loveu: :multi: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']dziewczyny, co mówicie? Licytować czy nie? [URL]http://i520.photobucket.com/albums/w327/betelinka/IMG_6554600x440.jpg[/URL][/quote] Mnie sie podoba, ładna :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kuna, a gdzie foty świnek można zobaczyć?[/quote] a np, tu......:diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/gonzik-moje-psie-szczescie-powoli-pod-gorke-przed-siebie-107766/index213.html[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Bardzo stroskana jestem losem świnek:cool3:, ale mam z nim jedna cechę wspólną, tez się lepiej czuję w towarzystwie żarcia:diabloti:. Ale na hamaczek się nie zasadzam[/quote] :hmmmm: noooo hamaczek jest jeden i California wiecznie go okupuje :evil_lol:, więc nie miałabyś zbytnio szans na niego :roll:, chyba że ze swoim przyjdziesz[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Znowu gdzieś wywaliło mój post, więc powtarzam: za godzinkę wracam. :diabloti:[/quote] Wracaj :cool1: my tu czasem sobie paplamy :evil_lol: a posta to diabli wiedzą gdzie i jakiego ciągle szukać :roll: całe strony trzeba ryć, żeby doczytać :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Nosz kurrde :mdleje: :mdleje: [B]Tłumaczę:[/B] [B]Pewnie nam nie powiedzą.[/B] :mdleje: :mdleje:[/quote] Dzięks za tlumaczenie :multi: :multi::eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Iv, jak świnki?:cool3::cool3:[/quote] :cool1: juz wszystko wiem, w klatce było 3 świnki :roll:, ale jakoś polarowa norka była bardzo napęczniała, więc wyglądało na to, że 2 się tam schowały :evil_lol: Miski puste były :shake:, a więc................nasypałam ziarna i.........:crazyeye: raptem zrobiło się 5 świnek i wszystkie szybko biegały :diabloti: Oczywiście przy korycie pierwsza była Lilka :mad:, jest naaaaajwiększa i najłaskawsza :multi: więc pomiziałam ją po grzbiecie, a ona pogruchała mi za to :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Iv, jak świnki?:cool3::cool3:[/quote] Lecę zajrzeć, bo jakieś piski w klatce słychać :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:No to jest obłęd z tymi postami, a jak przyjdzie poczytac ktoś, kto przez dwie strony nie brał udziału w dyskusji, to zwariuje:evil_lol:. Menrzus dziś będzie:ekmm::look3::???::eek::scream_3::question:,jak przyjdzie poczytać:evil_lol:[/quote] Tak moje teraźniejsze odpowiedzi wskoczyły sobie gdzieś na poprzednie strony :roll: wkurza mnie to :angryy: Menrzuś da radę :razz: on bardzo kreatywny w czytaniu :evil_lol: a w interpretacji późniejszej to po prostu [B][I]Miszcz[/I][/B] :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']To już chyba pozostanie tak na stałe:roll: Bo przecież to tylko drobna usterka:roll:[/quote] :crazyeye: jak to drobna? jak trzeba latać po całej stronie, a czasem i po poprzedniej żeby coś doczytać :mad: Nie podoba mi się ta usterka :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Pewnie się nie nam nie powiedzą :niewiem:[/quote] :mdleje: :hmmmm: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']No so....:oops: Wczoraj oglądałam najpierw film o wampirach, a potem o dziewuszce w studni, więc żywe trupki mnie już nie zdziwią:diabloti: A swoją drogą to jak na żywego trupa masz niezwykłą ruchomość i piękny czepeczke na główce:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] no booooooo ja jestem bardzo ruchoma i piękna przeca [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] jak na żywego trupa w moim wieku :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jak nie była:-o, prosiła, żeby cichutko gadać, bo jak Ala słusznie zauważyła, globusa ma:evil_lol:[/quote] :oops: boszsz tak poprzerzucało posty, że dopiero teraz się doczytałam co i jak ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mad: znowu posty przestawia :roll: nic się pod tym względem nie poprawiło w nowym roku :shake: :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Bilcia:loveu::loveu::loveu::loveu: Kolejna żywa na tym wątku:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] taaaaaaa zaraz powie.............żywe trupy :roll: żartowałam se :cunao: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko:multi::loveu:, ja też się przyczołgałam:diabloti:. Cioteczka Tomcugowa migrenę ma:evil_lol::cool3:?[/quote] :loveu: Nareszcie :mad: przecież tak dużo wczoraj nie wypiłyśmy, żeby tak długo leźć :eviltong: Chyba długo lataliście rano z Bilbem polując na noworoczne resztki trawnikowe :evil_lol: No właśnie :roll: Tomcugowej nie było tu od rana :shake: może jej ten denaturacik zaszkodził :crazyeye: :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Chyba się zbieram do domciu, do Mamci:loveu:[/quote] Pora najwyższa :mad: :mad: :loveu: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: w pierwszy dzień Nowego Roku :multi: Śpiochy jeszcze śpią widzę :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
oooooooo już 2 godzina :crazyeye: pora i na mnie spać :cool3: Dobrej nocy Cioteczki :loveu: :loveu: i jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku!!!:multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No normalnie wszystkiego stamtąd się człowiek dowie:evil_lol::evil_lol:. Cioteczki letę spać, bo biszkoptowy jutro bez miłosierdzia wywali mnie na dwór:mad:. Uwielbiam z Wami gadać. Najwspanialszych noworocznych snów:loveu::loveu::loveu:[/quote] :hmmmm: a sam nie może się wyprowadzać :razz::diabloti: Spokojnych i kolorowych senków :multi: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Że też na to nie wpadłam. :diabloti:[/quote] sie ogląda :cool1: to sie wie, co w świecie itd :cool1: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']No dobra, dobra - a skąd Ty to wszystko tak dobrze wiesz? :biggrina::biggrina::biggrina:[/quote] :crazyeye: jak to skąd? z internetu rzecz jasna :evil_lol: :roflt: :roflt: