-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
esperenza - Dom z Łochowa wziął szczeniaka ze schroniska - w czwartek :) Te są jeszcze za małe, a tamte juz spore a domów brak- domek znalazł Bambi- pisalam na naszym wątku ;) teraz trzeba poszukac domków dla tych maluchów.. Na mamę mam juz chętną na 99% - tylko trzeba ją wysterylizować ! Ma na nią ochotę Pani, która pomagała mi w akcji- zna juz psa ( bo ją rowniez dokarmiała ), jej pies już kocha Sunię,bo ją zna i ma ochoe na jeszcze jednego,sama zapytala mnie ile by kosztowala sterylka- tylko ich po prostu na nią nie stać. Sunia i tak poszła by na zabieg, bo nie chcemy wiecej takich sytuacji, a jeżeli od tego uzaleniony jest dla niej domek, to mysle, że wszystkie się zgodzimy, ze warto ! -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
NIE DAM SIĘ !:cool3: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A OTO I MAŁE: 1 CHLOPAK - ROZRABIAKA, BUNTUJE CALA RODZINE DO PISZCZENIA ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19186422_1.jpg[/IMG] 2. DZIEWCZYNKA GRYZELDA ( bo gryzie wszystko i wszystkich i zaczepia ) - BOŻE, JAK ONA MĘCZY CAŁĄ RESZTE ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19186450_4.jpg[/IMG] 3 CHŁOPAK - CICHA WODA- SPOKOJNY, OPANOWANY ALE JAK PRZYCHODZI DO ZABAWY TO TAKI ŚMIESZNY WARIAT:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19186464_5.jpg[/IMG] 3.DZIEWCZYNA - BUBA, NAJWIĘKSZA Z NICH, SPOKOJNA, NAJBARDZIEJ DOROSŁA Z NICH, ZDAJE SIĘ, ŻE JEST P.O. MAMY :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19186439_3.jpg[/IMG] 5 CHŁOPAK -ZACZEPIAKA SŁODKA, NIEPORADNY, ALE BARDZO SIE STARA GRYŻĆ WSZSYTKO JAK INNE :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19186431_2.jpg[/IMG] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ale historia.................... [B]ZLAPAŁAM WCZORAJ SUNIĘ[/B] Zaczeło się od tego, ze jadąc autobusem zobaczylam, ze na podwórku gdzie są małe- są jakies dzieci ! W te pędy do domu, na rower i do nich. Okazalo się, że przyjechala Pani W ( teraz juz chyba mogę powiedzieć Pani W jak wiedźma....:mad:) . Dzieci wyniosły male przed dom ( a były za i sie dobrze miały), wszystkie trzęsące sie ze strachu przed obcymi ( do mnie merdały juz od tygodnia ogonem ,wiec cos bylo nie halo...), wymacane, wynoszone....wymęczone .. Zapytalam Panią W. co z nimi dalej- ona na to, ze dzieci sie nimi zajmą przez te 2 tygodnie...[B]Ja mowię, że ma dziurawy płot, wiec lepiej ich nie nosic, bo sie rozchodzą i wyjda prosto na ulicę pod samochód - ona na to, że na pewno nie,bo dzieci przy nich będą.[/B] Ja mowię, że sunia uciekla- ona, że wroci do dzieci na pewno, jak się sciemni...Pytam czy nadal jest zdecydowana na szczeniaka- ona ,ze tak, na suczkę. Pytam czy ją zabierze a ona mi na to " Zle jej nie będzie"- no ale jak to?- pytam znowu. No wie Pani ja juz mam psa i matkę w domu, więc suczka zostanie TUTAJ. - jak to tutaj, przeciez Pani tu nie ma przez większość roku- "oj, zle jej nie będzie, bede przyjezdzac" :angryy: cooooo?!!!!!!!!!!!! [B]KOBIETA CHCE ZOSTAWIĆ SUCZKĘ SZCZENIAKA 6 TYGODNIOWEGO W OPUSZCZONYM DOMU Z DZIURAWYM PLOTEM PROSTO NA ULICĘ !!!!!!!! -[/B] No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wkurzylam się, bo inaczej się umawiałysmy. zaczelam się martwić i powiedzialam, ze jadę poszukac suni- na pewno się wystraszyla i zwiala, ale jest w okolicy... i tu zaczyna się druga historia- rownie mocna... Jadąc na rowerze zobaczylam Maxa- jej kumpla, wychodzącego z zaa winkla. Okazalo się, że sunia byla w okolicy. rzucilam rower tam gdzie stalam. Podeszlam do Maxa, ktory rzucil mi sie na szyję ( oddech jak po zjedzeniu świezej ryby, bo on z panem to zapaleni wędkarze, fuuuj ;)). Po tym jak on na mnie wisiał, sunia też podeszła, zaczelismy się bawić i w pewnym momencie po prostu zlapalam ja za nogę ( nie tragizujcie- wszystko humanitarnie !). Wzielam ją na ręcę - i co dalej ?! Mam psa, nie mam dla niego domu, za rogiem czeka 5 szczeniaków a ja stoję z telefonem w piachu, kluczem do domu w trawie, rowerem na srodku ulicy i sunią na rękach... Szczęscie, ze byłam niedaleko ludzi, ktorym kiedyś oddalam szczeniaka z podobnej sytuacji ( Pies wyrosl na owczrka pirenejskiego i śpi z Panią w łóżku, codziennie gotowany jest mu kurczaczek i w ogole, ma raj !). Bylo na podwórku, jacyś chłopcy pomogli mi zev\brac rzeczy, ja zaniosłam na chwilę sunię do Pani K. Polecialam po smycz, zamknelam swoje piesy i przynioslysmy sunię do mnie. Potem zgarnelam karton i poleciałyśmy obie po małe. I tu kolejna historia- bo myslalam, że mnie Pani W. żywcem spali na stosie za to ,ze zabieram jej małe z podwórka ! Cytuję: "zmienilam swoje plany, mialam byc w poniedziałek!!" "co Pani sobie mysli, najpierw sie Pani wkrada bez pytania na moje podwórko a teraz bezkarnie