Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Witam Ozulka :loveu: i panią Ozulkową ;) :multi: :evil_lol: u mnie pochmurno ciągle :roll: a śniegu też niet :shake:
  2. Dzień dobry [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Miłego dnia :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='Menrzuś']Dobrze, że nie wspomniałaś o różowych :evil_lol:[/quote] już poprawiłam :cool3:
  4. :multi: Kolorowych snów życzę: fioletowych :loveu: zielonych :loveu: ametystowych :loveu: jakie kolory kto tam chce :p :loveu:.........i [COLOR=magenta]różowych[/COLOR] :p :loveu:
  5. [quote name='Bila']Taki już mój fioletowy los:evil_lol::evil_lol:. A;le Appelka mnie pocieszyła, że jej temat też jest znany:evil_lol::cool3:[/quote] ja podejrzewam, że większości tu obecnych temat jest znany :cool3: szczególnie przy psach - śmieciarzach ;) :evil_lol:
  6. [quote name='Bila']Ha, przyszłam znowu z gów... tematem:angryy::diabloti::evil_lol:. Otóż mój Bilbo od dobrego tygodnia miał problemy z TYM, znaczy z zatwardzeniem, niby robił, ale mało, jak wychodziliśmy na osiedle i potem sprzątałam, to można by tym zabić, gdybym chciała w kogoś rzucić:roll:.Podejrzewałam, że to wina karmy, bo jadł Acanę lamb & rice, która w tym miesiącu pojawiła się jako lamb & rice z suszonym jabłkiem (czyli trochę inna), podawałam jogurty, jabłka, bez specjalnych efektów, wczoraj zdesperowana dałam mu nawet karmę dla żołądkowców (bo może teraz jeszcze problemy z trawieniem), były długie spacery, żeby jelita rozruszać, jutro miałam z zapytaniem dzwonić do weta. Ale dziś:angryy::mad:, wyszło szydło z worka, a raczej wyszedł worek z d..., na popołudniowym spacerze. Bez mojej pomocy, oczywiście, się nie obeszło:diabloti::mad:. :grab:[/quote] ale masz przes......rane z Bilbusiem :cool3: :evil_lol: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  7. Dziewczyny :cool1: ja znikam do pracy :roll: jak ja nie znoszę poniedziałku :placz: ale będę dzielna i lecę :cool3: Miłego dnia życzę :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='Selket']Nu, bo miałam ten egzamin rano... a teraz jak wlazłam na pocztę to ktoś mi napisał "miłego" meila, jak zawsze zresztą i trochę się przybiłam...[/quote] w skrzynce pocztowej jest taka opcja "usuń" więc skorzystaj z niej :cool3: i nie roztrząsaj tego :mad: bo to nic nie daje :shake:
  9. [quote name='Selket']Dzień dobry...[/quote] [quote name='Bila']A co Ty dziś żadnych fochów, podskoków innych takich. Takie tylko "dzień dobry":roll::crazyeye:[/quote] no właśnie :crazyeye: :roll: dziwne jakieś :niewiem: :roll:
  10. [quote name='Bila']Ach, nie zawsze udaje mi się być fioletową spryciarą:placz::placz:, czasami gadzina mnie przechytrzy:mad::evil_lol:. Wiesz w Poznaniu jakaś inwazja grypy wszyscy poprzeziębiani i tak sobie nawzajem sprzedają:shake:[/quote] noooo wiesz, każdy czasem traci czujność nawet najlepszy :roll: ale raczej więcej masz wygranych jak przegranych z obżartuchem :loveu: w mediach cały czas mówią, że grypisko szaleje :shake: ja jeszcze nie załapałam jej w tym roku z czego bardzo się cieszę :cool3: i oby omijała mnie szerokim łukiem :roll: bo jej nie lubię :mad: aaaaaa coś mi się obiło wczoraj o uszy, że temperatury niedługo mają być +10 stopni :crazyeye: wiosna jaka idzie czy jak :niewiem:
  11. [quote name='Bila']No właśnie mam tydzień spokoju od chałturzenia:multi::multi: i chyba grypsko jakies mnie nieco atakuje, więc tak sobie dogorywałam pomiędzy spacerkami. Weekend minął nam bez dodatkowych wspomagaczy żywieniowych:multi::multi:, ale dziś:angryy::angryy:, w ostatniej chwili wyrwałam gnojkowi całą kiełbasę, którą jakiś głupol wyciepnął przez okno. Bilbus bardzo był rozgoryczony:evil_lol:, bo jeszcze w paszczycho zarobił, ale nie, nie musisz się nad nim litować, on klaps w pysk ma wliczony w koszty eksploracji:mad:[/quote] :crazyeye: oooooooo spokojny tydzień :multi: