Jump to content
Dogomania

Honey

Members
  • Posts

    1570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Honey

  1. Honey

    Przydomek

    Ten piesek pachnący jak kwiatek najbardziej mi się podoba :evil_lol: A tak serio - tzn., że można połączyć dwa przydomki w dowolnej kombinacji, tak?
  2. jeszcze kilka fotek ze strony, tylko takie mieszcza się w limicie 500x500... [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/trzy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/p.jpg[/IMG] [IMG]http://www.posokowiec.pl/niuniam.jpg[/IMG]
  3. Honey

    Przydomek

    [quote name='tufi']Ja zarejestrowalam przydomek, choc na razie mam dwa psy - samce, jeden 15-miesieczny, drugi 9-miesieczny. Podalam jedna lacinska nazwe i ja zaakceptowano. Zalezalo mi na przydomku, gdyz chce go wpisywac w imiona dzieci moich psow, ktore ew. wezme w rozliczeniu za krycie i zostawie sobie w podhodowli :) :cool1:[/quote] O! To tak mozna? Myślałam, ze kiedy hodowca odbiera szczenie za krycie, to z przydomkiem tej hodowli, z której jest suka. Napewno tak mozna? Będę wdzieczna za odpowiedź:smile:
  4. Dopiero teraz znalazłam ten wątek, jaka szkoda by była, gdybym go przegapiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Daisunia']ja bede na 98,5 % :) Pozdr.[/quote] O rrrany, a skąd to dokładne wyliczenie ? :evil_lol:
  6. [URL="http://img207.imageshack.us/img207/3166/zima20219ui.jpg"]http://img207.imageshack.us/img207/3166/zima20219ui.jpg[/URL] Jak bym moje widziała ! :evil_lol:
  7. To fakt, zdjęcia sa cudne :loveu: Mozna prosic o jeszcze ?
  8. [URL="http://img518.imageshack.us/img518/15/pc2900727pi.jpg"]http://img518.imageshack.us/img518/15/pc2900727pi.jpg[/URL] Jak fajne zdjęcie! Baaardzo mi się podoba. Ps. ta kora to stały element diety ? :evil_lol:
  9. Przepiękne zdjęcia !!!
  10. Staram sie im na to nie pozwalać, ale zanim dolecę, to nie wiem czy coś pożarły czy nie :shake: Fuj! _________________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  11. Cudny pieso ! I fajne zdjęcia :loveu: A migreny współczuję, znam ten ból (dziś po czterech dniach mi odpuszcza...) Pozdrawiam! _________________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  12. [quote name='KaRa_TC']Ja mam 5psow;) A w podpisie widnieje az 6 bo jeden sasiada;) A Sharon ojcem byl springer spaniel, wiec ma smykalke do weszenia szczegolnie na polach gniazd mysz:roll:[/quote] Skąd ja to znam ? Myszy to życiowa pasja posoków. Zwłaszcza kiedy się nudzą... _________________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  13. Mi ( z wiadomych względów :cool3: ) najbardziej podoba sie Sharon! KaRa, ile masz psów? _________________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl"]www.posokowiec.pl[/URL]
  14. [quote name='daga10011']no piekne stadko:loveu:[/quote] Twojemu pod względem urody tez nic nie brakuje :lol: :lol: :lol: [URL="http://img444.imageshack.us/img444/3149/10034860tl.jpg"]_____________________________[/URL] [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl"]www.posokowiec.pl[/URL]
  15. [URL="http://img444.imageshack.us/img444/3149/10034860tl.jpg"]http://img444.imageshack.us/img444/3149/10034860tl.jpg[/URL] Koteczek, hi hi :lol: Ile ma lat? Pozdrawiam! ______________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl"]www.posokowiec.pl[/URL]
  16. [URL="http://img218.imageshack.us/img218/1054/pict0001a9bi.jpg"]http://img218.imageshack.us/img218/1054/pict0001a9bi.jpg[/URL] Cudowne maluchy :multi: . Serdecznie gratuluję ! _________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl"]www.posokowiec.pl[/URL]
