Jump to content
Dogomania

Honey

Members
  • Posts

    1570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Honey

  1. :multi: Suuuper :multi: Proszę o jeszcze !
  2. Obecnie dziewięć...
  3. To jeszcze kilka fotek: Moje chłopaki: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1545/ay36tz.jpg[/IMG] i dziewczyny [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4002/axa111hd.jpg[/IMG] i znowu dziewczyny :lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9498/ay132bn.jpg[/IMG] Aycha [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7307/ay78dr.jpg[/IMG] Amadeus [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/195/ay158js.jpg[/IMG] i sjesta po obiedzie :lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3872/sjesta9gz.jpg[/IMG] Aga, jeszcze raz dziękuję za wskazówki ! :buzi:
  4. Będę czekać na kolejne :smile:
  5. Dziękuję za komplement ! To miło, ze nie tylko mi sie podobają :oops:
  6. Ślicznie dziękuję Psylla !
  7. Dorotal, masz bardzo fajną i obfitą w informacje stronę! Zainteresowały mnie zasady przyznawania championatów. Nie natknęłaś się gdzieś przypadkiem na informacje dotyczące ras użytkowych? Nigdzie nie moge takich znaleźć :placz:
  8. Honey

    Tabliczki

    A ja usuwam napis "zły" czy "groźny". Jest tylko "uwaga pies" i uważam, że to wystarczy. A dlaczego usuwam? Bo w razie (tfu, tfu) pogryzienia, boję się, że moga mi zarzucić, że wiedziałam, iż pies jest groźny i nic więcej nie zrobiłam, żeby zabezpieczyć ewentualnego złodzieja (na przykład...) przed moimi psami. Uwaga pies w ostrzegawczych kolorach plus wizerunek psa (to dla tych nie umiejących czytać...) powinno moim zdaniem wystarczyć. A swoją drogą mam super tabliczkę z napisem: "jeżeli ja cie nie zagryzę, to on cię zastrzeli" ale nie zdecydowałam sie jej powiesić...
  9. Poprostu cudowne !!! A w tej drugiej od góry fotce to się poprostu zakochałam :loveu: :loveu: :loveu: (a może nie w fotce tylko w tych przeuroczych mordusiach?) Ja też chcę takie :placz:
  10. No to jeszcze jedna próba [IMG]http://img491.imageshack.us/img491/2822/k7jpg1oe.jpg[/IMG] Funkcjonuje !!! Dzięki Aga za podpowiedź! [IMG]http://img491.imageshack.us/img491/1516/femellecharbonne4ox.jpg[/IMG] [IMG]http://img491.imageshack.us/img491/8291/061300066fc.jpg[/IMG] [IMG]http://img491.imageshack.us/img491/1255/ab11bd.jpg[/IMG] A czy te zdjęcia za jakiś czas nie znikną? Zupełnie nie kumam jak działa ten serwer :shake:
  11. Honey

    Przydomek

    Ślicznie dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Mogę jeszcze jedno (ostatnie!) pytanko? Czy dwa przydomki pisane z zasady np. przed imieniem, w takiej kombinacji znajdują się oba z przodu, czy tez można jeden przenieść na koniec, czyli przydomek - imię -przydomek, tak jak w Twoim przykładzie? Czy jest to jakoś uregulowane, czy tez panuje zupełna dowolność?
  12. To była próba z ImageShack...
  13. [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4889/pyrrhabebes9qk.jpg[/IMG] [url=http://img303.imageshack.us/img303/4158/f9jpg9zd.jpg][IMG]http://img303.imageshack.us/img303/4158/f9jpg9zd.th.jpg[/IMG][/url] [url=http://img303.imageshack.us/img303/4691/photo3761967oc.jpg][IMG]http://img303.imageshack.us/img303/4691/photo3761967oc.th.jpg[/IMG][/url] Ale jakieś takie malutkie wychodzą...
  14. [IMG]http://www.hund.ch/fotos/fbraqueauvergne7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.hund.ch/fotos/fbraqueauvergne3.jpg[/IMG]
  15. Maluchy są super! Ja zaproponowałam w domu, że może też sobie sprawimy takiego. I usłyszałam "po moim trupie !" :mad: A swoja drogą, to gdyby moje potwory chciały się z nim bawić, to pewnie tylko grzyweczka by została...
  16. Zazdroszczę tego słoneczka... U mnie buro i ponuro :lookarou: Miłego spacerku !
  17. Kuperek jest super! I wygląda na zamierzony efekt ;) A gilowi.. jedynie ostrości zabrakło. Poluj dalej, powodzenia! Czekam na kolejne super kuperki, to znaczy fotki :lol:
  18. [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/10.jpg[/IMG]
  19. To maleństwo na dolnym zdjęciu po lewej i to na górnej fotce - to to samo :lol:
  20. No to jeszcze kilka fotek [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/dogo/5.jpg[/IMG]
  21. Honey

    Przydomek

    [quote name='Toller-Fox']A np: [B]Lauvstuas Is Caac To Copper & Brass[/B] :razz: Lauvstuas to hodowla rodzima, Is Caac to imię a reszta to hodowla do której poszedł i jest obecnie jednym z lepszych reprodukotrów w Europie:lol:[/quote] Dzięki! Ale jak to wygląda w zapisie duże litery - imię, małe - przydomek? Oba przydomki sa małymi, czy jeden łączy się z imieniem? (wybaczcie, że tak męczę, ale chciałabym zgłębic temat do końca :oops: )
  22. [quote name='SuperGosia'] Po pierwsze; czy psem powinno sie kryc ponizej 18-tego m-ca zycia (chodz mi glownie o przeciw wskazania zdrowotne)? [/quote] Zdrowotnych może nie ma, ale pies może zostac reproduktorem najwcześniej w wieku 18 m-cy (par. 13 punkt b regulaminu )
  23. Honey

    Przydomek

    Psylla, a jak tam Twoje przeurocze maluchy? Wszystkie znalazły juz nowe domy ?
  24. Honey

    Przydomek

    Chyba sie zakwiaciłam, tfu.. zakręciłam :roll: Ale dziekuję za wyjaśnienia! Przy długich przydomkach jest to chyba trudne do wykonania? Dużo spotkałyście takich "podwójnych przydomków"? Pytam z ciekawości czy jest to jakaś reguła, czy tez raczej wyjątek?
  25. [quote name='aga1215']Masz śliczne stworzenia - WSZYSTKIE ;) :multi: Kasiu - fotki można zmniejszać - i sie zmieszczą - więc się nie wykręcaj :lol: Gdzie Wy taką gromadę mieścicie????[/quote] A jak je zmniejszać? Musiałabym je pozmniejszać i w tej mniejszej wersji umieścić na serwerze, tak? Czy jest jakis prostszy sposób? A gdzie mieścimy? Mamy dom z duużym ogrodem plus extra wybieg dla psów, gdzie mogą obgryzać, kopać i tym podobne paskudne "psie sporty" uprawiać :lol: Ale i tak marzy mi się conajmniej hektar, pod lasem,za miastem, z dala od ludzi... Ech...
×
×
  • Create New...