Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. najpierw to ją musimy zabrac- myślę, że potem na pewno !!!
  2. Boze, Boze sama słodycz !!!!!! :loveu:
  3. Czy ktoś ma zdjęcia Stefana? mam dla niego wirtualną opekunkę, ale też wypadałoby, zeby pojawił się u nas na stronie
  4. Azalia cieszy się ogromnym powodzeniem :) Dzwonilo nawet kilka sensownych osób- czekam na rozwoj akcji !
  5. Te z budowy - wrzucę dzis do metra i ogloszę w swojej pracy, ok? chociaz tak pomogę...
  6. i jeszcze Wam powiem, że w piątek do schroniska przyjezdza po Snow'a jego nowa Pani :D zakochana, zatęskniona, zatroskana :multi::loveu: Snow opublikowany był w "Metro", był też widziany przez jego nową Panią na żywo:cool3: Jupiiiiii!
  7. a ja Wam powiem ,ze dziś w "Metro" jest nasz suczka schroniskowa Azalia. :multi: Bardzo chciałabym, żeby miała domek, bo to biedna chuda i smutna psina jest ...:shake:
  8. gdgt- ja mam szczeniaki ostrowskie pod ręką. No i Jaśminka jest - prześlę ci foty.
  9. Ja bym zaproponowala Pika- nowy świeży, mały i jeszcze nie przezwyczajony do schronu, co Ty na to Fela?:cool3: Tylko szczeka nie bardzo, raczej piszczy jak na razie ...albo Szczotek - szczekliwiec jakich mało !
  10. Czy mozecie mi dać zdjęcia Ledy i Sonika ?- wrzucę do metra a moze coś sie uda akurat?;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] plizzz :razz: dzis wrzucilam Azorka ( kontakt do gdgt) i Punia ( kontakt do esperanza) - jakby sie udalo ,to jutro gorąca linia u Was na telefonach :D ( mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko...) P.S z moich informacji wynika ze z moich brokowskich to 2 mają juz domek zaklepany- więc zostaną only 3 :cool3:
  11. czekamy jeszcze na zdjęcia jeszcze 3 dziewczyn i chłopaka- to to dopiero są misiaki !!:loveu:
  12. A propos: Dzisiaj w gazecie "Metro" jest nasz FIN :multi: Trzymajmy kciuki za zainteresowanie i telefony, bo ma bardzio ładne zdjęcie:cool3:
  13. Z oswajaniem małych nie ma problemu- juz szczekają i machają ogonami na moj widok.:razz: Gorzej z mamą...dzisiaj np do mnie podeszła do ręki - ale to podchodzenie jest na zasadzie " i chciałabym i się boję"- czyli podejdzie, wąchnie i odchodzi szybko ...i tak w kółko :roll: Sunia coraz mniej interesuje się małymi, mam wrazenie ze przychodzi tylko na karmienie, może spędza tam noce- ale pewna nie jestem. Dzisiaj musialam ją prowadzić do małych, bo wcale sie nie wybierała.. Tak jak pisalam, małe zaczynają chodzic, szczekają, drapią się, gryzą przewracają- istne kino z nimi:loveu: dodatkowo, dzisiaj dałam im do spróbowania jedzenia - i o dziwo- wszystkie dopchały się do miski i zaczeły wcinać ryzyk z puszką karmy:multi: Jak na 3 tygodnie to chyba szybko, nie?Druga teoria brzmi- mam ich nie karmi, ale nie wygladają na zabiedzone.. Za tydzien przyjezdza na działkę Pani W. - Boję się, że sunia przestanie tam przychodzić zupelnie, bo będzie się bała. Z drugiej strony, będzie miała małe pod kontrolą ( co jest wazne, skoro zaczynają zwiedzac świat...)