  17. [quote name='aga1215']:crazyeye: mamy nową galerię :multi: i coś czuję, że będzie jeszcze co ogladać :multi: :multi: :multi: :multi: Witaj Kasiu na Dogomanii :lol:[/quote] Dziękuję Wam wszystkim za miłe powitanie ! :multi: ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  18. [quote name='zaba14']Ciekawe co bys rozlała, gdybyś wstała rano, ścialiła łóżko i zobaczyła że przez noc spałaś prawie z ptasznikiem hihi :lol: :lol: jedne szczeście, że ja sprzątałam, bo gdyby to była mama ... :mad: :lol:[/quote] Ło matko :crazyeye: ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  19. [quote name='moon_light']a nie boisz sie ze ktoregos dnia sobie zrobia sniadanie z jakiegos burka ?:diabloti: :)[/quote] Myślę, że nawet te najmniejsze z psich ras były by dla nich za duże :evil_lol: I dlatego mam stale jakies myszy i szczury w kotłowni... ( bez urazy dla miłośników szczurków, ale węże tez muszą coś jeść ) ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  20. [quote name='zaba14']Kara pytony jak i boa nie sa wegetarianinami :lol: w przyrodzie tak wlasnie jest aby jeden przezyl inny musi zginąc... Jedni kochają gady,płazy,ptaki a zaś inny szczury... Sama chcialam jakiegos weza, ale one potrzebuja duzo przestrzeni, ja niestety nie mam gdzie postawic takiego duzego terra i pozostaly mi ptaszniki, a wczoraj nawet jednego łapałam, bo mi czmychnał :mad:[/quote] Ojjj.. Tak mnie wzdrygnęło, że aż rozlałam herbatę. Podziwiam. Ja się ich boję :oops: ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  21. [quote name='KaRa_TC']Tak z ciekawosci sie spytam ile kosztuje szczeniak tej rasy?;) I jak im idzie na polowaniach?[/quote] Hmm, jak by to powiedzieć... kosztuje nie mało ... A sprawę mocno podraża bardzo daleka podróż. Moje psiury to jeszcze młodzież, myślę, że za kilka miesięcy będę mogła określic, jaka jest ich praktyczna przydatność łowiecka. ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  22. [quote name='moon_light']Jak ja Ci zazdroszcze takiego stadka :)))[/quote] Czasami jest ciężko z takim stadkiem :roll: Trzeba im wiele podporządkować. ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  23. [quote name='zaba14']Honey macie bardzo ciekawa pasję, psy myśliwskie oraz zwierzaki egzotyczne, ptaszniki rowniez posiadacie? :) bo widze że węże owszem (nie znam sie na nich pytony? jakie konkretnie?) chyba Cie bombardujemy pytaniami hihi :cool3:[/quote] Ptaszniki ... brrr :shake: Mam jedną słabość, cierpie na arahnofobię (chyba tak to się pisze?) To ostatni stwór na świecie, którego bym chciała mieć w domu. Na widok małego (blee) pajaka, drę sie w niebogłosy...:razz: A węże to dusiciele - pythony (regiusy) i boa tęczowe. Chyba najmniej kłopotliwi domownicy :lol: ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  24. [quote name='zaba14']Honey a skąd sprowadzałas psiaki? pytam z ciekawości :)[/quote] Z Francji, głównie spod granicy Hiszpańskiej. Tam jest ich najwiecej. Ale mam wrażenie, ze zainteresowanie tą rasą na świecie pomału rośnie. To przeurocze psy i jedne z nielicznych myśliwskich, które we wzorzec rasy mają wpisane, że się świetnie nadaja na psy rodzienne. I tak jest istotnie! ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
  25. [quote name='zaba14']Zdjęcia sa naprawde świetne :) A czy w Polsce te wyżły sa popularne? Na wystawach jest ich sporo? Jak to wygląda ?[/quote] Żaba, póki co - to sa mało znane, niestety... ____________________________ [URL="http://www.braque-d-auvergne.pl/"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL] [URL="http://www.posokowiec.pl/"]www.posokowiec.pl[/URL]
×
×
  • Create New...