-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to skąd sie wzięło to: "no każdy każdy ale nie.......... :cool1: :diabloti:".....:razz:[/quote] :niewiem: może jakieś przeklikanie ....:roll: :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ja umiem tylko szaliki:roll:....pomóc ci?:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Och jaka Ty kofffana jesteś :multi: :loveu: Ale może nastepnym razem skorzystam :loveu:, bo teraz to jest moje samodzielne wyzwanie, któremu muszę sama sprostać :roll: żeby się sprawdzić ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Niekoniecznie....dużo zależy w jakim programie to cUś jest zrobione no ale to każdy wie, ale nie........ :cool1::diabloti:[/quote] nawet nie śmiałabym z Tobą dyskutować :p jestem dyletantką w takich tematach :niewiem: :shake: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeeeeee! A co ty tam dziergasz?:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Ach, mówię Ci jakie mam ciężkie zadanie :roll::mdleje: Bila i Menrzuś zamówili u mnie czapkę czerwoną(Bila) i szalik różowy(Menrzuś) do zrobienia na drutach na bazarek dla boksiów :multi: Problem w tym, że ja nie umię robić na drutach :oops:, ale dla nich postanowiłam się nauczyć i im dzieła wydziergać jakieś takie eeeeeee do noszenia :razz:, żeby wspomóc bokserki :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie myślałem, że takie cUś może być takie "ciężkie".....no cóż - nikt nie jest nieomylny :roll:[/quote] jak takie wirujące to musi być ciężkie :eviltong: no każdy każdy ale nie.......... :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Faktycznie - nie zauważyłem. Ponad 100kB :shake:[/quote] no paczaj coś nie dojrzałeś :p :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple']...................................................:roll:................................ [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]aha:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Czeeeeee Japko :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No taaaaak....... W podpisie za to nie może być ruchomych :eviltong:[/quote] pijesz do mojego podpisu? :mad: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nieprawda - przeczytaj regulamin[/quote] Nie będę czytać :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To gdzie Wy macie smycze......wyrodne Pańcie :mad::mad: :evil_lol:[/quote] :roll: jak gdzie? w .......rękach, albo......w kieszeni :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']W dłoni:evil_lol: Zobaczcie, co znalazłam, to miał być mój avatar, ale pono na Dogo takich nie można:placz:. Bila i Bilbo [IMG]http://aktelak.strony.pl/fotki/globe_tiny.gif[/IMG][/quote] Śliczny :multi: :multi::loveu: :loveu: ale ruchomy, a takich ponoć nie wolno :shake: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Moja Mikcia skąpała się w marcu w lodowatej Wiśle :roll: była wtedy maleńkim szczeniaczkiem([SIZE=1]zresztą zbyt dużo nie urosła od tamtego czasu[/SIZE]:cool3:) i szybko ją wyciągałyśmy z wody :roll: a moja córka zawinęła ją we własną kurtkę, żeby nie zamarzła :shake:, ale obyło się jakoś bez przeziębienia jednej i drugiej :loveu: Ale wolałbym więcej takich przygód nie mieć :mad: Gonzo też parę razy zaliczył zimową kapiel :angryy:, bo przecież on uwielbia wodę i zanim człowiek się obejrzy to on........chlup :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'].... więc są jakie są :p [SIZE=1]i tak mnie nie wkurzysz :eviltong::evil_lol:[/SIZE][/quote] :siara: :siara: :siara: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Słońca nie ma, a my tylko w lesie spuszczamy psy :shake:[/quote] taaaaaaa :roll: kiepskiej baletnicy to przeszkadza rąbek od spódnicy :diabloti: to se aparat ustawiaj na pochmurną pogodę :eviltong: a nie na łatwiznę lecisz :shake: [SIZE=1]ale poleciałam teraz wrednością :evil_lol: ale po co mnie wkurzał tą czapką :roll:[/SIZE] [SIZE=1]ma tego co chciał :eviltong:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Avatarek ze znanej fotki - z obecnych nic jakoś nie mogłem wybrać :roll:[/quote] :niewiem: widocznie coś kiepsko focisz ostatnio :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-15.gif[/IMG] szczęka mi opadła z wrażenia :evil_lol: aaaaale masz avatarek :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Lecę :multi:, jeszcze muszę pare spraw przed pracą załatwić :roll: Miłego dnia Cioteczki :loveu: :loveu: :loveu: i Wujaszku :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cioteczka IV, a ty jeszcze nie w robocie?:cool3::cool3:[/quote] :cool1: ja pracuje od 15tej do 21 :razz: jestem w trakcie szykowania, czyli malowania itd ,a w między czasie lukam se tutaj :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A wy znowu o tyłkach:evil_lol:, świntuchy:evil_lol:, ale i tak Was lubiam:loveu:. Witanko:multi:[/quote] :multi:czeeee Bilusia :loveu: :turn-l:to oni oni.....tak :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:mdleje:..... [SIZE=5]na PW!!![/SIZE][SIZE=2]...... boszszsz[/SIZE] :diabloti:[/quote] jak na PW :roll: jak masz zapchane, bo Iza foty śle :eviltong: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']taaaaaaaaaaaaaaa... Okropnie- okropna! :diabloti:[/quote] :multi:jesssssssss to żem ja [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG] :diabloti: :diabloti: :diabloti: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Lepiej żebyś nie wiedziała :eviltong::evil_lol: :siara::siara::siara:[/quote] Też Ciem lubiam :p :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ale kto się rozbiera? :crazyeye: My? :crazyeye: Nieeeeeeeeeee ;) Menrzusiu! A czy da radę wkleić zdjęcie do pw????[/quote] da radę da :cool3: to teraz zdjęcia będą na PW :razz: ale chyba nie rozbierane :crazyeye: buahahahaaaa jestem okropna :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Ja Ci dam po łebkach :watpliwy:[/quote] oj wiesz nooooo eeeeeeeeee :roll: nie mamrol tak pod nosem :eviltong: a co mi ....dasz? :razz: :diabloti: [quote name='Menrzuś'] Posty Iv czytaj po łebkach - szybciej będzie :diabloti::diabloti:[/quote] ale jesteś jeNdzol :obrazic: :eviltong: :mad: :siara: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Taaaaaaaaaa... Kliniki... Z koronki :evil_lol:[/quote] uuuuuuuu:diabloti: o sexownie by było mmmmmmmmmm :p :cool3: :evil_lol: :evil_lol: