-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
no i myślę, ze 6lat nie ma dostał tyle , bo trafił po tym wypadku, ale tak jest bardzo żywy bez siwizny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/263/98deb75715a47543med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/260/9a3dee3529bbe058med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/150/826b4623d5981bb4med.jpg[/IMG][/URL]
-
to moj ulubieniec buziki chętnie daje :) i taki miziasty psiak - po wypadku okropnie chodził, zarzucało go i nie mogł nogi podnieść do siku, teraz już prawie normalnie śmigał. Mam dużo jego zdjęć, to zaraz dam. Bardzo pozytywny piesek - myślę , że miał ciężkie życie, bo za pierwszy razem bał się , jak mu smycz chciałam zakładać, ale taki bardzo proludzki.
-
Astek z podszerstkiem ;) Proludzki! MA DOM!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a tych asmtowatych to u nas też zawsze masa :( , bo przecież to nie wszystkie co są w schronie -
DRAGON- ładny amstaff- po raz drugi oddany! TRZECI RAZ ADOPTOWANY!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a zapiszę się tu tez ;) -
zapiszę sobie jego
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erurare to jest info o tym psiaku po rozmowie z tym Panem i info z pv, co jak co, ale mi to daleko od tego, by uwazac ze 7latka nikt nie weznie - bo na razie rekod w onkowatych to w schronisku dali suni 16lat - i poszla do domu stałego. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jesli ten pies ze stadionu jak tak niezrównoważony to usuńcie jego fotki , skoro i tak i tak nie ma mu się pomoc - patrząc na zdjęcia- boli mnie serce. Jeśli chcemy pomoć suni to trzeba założyć jej wątek - jeśli chcecie mogę to zrobić, bo bez tego nic się nie da zrobić za bardzo, więc dajcie znać czy się za to brać? -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ula piesek nie znajduje sié we Wroclawiu tylko w woj dolnośląskim :) -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jako cos trzeba zrobic wizyté i juz :)- bo ja nie ma nic przeciwko , wielkosc mieszkania generalnie nie ma nic wspolnego z dobrem psa. ALe bardziej mnie martwi, ze Pani finansowo moze nie dac rady, a to nie wiem co znaczy, zeby sie pozniej nie okazalo, ze pies je resztki z obiadu. A weta trzeba przycisnác by okresli choc troche koszty nawet jakis przedzial. A jego czeka jakas operacja ? -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ale przeciez, juz sié pogubilam ktora dziewczyna jezdzi z nim do specjalisty -okulisty wiéc on powinien powiedziec najwiecej co do leczenia i kosztow. -
ja uważam, ze kastracja w tym wieku może być dla psa na + , ale psiak przed zabiegiem musi mieć badanie krwi i musi być odkarmiony, no i przydałoby się go najpierw podleczyć, bo nie dość , ze boli go pyszczek i ciało to rany po jajkach dojdą. Może jeśli ten hotelik będzie niedaleko, to jego właśnie wyprowadzić na prostą a pożniej zapisać go na ciachanie jajek.
-
Wyrok śmierci bo pan umarł CZAS DO SOBOTY WROCŁAW
GoskaGoska replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
problem jest taki , ze raczej teraz mało osob chodzi do schroniska trzeba przez telefon się zapytać znając jego nr schroniskowy. ja bylam i wyleciał mi z głowy - na pewno nie siedzi juz w pojedynczym kojcu, jesli jest to na ogolnych -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
cos trzeba wymyśleć , bo podać się nie można - bo jesli tak to wiadomo co te psy czeka. tak pisalam a tym co EWeLINA dawala, ale te psiaki ze stadionu spokoju mi nie dają rowniez. oszaleję przez was dziewczyny -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiesz co znajdują sie domki dla 7latkow tez ;) tylko, ze czasu malo :( proszę sprawdzcie czy benek jeszcze da się znaleść- bo ja myslę zeby go umieści go w DT. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a psa nie macie foto? -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
dziady i tyle ci ludzie postaram się o ogloszenia dla niej. -
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no mamy nadzieję, ze tak będzie , bo w tym momencie wycofanie się było małą porażką. Ale tak czy sika prosimy o ładne zdjęcia i więcej info , zeby piesek do DS mogł szybko trafić. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie wiem to naprawdę dziwne , ze o Gucia nikt nie dzwoni- no nic pewnie faktycznie tak będzie , ze jak się rozdzwonią to w domach to będziesz przebierać. moze ta pogoda ludzi odstrasza -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
nie wiem , ale mozna sprobowac, najbezpieczniej jakby na ich karcie napisac adnotacje, zeby takiemu i takiemu psow nie wydawac, wtedy zawsze większa szansa , ze ktos zobaczy -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to jak masz jego dane - to moze daj je do schroniska - ale w sumie one są sterylizowane to moze nie będzie zainteresowany.