tylko po jasną ciasną Ci to przeziębienie :shake: Ty Ciotka może o siebie lepiej dbaj :mad: buahahahahah biedny Bilbuś :evil_lol: nie dość, że kiełbaska kolo nosa przeleciała to i zarobił w pyszczydło :roll: same straty poniósł :cool3: ale tak swoją drogą to musisz być bardzo czujna, jak udaje Ci się przechytrzyć żarłoka :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Zgrałaś się ze mną nawet kolorem ikonki:cool3::evil_lol:. Witanko Iv,:loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool1: wybór koloru to była przemyślana kompozycja :cool3: Bila :loveu: a jak tam po weekendzie żyje nasz słodki Bilbuś? :razz: najedzony, wypieszczony, żednych extremalnych spacerków? Bo Ty zapewne jak zwykle chałturzyłaś :roll: więc weekend mało weekendowy :evil_lol:
  13. [quote name='Bila']:lol::lol::lol: i JAponkowośc na platformowość, i Dancing Queen :evil_lol:[/quote] Jesteś boska Hipcio :loveu: :thumbs: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  14. Cześć Strączkowa :loveu: :loveu: :diabloti:
  15. Czeeeee Jabolkowa :loveu: Imprezka udana widzę :evil_lol: Cioteczki ugoszczone :cool3: tylko biedny Krosiu taki zmaltretowany :roll: a to taaaaaaki piękny psiun :loveu:
  16. Czeeee Ala :razz: Piękne foty Ozulca :multi: aż trudno wybrać, która najlepsza :loveu: fotogeniczny gościu :cool1:
  17. [quote name='Menrzuś']taką sadystką przecież nie jest :eviltong: tylko w niedzielę :diabloti::diabloti: Śmigam na spacerek......:hand:[/quote] mam nadzieję, że w tym wypadku okażę się nią :eviltong: czyli ametyściki są moje? :cool1: przynajmniej dzisiaj :multi: Miłego spacerkowania:loveu: :loveu: i wywietrzania gooopich pomysłów o posiadaniu ametystów :diabloti:
  18. [quote name='Bila']Ala to twarda zawodniczka:diabloti:[/quote] zgadza się twarda :diabloti: a przy tym jaka utalentowana [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-487.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-461.gif[/IMG] :evil_lol: :razz:
  19. [quote name='Menrzuś']Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo Jabłkowa usłyszy :evil_lol: I nie zarąbał, bo jest cały czas do zdobycia :eviltong:[/quote] Niech usłyszy :eviltong: to da Ci po uszach za to :mad: taaaaaaaa jaki łaskawca, paczajta :angryy: :diabloti: :diabloti:
  20. [quote name='Menrzuś']:siara::siara::siara:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG] Zbyszek śpiewa jak skowronek, bo zarąbał mój ametystowy pierścionek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :placz:
  21. [quote name='Menrzuś']Life is brutal :shake: :diabloti:[/quote] to nie life :shake: to Tyyyyyyyyyyyy :placz: :placz: :placz:
  22. [quote name='Bila']Menrzuś Cię licytnął?:evil_lol:[/quote] no licytnął :-(
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-550.gif[/IMG]śpiewy od rana ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to ja akompaniament dodam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-402.gif[/IMG]i zatańczę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-461.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dober [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Bila']Ala też szalej od rana:cool3:. Witanko:loveu:[/quote] Ala :loveu: taaaaka muzykalna :razz: Bila :loveu: myslisz, że tak cały dzień pociągnie na tych śpiewach? :cool3: i tańcach [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-461.gif[/IMG] :diabloti:
  24. [quote name='Menrzuś']No to wesoło musiało tam u tej netki być :evil_lol: Aaaaa tam - znajdziesz se jeszcze inne ;) Dzieńdoberek :multi::loveu:[/quote] :cool1: nooooooo fajnie było [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]:loveu: jakie inne? :crazyeye:[SIZE=3]Jakie inne?[/SIZE] [SIZE=4]Jakie inne?[/SIZE] [SIZE=5]Jakie inne? :crazyeye: :crazyeye: [/SIZE] [SIZE=5]Chcę tylko TE!!!!!!! :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/SIZE]
×
×
  • Create New...