zabiera małe?!!" "A co moje dzieci teraz zrobią, one juz je kochają od 2 godzin!!" "Swojego psa nie zabralam, z mamą zostal a teraz co mam zrobic?!!" "Niech Panie nie gra na ich uczuciach!!!!!!!!" "One mają tu zostać, co dzieci teraz zrobią" "Pani jest jakąs fanatyczką!!!!!!!!" ..... i tak w kołko.....A NAJBARDZIEJ " CO DZIECI TERAZ ZROBIĄ" Dzieci w ryk, Pani W. ogien w oczach i na twarzy też ;)( dobrze, ze nie miala kija pod ręką, bo by mi przyłozyla chyba...) Koniec końców - Szczeniaki zabralam - Pani, ktora mi pomogla okreslila tamtą mianem wariatki, ja potem jeszcze odebralam od niej 3 telefony z pogrozkami, ze juz do mnie po nie idzie i ze dzieci nie mogą sie uspokoic i co ja sobie wyobrazam itd....:shake: Dzisiaj po sunię przyjedzie Ela, zabierze ją i małe do Teresina. A ja pojdę na kolejną przeprawę z Panią W..... Gdgt- mialaś rację. -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Wow, super ! czyli już jeden mniej:multi: -
Pół godziny temu Snow opuscil schronisko - Pani cała rozemocjonowana, pies chyba też :) wiecej info będe miala jak dojadą szczesliwie do Warszawy. W kazdym razie - na smyczy Snow na razie nie chodzi ( nie dzwine jak byl non stop na łancuchu...), i sika jak dziewczynka :) - wiec jest młodziakiem- słodziakiem. Podczas podrózy Magda daje mu smakołyki i opowiada o nowym domku. A, trzeba mu bylo tylko pomoc w wejsciu do auta- nieprzezwyczajony jeszcze ;)
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
na allegro są 2 numery z tego co wiem- jest jeszcze do Ewy- dzwon do niej !!! :multi: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
oj oj - nieważna długość- wazna jakość - a jakość pierwsza klasa :cool3: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a dziś - nie mogę się doczekać, aż zobacze maluchy.:loveu: Zdjęcia zrobię jutro ( bo dzis juz będzie za poźno). -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
sorrki ,ze tak zmienam temat...ale: Czy jest jakis odzew w sprawie małych? Dzis dumny i ucieszony Mikołajek był w "Metrze" :cool3: -
Jutro zaś do domku jedzie Snow - nowa Pani, pani lekarz :cool3: kupila mu juz wszystkie potrzebne rzeczy. Przygotowana, zwarta i gotowa, z mapą w ręku, jedzie po niego jutro rano po dyżurze. ( pierwotnie miala decydowac się na psa dopiero w listopadzie , ale nie wytrzymała po wizycie w schronisku ,która odbyła ze mna 2 tygodnie temu ;)). [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936207_dscf0068.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj do domku poszedł Bambi- szczeniak- owieczka ze schroniska. Ludzie mili, opiekunczy, z domkiem i ogródkiem, od razu wysciskali, wycałowali, zlecieli się też ich sąsiedzi ;) Docelowo Bambi ma obiecane miejsce w lóżku swojej nowej Pańci :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18524180_dsc_0085.jpg[/IMG]
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wieści: poszlam do nich prosto z przystanku- mamy nie było, małe wessały sie w moje lapy.- ocho, sa głodne pomyslalam.. machają ogonami na moj widok, mają się dobrze. gryzą się, zaczepiają i chcialy za mną iść, pchają się na kolana, przytulają - kochane są i slodkie. w sobotę dam kolejne foty. Polecialam do domu, widelcem rozdrobnilam puszkę w drobny mak, ugotowałam ryżyk dla moich i suni i polecialam znowu przed 21- a tu ,cala rodzinka w komplecie. :lol:mama zajadała się ryzykiem z mięskiem, małe natomiast opchneły calą puszkę jedzenia ! :crazyeye: Nadadły się jak bąki.:lol: sunia krązyła wokół nas, nie szczeknela ani razu, przyzwyczaja sie do mnie ;) Jest dobrze- oby do soboty a potem do poniedziałku ! Trzymajcie kciuki, bo małe są coraz bardziej wyszczekane i rozchodzone ! -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Brok np. twierdzi, ze nie ma problemu z bezdomnymi psami WCALE -nie podpisal umowy ze schroniskiem i co roku przybywa nam okolo 10 nowych mieszkanców powakacyjnych....część lituje się i bierze do domu, część zaczaja się , katuje i zabija ( przypadek bezdomnej suczki, ktorą próbowała oswoic jedna z mieszkanek Broku- najpierw juz do niej podchodzila, potem zniknelam na tydzien i wrocila pobita, potem znowu było oswajanie,ale suka nie chciala nabrac zaufania do ludzi - a po kolejnych 2 tygodniach- zniknela na zawsze.............jak myślicie,co sie z nią stało ?! :placz:). Taka jest rzeczywistość.... -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
