[B]paros[/B] - mamy coś na kształt trochę :)
suczka- spokojniutka, piękna, dostojna i przyjazna bardzo :
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/645684/18708008_dsc_0590.jpg[/IMG]
i pies- nowy, skoczny, zaczepny, bardzo żywy i przytulaśny:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936427_dscf0089.jpg[/IMG]