-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Ciekawe skąd wiedziałaś?:roll:[/quote] noooooooo :hmmmm: jakby Ci to powiedzieć :roll: znam to miejsce od dzieciństwa, to jak mogłam nie rozpoznać? no jak :niewiem: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']I co się śmiejesz? Chyba cUś się podchmieliła i zaczęła po nocy śpiewy [/quote] [quote name='Bila']Myślisz, że Iv sobie cuś dziabnęła? Dzień doberek, u nas dziś posypało, wczoraj padał styropian, a dziś białą kołdra leży[/quote] [quote name='Menrzuś']No a jak to nazwać? Cały wieczór Jej nie było, a raptem wpada w środku nocy i karaoke uskutecznia :niewiem::evil_lol: U mnie też jest nawalone - psiaki, a w szczególności Gacek, są przeszczęśliwe :multi:[/quote] bo mnie wczoraj cały dzień w domu nie było :crazyeye: przeca mówiłam, że jadę do netoprzyjaciółki do innego miasta :eviltong:, a jak wróciłam to i se pośpiewałam :eviltong: :cool3: a co może nie można? :mad: :roll: Cześć Kochani :loveu: :loveu: :loveu: to ja Wasza Gwiazda :multi: ograbiona z ametystów :mdleje: :placz: -
oooooooo serniczek lubiam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-139.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL]http://img502.imageshack.us/img502/8124/dsc0039of7.jpg[/URL] :multi: cudny śnieżny nosio :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']:diabloti::diabloti::diabloti: Cześć Basiu:loveu::loveu::loveu: Ach gdzież to, ach gdzież to??? [URL]http://img232.imageshack.us/img232/4981/glebokacbjm1.jpg[/URL] [/quote] :cool3: mostek nad Ul. Głeboką :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]...........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG]........ ,,Złoty,, pierścionek zarąbał ;) Zbyszek :p z Bazarku ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG] oddaj Zbyszek srebrny pierścionek coś zarąbal za pięć dyszek :mad: oddaj moje piękne ametysty za pięć i pół dyszki :razz: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG] -
Cześć Jabuleńka :loveu: :loveu: Życzę Ci udanego spotkania i miłych pogaduch z dogociotkami :multi: ja też zaraz jadę na spotkanie z netociotką :cool1:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: dzień dobry :cool1: :loveu: :loveu: :loveu: Miłej soboty :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']powaga :p Śmigam już....dobreeeej :multi::loveu:[/quote] taaaaaaa :roll: Spokojnych snow :multi: paaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ale za to jedyny :p[/quote] taaaaaaaaa :roll: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Masz ich pewnie pełno.....a ja nie mam :placz:[/quote] :roll: nooooooo mam sporo :p a po co Ci jeden :eviltong: będzie taki samotny :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co....zazdrościsz? :eviltong:[/quote] :roll: pewnie, bo on miał być mój :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ty też, śnij kolorowo:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Spij spokojnie Jabłuszkowa :loveu::loveu: i życzę Ci udanego spotkania z dogociotkami :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No co? Mi się też coś z życia należy :eviltong::evil_lol:[/quote] :hmmmm: jak Ty będziesz w tym fiolecie wyglądał? :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Słodziaki :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img502.imageshack.us/img502/1108/obraz351oe5.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już ją przelicytowałem :p[/quote] ........ :mdleje: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to wkraczam do akcji :mad:[/quote] z tym bejsbolem :crazyeye: jeszcze oskarżyłaby Cię o przemoc :roll: Jutro jak wrócę z wojaży to ją przelicytuję i zobaczymy co będzie dalej ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To mam tam wejść i zrobic porządek?[/quote] nic nie zrobisz :shake: bo ma prawo do kupna :watpliwy: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kwiat??:razz: Ala, Menrzuś witanko wieczorne, bo rano was nie złapałam:loveu::multi:[/quote] [SIZE=1]też zgadłaś :watpliwy:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:witaj witaj [/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [FONT=Arial][SIZE=1]Mordoklejka :razz::razz:[/SIZE][/FONT][/quote] [SIZE=1]noooo ona :watpliwy:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje: zgadnijcie kto się dobrał na bazarku do "mojego" pierścionka z ametystami :placz: zgroza........... :roll: :roll: :roll: -
[quote name='sota36']40 minut dobrego marszu i po bajeCznych nalesniorach ani widu, ani Slychu na bioderkach![/quote] hahhaha no fajnie, ale 40 w jedną i 40 w drugą to razem 80 min, do tego czas pracy to już w ogole w domu nie nie będzie :placz: a dogo gdzie wtedy? :razz: szkoda czasu :cool1: a tak w ogóle to na bioderkach coś musi być ;) takie jest moje zdanie :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]mogę się z tym zgodzić :razz::razz: bo wczoraj TZ dał ultimatum , że zawiezie mnie do Klocusiowej jak odśnieżę woza :diabloti:.... odśnieżałam :roll:....nie miałam wyjścia ...pieszo za daleko :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooooo a ja mam tak codziennie jak jest śnieg :roll: albo sobie odśnieże i jade, albo nie odśnieże i zasuwam piechotką do pracy, a jest to 40 minut dobrego marszu :roll:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja widze Menrzusia cudny avatarek i to co napisane było tysz :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]widać , widać :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] dzisiaj znowu widać Gacusia :loveu: ale wczoraj raz był, a raz nie było :shake: mnie nie pokazują się takie rzeczy jak Menrzusiowi :shake: tylko widze co nam tu zrzucił do obejrzenia ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Miałam sosu Cię naukać:roll: I weź nic nie mów o zapiekance mej ulubionej [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-398.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-398.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-398.gif[/IMG][/quote] :crazyeye: sosu naukać? o nieeeeeeeee dzięki :p wolę pozostać przy moich możliwościach robienia sosu, całkiem mi to odpowiada i innym domownikom też :cool3: :p