-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
ŻABOLEK- taki śmieszny, taki fajny..WROCŁAW.Znów do adopcji
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
jego nie ma- 2007 rocznika juz nie ma, jedynie jest Spik z 2006 generalnie to wątek do usunięcia -
uroczy 16-letni Bąbelek skazany na dożywocie ! ZA TM [*]
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz::placz::placz::placz:no nie -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nie będę , ale zawsze można dzwonić - cierpliwie próbując się dodzwonić - do ogłoszeń trzeba dobry tekst - sam zwykły nie wystarczy -
Pogryziony typ owczarek dziadek prosi o pomoc JUZ W Ds :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dzięki Monika :loveu::loveu::loveu::loveu: pozniej popracuje nad lepszą treścią ogłoszenia :cool1: -
dla przypomnienie Naa , zeby nie było ze piszę ja nieprawdę cyt: "[I] Ja możliwe, że mogłabym wziąć na dt tą większą sunię, ale musiałabym zobaczyć fotki [w zasadzie nie ja, a mój TŻ, odkąd ze mną mieszka, uważa, że ma prawo decyzji w tych sprawach[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] a on jednak jest estetą" [/I]watęk [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177764-Dwie-sunie-z-maleA-stwami-POTRZEBNE-DEKLARACJE-jednorazowe-i-staA-e-na-HOTEL/page14[/URL] nr postu 50 niestety te sunie nie nie okazały się zbyt ładne [IMG]http://i48.tinypic.com/ics9ya.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/25gwks0.jpg[/IMG] chociaz i jedna i druga miała odchowane już szczeniaki. Naprawdę rozumiem, nie chciałaś, nie wzięłaś - a jak na ich wątku foto Miszki się pokazała decyzja była szybka, ale bądż szczera, czemu padło na collie, bo się spodobała. No i ich jakoś nikt nie chce sponsorować choć szczeniaki na świecie
-
[quote name='NaamahsChild'] Każdy pies jest dla mnie piękny, ja przyjmując do siebie Miszkę, kierowałam potrzebą uchronienia jej od porodu na mrozie, a szczenięta od okrutnej śmierci. Nie ma znaczenia ani wielkość, ani umaszczenie, ani typ czy płeć. [/QUOTE] Juz miałam nic nie pisać, już wylogowałam się z wątku , już nie wtrącam się do tego co z suką i szczeniakami - ale ...j[B]ak przeczytałam, ze biorać Miszkę nie kierowałaś się urodą to się we mnie zagotowało[/B], była na wątku kileckim mowa o paru bezdomnych sukach - nie było zdjęć- [B]napisałaś wyrażnie , ze czekasz na zdjęcia , bo wtedy może będziesz mogła pomoc - bo pies się musi podobać twojemu chłopakowi!!! zobaczyłaś zdjęcia i nie wzięłaś tych suku - ,[/B] a gdzieś tam na wątku przewinęło się zdjęcie collie - i od razu , że ją to weżniesz chętnie- więc proszę [B]nie pisz, ze nie kierowałaś się urodą, bo właśnie przed wszystkim tym się kierowałaś[/B], bo już wtedy rzucało się to w oczy. Nic nie pisałam - bo myślałam, ze dajesz darmowy DT i każdy ma prawo wyboru jakiego psa bierze do siebie, a teraz widzę ,ze nie dość ze to był płatny dom tymczasowy-ale to i tak nie ważne , to widzę , ze mijasz się z prawą, bo niestety jej uroda zadecydowała o wyborze.
-
Pogryziony typ owczarek dziadek prosi o pomoc JUZ W Ds :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
oj cos niewiele ciotek do Ciebie zajrzało -
uroczy 16-letni Bąbelek skazany na dożywocie ! ZA TM [*]
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosimy psiaka -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zmiany hormonalne poprosiłam w schronisku, zeby mu zrobili wyniki krwi - oczywiście to nie wyjaśni przyczyn - ale chociaż będzie wiadomo czy reszta ok - sam psiak superowy :) -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Pani Ewa nie ma co na razie smsów wysyłać, bo on jeszcze nigdzie nie ogłoszony :) - jeśli chce nam pomagać w wyróżnianiu ogłoszeń to jak będą zrobione :) bo chyba na alegratce i gumtree tak można jak cos to podamy linki którego nieboraka prosimy o wyróżnienie - i proszę podziękować -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
co jeszcze ze schroniska - będą nowe wątki , ale w poniedziałek 2 długowłose onki są dalej - umówiłam je na sterylizacje - jedna ma zapalenie ucha druga świerzba . 136/10 ciemna ma swierzba - 16.02 sterylka 135/10 jasna - chore uszy hm...chyba 19.02 sterylka dwie są w schronisku od 19 stycznia. -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Pani Ewo co do wywiadu dokładnie nie wiem, tylko koleżanka :) A jak sąsiadka by myślała o pomocy dla psiaka :) bo coś Pani wspominała wcześniej- proszę pokazać jej tego pogryzionego biedaka u nas w schronisku [url]http://www.dogomania.pl/threads/179759-Pogryziony-typ-owczarek-dziadek-prosi-o-pomoc-smutny-obolaA-y[/url] -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
lysy miś 12lat - koniecznie trzeba pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/179762-Czy-miA-moA-e-byAE-A-ysy-Senior-12lat-typ-owczarek-belgijski-DO-POKOCHANIA?p=14091789#post14091789[/url] -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/254/c102e370421e10fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/171/7fcd79a4cdca97c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/114/40f7af9de1e7defdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0cc9eede2ee9d2c.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/274/e0cc9eede2ee9d2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc640475cd7440d5.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/269/cc640475cd7440d5med.jpg[/IMG][/URL] -
