Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. No cóż ma swój świat w swoim rytmie ;)
  2. Wzruszająca historia i zarazem smutna. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Jestem pełna podziwu dla mari23 i czerdy, że zawsze są na właściwym miejscu. Zwyczajne, a jednak niezwyczajne! Gdybyście zbierały jakieś pieniądze dla Kamila, to poproszę o dane do wpłaty. Dużo nie mogę, ale wpłacę 10 zł.
  3. Matko :roll: no ale u nas tak jest, służba zdrowia jest sto lat za murzynami :roll: Generalnie im się nic nie chce, bo są na państwowej posadzie, werwy dopiero nabierają na prywatnych praktykach i lekarze i pielęgniarki. Personel pomocniczy wtedy gdy dostanie jakiś..... suwenir :roll: robi się w miarę do przyjęcia :roll: Asia, dokarmiaj Młodego :razz: bo oni lubią podjeść, mimo dolegliwości :evil_lol:
  4. Trzymam kciuki za Młodszego :kciuki: Asiu, teraz już musi być z górki :calus:
  5. Piękne te zdjęcia :loveu: aż trudno jakieś wybrać :shake: [url]http://img824.imageshack.us/img824/925/1011518.jpg[/url] Może teraz kogoś Pepsik zauroczy :p
  6. Jak tak patrzę, to jest bardzo dzielny pies!
  7. Iv_

    Psia moda by taks

    [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/310664_204024166340336_100001982634640_448662_1210999510_n.jpg[/url] Normalnie rewelacja zdjęcie - padłam :loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='eliza_sk']Czu uwierzycie, że dalej nic w temacie ? Zna ktoś jakiegoś odczyniacza uroków ... ?[/QUOTE] :mdleje: rzeczywiście jakaś zaczarowana :roll::roll:
  9. No pięknie, Koksika roznosi energia ;)
  10. No cóż jak z wątrobą nie da się nic zrobić, to trzeba tak ciągnąć, chyba że zdarzy się jakiś cud. Najważniejsze że maleńka ogólnie dobrze się czuje. Zdjęcie cudne :loveu: rzadko, bo rzadko, ale czasem się przydają :cool3:
  11. [quote name='eliza_sk']Takie młode małżeństwo z Kielc, tymczasowali nam Foksa, Guzika, Lucy, Brunka :)[/QUOTE] Porządni ludzie :p
  12. Kurcze, szkoda mi jej. W dodatku sama bez siostry siedzi, a zawsze były razem, pewnie tęskni echhhh..
  13. A tak w ogóle, to kto miał na DT małą? :hmmmm: Super, że ma już swoje stałe miejsce :loveu::loveu:
  14. Ja lubię, ale tylko Reddsa, ale niektórzy mówią, że to nie piwo, bo owocowe :roll::roll:
  15. Śliczna niunia :loveu: Mam nadzieję, że problem z sikaniem, jest przejściowy (jakieś lekkie podziębienie) Wizyta u lekarza jednak będzie raczej nieunikniona :shake: Trzymam kciuki za maleńką.
  16. Zaprosiłam Dorothy, chyba największą znawczynię, hodowczynię koni, prezes Fundacji "terra spei" ;)
  17. Zajrzałam na ten koński wątek, pobieżnie przeczytałam. Nie wyrobiłam sobie jeszcze opinii o tym wszystkim, ale ewidentnie konie są chude. Może zaprosić na wątek jeszcze dogomaniackich koniarzy?
  18. no właśnie coś cicho :niewiem:
  19. [quote name='Andzike']Młodnieje w oczach... wykastrować i szukać DS!:evil_lol:[/QUOTE] To fakt - pięknieje :loveu: Tu na zdjęciach dopiero widać jaki on jest maleńki, taka kruszynka :loveu: Ma dobrą opiekę :p
  20. Dobre wieści. Chociaż jednej się udało! Oby i Pepsik znalazła fajny domek. To takie sympatyczne i ładne maluchy.
  21. [quote name='fioneczka'][B]Alu mam nadzieję że mnie nie pogonisz ... ze spamem przylazłam [/B] [CENTER][FONT=Lucida Console][I]Zapraszam serdecznie na [COLOR=blue]bardzo zmysłowy i pachnący[/COLOR] bazarek [/I][/FONT][I]z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na Donkę i Gandzię[/I] [U][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217460-bardzo-PACHN%C4%84CO-I-ZMYS%C5%81OWO-dla-Gandzi-i-Donki-do-16.11"][COLOR=red][IMG]http://gify.joe.pl/gifs/do-stron-internetowych/strzalki/fioletowa-duza-strzalka.gif[/IMG] PACHNĄCY BAZAREK[/COLOR][/URL][/B][/U] [/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/215344-zatankuj-auto-...-taki-mini-CPN-czynny-do-10.10.2011?p=17718963#post17718963"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217460-bardzo-PACHN%C4%84CO-I-ZMYS%C5%81OWO-dla-Gandzi-i-Donki-do-16.11"] [/URL][/QUOTE] No i polazłam tam :roll: :cool3:
×
×
  • Create New...