Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. [B]paros[/B] - mamy coś na kształt trochę :) suczka- spokojniutka, piękna, dostojna i przyjazna bardzo : [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/645684/18708008_dsc_0590.jpg[/IMG] i pies- nowy, skoczny, zaczepny, bardzo żywy i przytulaśny: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936427_dscf0089.jpg[/IMG]
  2. Slodziaki :loveu: widać, żę dobrze się tam czują
  3. Supeerrr ! Kwiatku, rośnij zdrowo ! ...a ja tez wiem, że mamy i inne dobre wieści- tylko czekam, aż ktoś sam napisze ;)
  4. [B]Dziś w Metrze są 3 opisy i zdjęcia naszych psiaków i ich nowych właścicieli:[/B] [B]Snowa, Misia Antosia oraz Pestki- Tiny :)[/B] [B]Dodatkowo- jedno zdjęcie jest na okładce :crazyeye::loveu:[/B] [B]Zapraszam do lektury:) - moze coś ruszy z adopcjami po tej akcji [/B] P.S zdjęcia nowych wstawię wieczorem - jak się do konca nie rozłożę :-(
  5. ;)hop O Połnocy- Hop Na Szczęscie !
  6. [B]jayo[/B] maila dostaniesz jutro, bo własnie wgrywam ostatni album -wczorajszy- a mam strasznie wolnego kompa w Broku i trwa to juz 3 godziny....i konca nie widać...:roll: P.S co do tej suczki- jakiś konkretny typ? duza ,mala, kolor, zachowanie ?:) Dam Ci gotowe kandydatury;)
  7. goi się cudownie ! oby tak dalej !
  8. hooop misiaki do góry! Czemu nikt się nimi nie interesuje ..?:-(
  9. jeżeli chodzi o zdjęcia- mam wszystkie 7 albumów z wizyt od konca kwietnia. Udostepniam po podaniu maila - wtedy przesylany jest link i po chwili logowania ( na empik foto) ogladasz wszystko :) Aktualne piesy powoli dodajemy. Ja jutro usiądę ( własciwie juz dzisiaj) opiszę nowe i przekazę do dodania na stronie. W skrócie- NOWI: jest foksik suczka fajna reaguje na gwizdanie,amstaffka suczka przemiła po ciązy, bernardyn pies przylepa całująca, fajne 2 piesy jeden duzy i zabawowy, drugi mały szczekacz długo-szorstkowłosy. A i są jeszcze 3 ale lepiej dać im na razie spokój....więc nie podchodziłyśmy za blisko. Będę miała urlop juz za tydzien :multi:więc też przysiądę i poopisuję niewidziane jeszcze piesy;) Szukanie domów- na wszystkich możliwych portalach itp. W Gazetach- Metro np dalo nam 3 adopcje. Ogolnie jednak dzisiaj jestem w nastroju takim, ze mi wszystko opadlo...z niemocy :-( Tyle nieszczęść a czlowiek może całe G ...
  10. buuuu:roll: *Przez fotosik najlepiej dodawać - a potem wklejasz tylko [U]link bezpośredni do zdjęcia[/U] - logowac sie nie musisz- tylko klikasz [U]kontynuuj mimo wszystko:lol:[/U]
  11. Ja w Broku ni mam więcej zdjęc ani małych Suni ani Melowych...nie poratuję, ale to co jest tutaj i na drugim wątku jest aktualne ;)
  12. [B]kasiaprodex[/B] - suni nie ma, ale jest inna amstaffka ... Co do wizyty w schronie - trochę nowości - opiszę jutro !
  13. ja bym zaryzykowala, że niezłe ziółko z tego Kwiatka ;)
  14. i kochane i w ogole mądre i szlachtne i szczekają i lgną do człowieka !:loveu:
  15. przypomina ;)
  16. a nie ,bo ja :D
  17. Boooże, ja po prostu nie wierzę, że człowiek tak może !!!!!!!!! Wystrzelać wszystkich takich skur...........:mad::angryy:, zalożyc im sprawę w sądzie, skazać i nie dopuścic nigdy w zyciu do kontaktu ze zwierzętami !
  18. Z Lublinem mają coś wspólnego 2 ogranizacje- Felis ( kocia, ale moze warto spróbować) i Hipotkrates- coś z psami - sprawdzcie i dzwoncie o pomoc!Jezeli się nie uda....Straż miejska i dalej szukanie domu..a sunia w schronie...:roll:
  19. a moze spróbować na [URL]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/URL] ? Może on i troche goldenowaty?
  20. Mamy bardzo podobnego w Ostrowi - tylko, że to dziewczynka - Klementynka... też płacze i tęskni...:-( Hop do góry Dino !
  21. [B]SŁOOOODKIE !!! SŁODZIUTKIE !!! :loveu: ( zdjęcia strona 16)[/B]
×
×
  • Create New...