Czy miś może być łysy - no jak widać może - przynajmniej w 1/2 . Te spokojny , łagodny piesek jest w typie owczarka belgijskiego - oceniona go na lat 12l - nie dość, że stary to i łysy - wiadomo, że ze schroniska nikt przypadkiem go nie adoptuje - PIESEK CZEKA NA POMOC Byłam z nim w biurze i tą ciapę - kot zaatakował:evil_lol: on do kotów spokojny chciał powąchać - a kot pacną go łapą - biedak się wystraszył. Pies siedzi w pojedyńczym kojcu zew - koło kociarni. W schronisku został nazwany Joystick nr 137/10 nr obroży 263. Bardzo przyjacielski, podejrzewam, ze by w domu zachowywał czystość, bo jak go wyciągnęłam z kojca od razu na zew siku i kooopa ;) Pies jest w schronisku od 19stycznia. Nie ma co, pieskowi koniecznie trzeba pomoc. [B]Piesek obecnie czuje się gorzej, poza tym już w schronie będzie 2 miesiące nikt tak długo nie będzie trzymać dziadziunia - nie ma na co czekać, trzeba go wyciągać, nim stanie się najgorsze - jest dla niego - dobre domowe miejsce za 350zł - piesek moze jechać [/B]- potrzeba pomoc finansowa w postaci stałych deklaracji, mogą być dopiero od mają - bo na 1 miesiąc mamy tylko , zeby były pewne- prosimy bardzo :-(, właściwie to prosi piesek, by mu pomoc 8.03 piesek jest u kikou koszt 350zł BRAKUJE 225ZŁ- błagamy o deklaracje :placz: AKTUALIZACJA OD 4.04.2010 PIESEK POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/1ef4115db297cdedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/254/c7bc385399bc79f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/97579ea94edb7a70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/d6585a39c508f67amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/721e52ec9fb2fee3med.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/114/40f7af9de1e7defdmed.jpg[/IMG][/URL] deklaracje [B]laikinia od kwietnia 25 euro Mruczka 25zł go-ja 20zł[/B] bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181208-PISANKI-NA-HOTELIK-DLA-DWA-CH-STARUSZKA-W-Do-16-03-2010r?p=14267809#post14267809[/URL] wpływy 350zł przelane na konto kikou ze skarpety Boro na DT od 8marca do 8 kwietnia wydatki na 18.marca -170zł wet i leki - 170zł przelane ze skarpety po Boro = O [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/68ee590684e7a68bmed.jpg[/IMG][/URL] [B]na kwiecień zaksięgowane[/B] [B]25zł Mruczka 225zł 1barto 20zł go-ja =270zł[/B] [B]80zł bazarek Havanka = 350zł - PRZENIESIONE NA KUBĘ: [url]http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&postid=14355684[/url] na maj : 203,42zł laikinia - przeniesione na Kubę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chcia%C5%82-CZARNUSZEK-SZUKA-KASY-NA-DT-lt-Wroc%C5%82aw-gt[/url] [/B] wpłata jednorazowa od xmarix z konta Szafira 150zł - przelana do kikou za transport
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
pogryziony piesek z izolatki 9lat: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179759-Pogryziony-typ-owczarek-dziadek-prosi-o-pomoc-smutny-obolaA-y[/url] -
Pogryziony typ owczarek dziadek prosi o pomoc JUZ W Ds :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
DRUGIE FOTO PRAWIE TAKIE SAMO - piesek daje się głaskać i jest łagodny [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/258/6e49e2bb4b059221med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/262/bebac70bd081a312med.jpg[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/255/9dd52a2773abbaccmed.jpg[/IMG][/URL] -
Nie dość, że na stare lata wylądował w schronisku, to do tego pogryzły go inne psy :( teraz obolały , zgaszony leży w izolatce- biedak nawet nie chciał wyjść na spacer, ale co się dziwić jak cały obolały, pieska oceniono na 9lat - musimy mu znaleść domek - przecież w izolatce nie będzie wiecznie - i wróci w końcu na ogólne boksy, a widać, ze sobie chłopak rady nie daje :-( nie męczyłam go spacerem więc tylko na leżąco ma zdjęcia. Do ogłoszeń dostał imię aldo nr schroniskowy 35/10 od 5 stycznia , znaleziony [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/259/5e8ddd3ce1fa6424med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images41.fotosik.pl/257/a24b3b5d8598e057med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/262/0d7661a590624db3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/257/5b88cb4a33f0b28dmed.jpg[/IMG] banerki podlinkowane do pobrania : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179759-Pogryziony-typ-owczarek-dziadek-prosi-o-pomoc-smutny-obolaA-y"][IMG]http://i46.tinypic.com/2ce2br9.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179759-Pogryziony-typ-owczarek-dziadek-prosi-o-pomoc-smutny-obolaA-y"][IMG]http://i50.tinypic.com/281fmyq.png[/IMG][/URL] by CaneSs [IMG]http://i47.tinypic.com/b6ts37.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/axhep.jpg[/IMG]