aaa :) a ja jej opowiadałam o szczeniakach ze schronu - no proszę, mogę jej podesłać wszystkie, tylko nie wiadomo dokladnie jak będą wygladac te...one zmieniąją się codziennie.;) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to jest najspokojniejszy kącik, bo jest z tyłu działki, w samym rogu. nikt ich tam nie widzi bezpośrednio, nie przechodzi. Auraa ma rację- one powinny tez miec większy kontakt z człowiekiem i na to licze, jak Pani W, przyjedzie na dzialkę :lol: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Mama jest razem z 8 szczeniakami w hoteliku pod warszawą. 9 szczeniak został na miejscu - obiecała się nim zaopiekować pewna wyglądająca na sensowną młoda dama. Szczeniak został przez nas odpchlony i odrobaczony. Zostawilysmy mu równiez srodki na powtorkę zabiegow. -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
i znowu mam je przenosic ?...:shake: nie mam gdzie, niestety nie mam ..:roll: Gdyby udało się złapać sukę- nie byłoby juz dawmo problemu :-( -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
No, teraz jeszcze tylko niech wydrukują ! :multi: [IMG]http://images23.fotosik.pl/256/d718f416200f9523med.jpg[/IMG] -
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dostalam namiar na wszystkie możliwe ( chyba:) ) strony z ogloszeniami, gdzie można wrzucić nasze psiaki -wszyyyyskie, zeby nie bylo :) ). Nie mialam pojęcia, ze tyle tego jest! Ja zajmę sie metrem i intranetem u siebie i znajomych w pracy- resztę zostawiam Wam - umowa stoi?:cool3:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/"][COLOR=#006699]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.adin.pl/dodaj_ogloszenie.php"][COLOR=#006699]http://www.adin.pl/dodaj_ogloszenie.php[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#006699]http://www.adopcje.org/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta_638.html"][COLOR=#006699]http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta_638.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://animalia.pl/"][COLOR=#006699]http://animalia.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://anonse.kazimierzdolny.pl/"][COLOR=#006699]http://anonse.kazimierzdolny.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html"][COLOR=#006699]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.baza24.pl/index.php?"][COLOR=#006699]http://www.baza24.pl/index.php?[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3"][COLOR=#006699]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://dogs.pl/"][COLOR=#006699]http://dogs.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dwukropek.pl/0...rzat,4-192.html"][COLOR=#006699]http://www.dwukropek.pl/0...rzat,4-192.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"][COLOR=#006699]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#006699]http://www.eoferty.com.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.etablica.com/"][COLOR=#006699]http://www.etablica.com/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=#006699]http://www.gielda.bai.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][COLOR=#006699]http://www.gieldaogloszen.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#006699]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"][COLOR=#006699]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#006699]http://www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#006699]http://www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.mojpupil.pl/"][COLOR=#006699]http://www.mojpupil.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"][COLOR=#006699]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://ogloszenia.adverts.pl/"][COLOR=#006699]http://ogloszenia.adverts.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://ogloszenia.e-karmy.pl/"][COLOR=#006699]http://ogloszenia.e-karmy.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php"][COLOR=#006699]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=#006699]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#006699]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#006699]http://www.pajeczyna.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#006699]http://www.pineska.pl/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.poszukiwane.pl/index.php"][COLOR=#006699]http://www.poszukiwane.pl/index.php[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.polskastrefa.eu/"][COLOR=#006699]http://www.polskastrefa.eu/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.psy.pl/adopcje/"][COLOR=#006699]http://www.psy.pl/adopcje/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://twoje-ogloszenia.p...egory=zwierzeta/"][COLOR=#006699]http://twoje-ogloszenia.p...egory=zwierzeta[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.vetmozga.com/ogloszenia/index.php"][COLOR=#006699]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/index.php[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.wegetarianie.p...ndex-cat-1.html/"][COLOR=#006699]http://www.wegetarianie.p...ndex-cat-1.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.zwierzeta.drobny.com.pl/"][COLOR=#006699]www.zwierzeta.drobny.com.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]