Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/263/6558b0e8cc4e9605med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/260/fe739fc7933f56b9med.jpg[/IMG][/URL]
  2. no i myślę, ze 6lat nie ma dostał tyle , bo trafił po tym wypadku, ale tak jest bardzo żywy bez siwizny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/263/98deb75715a47543med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/260/9a3dee3529bbe058med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/150/826b4623d5981bb4med.jpg[/IMG][/URL]
  3. to moj ulubieniec buziki chętnie daje :) i taki miziasty psiak - po wypadku okropnie chodził, zarzucało go i nie mogł nogi podnieść do siku, teraz już prawie normalnie śmigał. Mam dużo jego zdjęć, to zaraz dam. Bardzo pozytywny piesek - myślę , że miał ciężkie życie, bo za pierwszy razem bał się , jak mu smycz chciałam zakładać, ale taki bardzo proludzki.
  4. a tych asmtowatych to u nas też zawsze masa :( , bo przecież to nie wszystkie co są w schronie
  5. zapiszę sobie jego
  6. Erurare to jest info o tym psiaku po rozmowie z tym Panem i info z pv, co jak co, ale mi to daleko od tego, by uwazac ze 7latka nikt nie weznie - bo na razie rekod w onkowatych to w schronisku dali suni 16lat - i poszla do domu stałego.
  7. dziewczyny jesli ten pies ze stadionu jak tak niezrównoważony to usuńcie jego fotki , skoro i tak i tak nie ma mu się pomoc - patrząc na zdjęcia- boli mnie serce. Jeśli chcemy pomoć suni to trzeba założyć jej wątek - jeśli chcecie mogę to zrobić, bo bez tego nic się nie da zrobić za bardzo, więc dajcie znać czy się za to brać?
  8. Ula piesek nie znajduje sié we Wroclawiu tylko w woj dolnośląskim :)
  9. jako cos trzeba zrobic wizyté i juz :)- bo ja nie ma nic przeciwko , wielkosc mieszkania generalnie nie ma nic wspolnego z dobrem psa. ALe bardziej mnie martwi, ze Pani finansowo moze nie dac rady, a to nie wiem co znaczy, zeby sie pozniej nie okazalo, ze pies je resztki z obiadu. A weta trzeba przycisnác by okresli choc troche koszty nawet jakis przedzial. A jego czeka jakas operacja ?
  10. ale przeciez, juz sié pogubilam ktora dziewczyna jezdzi z nim do specjalisty -okulisty wiéc on powinien powiedziec najwiecej co do leczenia i kosztow.
  11. ja uważam, ze kastracja w tym wieku może być dla psa na + , ale psiak przed zabiegiem musi mieć badanie krwi i musi być odkarmiony, no i przydałoby się go najpierw podleczyć, bo nie dość , ze boli go pyszczek i ciało to rany po jajkach dojdą. Może jeśli ten hotelik będzie niedaleko, to jego właśnie wyprowadzić na prostą a pożniej zapisać go na ciachanie jajek.
  12. problem jest taki , ze raczej teraz mało osob chodzi do schroniska trzeba przez telefon się zapytać znając jego nr schroniskowy. ja bylam i wyleciał mi z głowy - na pewno nie siedzi juz w pojedynczym kojcu, jesli jest to na ogolnych
  13. cos trzeba wymyśleć , bo podać się nie można - bo jesli tak to wiadomo co te psy czeka. tak pisalam a tym co EWeLINA dawala, ale te psiaki ze stadionu spokoju mi nie dają rowniez. oszaleję przez was dziewczyny
  14. Wiesz co znajdują sie domki dla 7latkow tez ;) tylko, ze czasu malo :( proszę sprawdzcie czy benek jeszcze da się znaleść- bo ja myslę zeby go umieści go w DT.
  15. dziady i tyle ci ludzie postaram się o ogloszenia dla niej.
  16. no mamy nadzieję, ze tak będzie , bo w tym momencie wycofanie się było małą porażką. Ale tak czy sika prosimy o ładne zdjęcia i więcej info , zeby piesek do DS mogł szybko trafić.
  17. nie wiem to naprawdę dziwne , ze o Gucia nikt nie dzwoni- no nic pewnie faktycznie tak będzie , ze jak się rozdzwonią to w domach to będziesz przebierać. moze ta pogoda ludzi odstrasza
  18. nie wiem , ale mozna sprobowac, najbezpieczniej jakby na ich karcie napisac adnotacje, zeby takiemu i takiemu psow nie wydawac, wtedy zawsze większa szansa , ze ktos zobaczy
  19. to jak masz jego dane - to moze daj je do schroniska - ale w sumie one są sterylizowane to moze nie będzie zainteresowany.
  20. nie Marta, tylko 200-171 = 29 :) czyli nie brakuje 19zl a 29zł;) więc jeśli Ajula dołoży 19zł to dalej będzie minus 10zł
  21. Marta a nie 19 tylko 29zł brakuje czyli 10zl dalej na minusie będzie marcowym
×
×
  • Create New...