-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
[quote name='tomcug']No moja dama właśnie wzięła się ze mną za porządki w kuchni.:roll: Jest bardzo solidnym pracownikiem, więc chyba premię jej dam. Wszystkie gazety z kątów powyciągane, śmieci z kosza na środek kuchni zawleczone, wazon zbity - czego jeszcze chcieć? :diabloti::diabloti::diabloti: Oj, chyba mi zazdrościcie troszkę, nie? :evil_lol: A zauważyłyście jakie fajne futerko jej się robi? Takie kolorki jak u nutrii :diabloti::eviltong:, błyszcząca szczecinka w jasnych i ciemniejszych odcieniach.[B] W realu wygląda bossssko, ale to chyba każdy wie![/B] :eviltong:[/QUOTE] Zazdrościmy!!! :diabloti: :evil_lol: :multi: :loveu: :mad: Majusi zdjęcia fantastyczne :loveu::loveu: tylko coś Katki na nich nie widać :mad: Masz pracowitą sunieczkę i pełną inwencji twórczej :diabloti: należy jej się nagroda :cool3: :evil_lol: :roll::roll: Nie każdy :shake:
-
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że Nesunia w dobrej formie :loveu: -
Ja pierdziu czytam i nie wierzę. Jak to maleństwo żyło parę lat, szok :shake: No cóż kasowa nie jestem, zresztą to największa bolączka dogomaniaków :evil_lol: ale dwie dychy na pokraczaka :loveu: wyskrobię ;) Dajcie konto do wpłaty na malucha.
-
Ewcia mnie tu zaprosiła :loveu: Poczytałam i zgroza, nie zrozumiem nigdy pewnych zachowań :shake:
-
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Nesulkę :kciuki: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Iv_ replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Śliczna letnia Amusia :loveu::loveu: -
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_jot']Dzisiaj dowiedziałam się, że Neska ma w okolicach mostka śrut :-( :-( :-( Być może jest ich więcej...:-([/QUOTE] Kasiu :calus: Ale jak to stwierdziłaś? To stary śrut? Kurcze biedna Nesunia :shake: -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Iv_ replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
Ale się dziewczynka zmieniła :loveu: -
[quote name='Xena13']Łobuz, ale to wszystko wina kota ;) Kot bawił się sznurówkami, Xena zażarła buta. Kot drapał w łózko, bo mu mucha uciekła, Xena wygryzła dziurę w łóżku. Kot spał na poduszce, Xena ... no cóż nie ma poduszki Kot podrapał tapetę, Xena złapała kawałek tapety i zdarła z połowy ściany.[/QUOTE] Zdecydowanie - wina kota! :diabloti::diabloti:
-
Ojej ale urosła niunia :loveu: jest śliczna :loveu:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Datura jest szkodliwa dla ludzi i zwierząt. Ja hoduje datury, ale moje psy ich nie obgryzają ;);) -
BAJKA-wilczasta SZARA sunia-po gigancie sama wróciła do domu
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudowna wiadomość :loveu: -
BAJKA-wilczasta SZARA sunia-po gigancie sama wróciła do domu
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za małą :kciuki: żeby szybko się odnalazła :kciuki: -
[quote name='tomcug']To widać nawet na fotkach. ;):evil_lol: Dziewczyny nie mogły sie nacieszyć widokiem skoszonej trawy, podrzucały pyszczkami, ryły, tarzały się..:evil_lol::diabloti: Na koniec Majeczka znalazła bardzo gustowne i odpowiednio cuchnące szlamem bajorko i dała upust swojej fantazji. :mad::angryy: 2 razy ją prałam i szeleczki też, na szczęście nie ucierpiały, ale mówię Wam, wstyd z nią iść między ludzi. :eviltong:[/QUOTE] Spacerek był udany jednym słowem :evil_lol::evil_lol: Nasz Gonzo, jest mistrzem w wyszukiwaniu śmierdzących błotem bajorek :roll: i znika w nich błyskawicznie, zanim głos do niego do leci, że nie wolno :roll::mad: Ale za to Mikcia, zwana szczurkosławą z godnością omija błocka, ale za to z lubością perfumuje się w zaśmierdłych rybach, czy innych padlinach :angryy::mad::mdleje:
-
Joasiu, co u Ciebie? co u Twojej gromadki? jaki aktualny stan sierściuszków masz pod opieką? Tak dawno Cię tutaj nie było :shake:
-
[quote name='mama_Alfika']Kochana, zbierzesz materiał, zwołasz czarownice i w jedną sobotę masz ogrodzenie zrobione :diabloti:[/QUOTE] taaaaaaa tylko nie wiadomo czyje pole ogrodzone byłoby :diabloti: i jak :diabloti: [quote name='eliza_sk']Taaaa, teraz mi tu złe wrażenie chcesz zatrzeć. Na kawę nie zaprosimy, ale hmmmm tomcugowska - może na wineczko pyśne - dowiozę zapas :eviltong: ?[/QUOTE] Wino zaproponować kierowcy, to dopiero szczyt złośliwości! :shake: :roll: :mad: a to mi się imputowało złośliwość :mdleje: :diabloti: [quote name='tomcug']A jak się rozkręcimy to i chałupkę Ci postawimy, nie? :evil_lol:[/QUOTE] o maj Got :crazyeye: hahahahhaah :D :cool3: [quote name='eliza_sk']Haha doceniam chęci, tylko chyba pionów będzie trza ze świeczką szukać, co - inżynierkę jakąś na stanie mamy ? Ale o jakimś karczowanku z grillem w happy endzie można pomyśleć.[/QUOTE] Inżynierem to ja nie jestem :shake: [quote name='tomcug']Oj, wineczko to mamy pyśne, mniam!!!! Pewnie, że zaprosimy!:lol:[/QUOTE] Następna złośliwa :placz::placz::placz:
-
[quote name='tomcug']No, ale gościnna jesteś!:mad: Ty możesz nie pić, my tam sobie chlapniemy z rozkoszą!:diabloti:[/QUOTE] Widzisz jaka :shake: nieużyta :diabloti: [quote name='kasia_jot']Ale jak by na to nie patrzeć, zrehabilitowała się błyskawicznie hehe :diabloti:[/QUOTE] Bom cwana gapa :cool3: :evil_lol: [quote name='eliza_sk']Ty widziałaś tomcugowska z tą kawą, że Ivunia teraz w kierunku moich migren od kawy pije, widziałaś jaka ona złośliwa ? Zobacz jaka emotka na końcu:[I] Wybieram się niedługo na ..... kawę :diabloti:[/I][/QUOTE] To Ty masz migreny od kawy? :crazyeye: srata tata nic nie piłam :shake: w Twoim kierunku :eviltong::eviltong: emota była odpowiednia, bo .......... Tomcuzkowa wie o co chodzi, bo z nią jakiś czas temu konszachtowałam sobie po cichu o kawie :siara: :diabloti: :eviltong: