Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Ja jeszcze jestem :razz: Witanko Dziewczynko :multi::loveu:[/quote] :roll: jesteś, tylko nie wiadomo gdzie :eviltong: pewnie znowu rozglądasz się za młódkami :roll: :diabloti:
  2. [quote name='Menrzuś']Przecież wszyscy wiedzą, że koło 11tej idę na spacerki z piesami :p[/quote] pfffffffyyyyyyyyyyyyy koło 11tej to pojęcie względne :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  3. [quote name='Iza i Avanti']Cześć Selkecikowa :loveu: Mam nadzieję, że głowa w górze ;)[/quote] a cycki z przodu :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  4. :mdleje: no tak jak ja przyszłam, to wszyscy już sobie poszli :shake: :roll: No cóż przywitam Was zaocznie :roll: Cześć Dziewczynki i Chłopczyku :multi: :loveu: :multi: :loveu: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/c015.gif[/IMG]
  5. [quote name='Menrzuś']Czas na mnie - jutro będzie wielki dzień Dobrej nocki :multi::loveu:[/quote] nic nie wiem o żadnym wielkim dniu :shake: pewnie ze zmęczenia coś nie doczytałam :roll: albo mi nie powiedziałeś :mad: Spokojnej nocki :loveu: :multi: :loveu:
  6. [quote name='Menrzuś']ot samo życie :shake:.....ale z drugiej strony ile przyjemności sobą niesie ;)[/quote] przyjemności albo nie :eviltong: co to za przyjemność jak palce bolą od dziergania :roll: co to za przyjemność jak w pracy wypito całą moją energię :roll: co to za przyjemność jak robota wyskakuje na mnie z każdego kąta :roll: itp itd :roll: no gdzie tu przyjemność, gdzie? :niewiem:
  7. Śliczne :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/377/29dca52960d60f6d.jpg[/URL]
  8. [quote name='Menrzuś']Jakbyś nie chciała, to byś nie ryrała :eviltong:.....samo życie, wiem[/quote] ot Mądraliński :eviltong: :eviltong: czasem się nie chce, a musi :eviltong:
  9. [quote name='Menrzuś']:calus: nie ryraj tyle :shake:[/quote] no lepiej mi troche już :placz: za dużo sobie ostatnio na łeb wzięłam zobowiązań i nie wyrabiam :roll: może trochę i wpadam w histerię z tego powodu :roll: to i ryram sobie :eviltong:
  10. [quote name='Menrzuś']Cześć Ci :multi::loveu: A co Ty taka omdlewająca? :crazyeye:[/quote] och bo padam na pysk :mdleje: :roll: niech mnie ktoś przytuuuuuuuli :placz: :placz: :placz:
  11. :mdleje: Cześć Wam :loveu::multi::loveu:
  12. [URL]http://images6.fotosik.pl/376/f486c9b3a673dae0.jpg[/URL] Chyba zapomniał nogi podnieść [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] pewnie był bardzo zapracowany i nie zwracał uwagi na pierdoły [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]berek :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzięx laski za wskazówki.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja mam rozstępy po tyciu przy tarczycy :roll: na udach :p i nie kcem więcej :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Madzia, a ja powiem Ci tak.......w całym zapobieganiu rozstępom, czy też niwelowaniu już powstałych, to nie sam kosmetych spełnia najważniejszą rolę, tylko masaż jaki się wykonuje podczas wcierania specyfiku. Czy to będzie bardzo drogi krem, czy zwykła oliwka, jeśli będziesz regularnie stosować i masować masować to będziesz miała efekty. Gwarantowane :multi:
  14. [quote name='Menrzuś']Witankooooo :multi::loveu: ale muszę juz lecieć :roll:[/quote] to leć :roll: :roll: :roll:
  15. Czeeee :multi: wszystkim razem i każdemu z osobna :razz: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='Iza i Avanti']Doberek Wujaszku! Widzę, że w nocy miałeś tu zlot czarownic :diabloti:[/quote] :cool3: dobrze, że mnie w nocy tu nie było :evil_lol: nie jestem czarownica :p jestem Gwiazda :multi: :multi: :multi: :diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B];) i koniecznie ciepłe czułe ręce do smarowania :loveu:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zoba po ile jest ten Fissan ....moje obie dwie go stosowały i mają ładne brzuszki [/COLOR][/FONT][/B]:razz::razz:[/quote] te ręce to podstawa :evil_lol: :loveu: Fissan na Allegro jest od 18 do 22 złoty za 100 ml.
  18. Czeeee Ala :multi: Ozulek jest tak fotogeniczny, że trudno się zdecydować na której fotce wypadł najlepiej, bo w sumie na każdej jest the best :loveu: :multi: tutaj tak świetnie ma poplątane nóżki :diabloti: [URL]http://images43.fotosik.pl/50/d234eec1d7b8b92d.jpg[/URL]
  19. [quote name='Menrzuś']Śmigam na spacerki :hand:[/quote] Miłego spacerowania :multi:tylko zbytnio nie buszuj w krzakach :razz: :cool3: Paaaaaa :loveu:
  20. [quote name='Menrzuś']To te dwie z przodu pewnie, bo się na ich serwer wgramoliłaś :diabloti:[/quote] :crazyeye: tak myślisz? a to jedne :mad: a raczej dwie......:mad: :cool3: :diabloti:
  21. Dzień dobry [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Co tam, jak tam? :cool1: :razz:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:czesć Ci Selkeciku ....zapakowałam Ci kontenerek śniegu .....posłałam priorytetem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Iv :multi:jasnowidząca :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Czeeeee Ala :multi::loveu: cosik długo ten priorytet idzie :roll: :diabloti:
  23. A tak w ogóle to czeeeeeeeść :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  24. :roll: nie wiem kto mnie tutaj tak nie lubi :shake: ale jak chciałam napisać przywitanie to................tak mnie stąd wylottało, że musiałam zresetować kompa, żeby wrócić :roll: nooooo ciekawe kto :mad: :mad: :mad: :diabloti:
  25. uffffffff w końcu tu dotarłam :p
×
×
  • Create New...