  14. ...i kolejna dobra wiadomość - kolejny piesek schroniskowy znalazł domek w sobotę :)
  15. No pewnie ,ze śliczna rodzinka ! A oto po kolei: Chłopak1 - z krawatką: [IMG]http://images29.fotosik.pl/254/1f8882fa7f0ca510med.jpg[/IMG] Chłopak 2 ( odwrocil się na złośc !:) ) - z krawatką i białymi koncówkami łapek: [IMG]http://images25.fotosik.pl/254/4ef72e3c78b0f6e4med.jpg[/IMG] Chłopak 3- cały czarny : [IMG]http://images33.fotosik.pl/332/feabbe85425bff8bmed.jpg[/IMG] dziewczyna 1- mniejsza : [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/45fc83890a82a1a5med.jpg[/IMG] dziewczyna 2- największa ze wszystkich:) : [IMG]http://images34.fotosik.pl/324/f96df7b9cfb7fdb4med.jpg[/IMG]
  16. Prezentuję całą psią rodzinkę :) ( zdjęcia lekko naświetlone...nie wiem czemu :/) Mama - Sunia : [IMG]http://images32.fotosik.pl/324/09423a313efa13e8med.jpg[/IMG] i cała grupka :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/255/a0bd122b20b5c987med.jpg[/IMG] jutro pokazę więcej :cool3:
  17. Kolejna dobra wiadomość- 22.07 została adoptowana Batka :loveu: Dogadała się z kotem i jest przytulanką rodziny:) Szczęsliwm posiadaczom psa z "najpiękniejszymi uszami w całej UE" serdecznie gratulujemy !!!:multi:
  18. WOW :) W Broku nikt by tak nie zareagował...:-(
  19. ludwa- miało byc "piszczą" :) Literówka taka mała...;) gdgt - Co do Pani W.- opowiedziała mi historię, jak sama uratowala szczeniaki 2 od śmierci i dzieki temu ma psa Miśka :loveu: i ze jest mi bardzo wdzieczna, że szczeniaki są u niej na podwórku a nie np. utopione w Bugu...(odpukać !!!:angryy:) Pytala mnie juz czy ona będzie jadła karmę suchą, jak małe podrosną - chce suczce udostepnic inne zadaszenie - przybudówkę przy tej chatce. Ja jej wierzę.
  20. [FONT=Arial][SIZE=3]Byłam wczoraj u suni…[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Jak zwykle przygotowałam jedzonko, wsiadłam na rower i jadę…dojeżdżam do opuszczonej działki a tam : furtka otwarta, dom otwarty…i szczena do ziemi u mnie ..[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Wchodzę do środka i słyszę: „ O ,dobrze, że się Pani zjawiła, musimy porozmawiać…” a moja szczena jeszcze bardziej na dół i mętlik w głowie …[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Zaczęło się od tego, że Pani ( okazało się, właścicielka posesji ) chce mnie do sądu pozywać za notoryczne włamania na jej posesję,….a po godzinie wyjaśniania i skruchy doszłyśmy do tego, że ona weźmie jedno maleństwo, jej koleżanka drugie a dla 3 pozostałych będziemy razem szukać domu:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Pani przyjeżdża za 2 tygodnie na działkę na wakacje- obiecała zając się troskliwie małymi i sunią, trochę ją bardziej przekonać do siebie ( może jej jak będzie na stałe się uda ).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Koniec końców – jak na razie, skoro nikt im nie dokucza ( i miejmy nadzieję, że tak też będzie do końca ) będą przebywały na działce u Pani W. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Małe mają się dobrze- nie wiem jak to się stało ,ale nie mają już takich pcheł strasznych i oczywiście doskonale już widzą i zaczynają już podnosić się na własnych łapkach i troszkę chodzić. :loveu:Piszczą* ( jeszcze nie piszą, dopiero poznaja alfabet ;) ), mruczą i generalnie nadają jak radio :) Mama również ma się dobrze :cool3:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Kolejne wieści – w sobotę ! Zrobie im też zdjęcia :razz:[/SIZE][/FONT]
  21. no to razem z moimi to będzie 9+3 ( bo 2 maja juz zaklepane domy) = 12. A skad ten lekarz się wziął - ktoś po niego dzwonil czy jak?
  22. Dobry pomysł Ludwa! - załatw ksero a ja pojadę z nim do tych dobrych "wujków" ;) Zrobię 300 kopii, żeby było na zapas -dla wszystkich piesów w Ostrowi i okolic!!:multi:
  23. hmmm - 2 weterynarzy :multi: juz się sami nazwali jej "wujkami" ;) Zaszczepiona, nakarmiona i będzie miała profesjonalną opiekę po porodzie :)
  24. Tak jak nie chciałam zapeszać- tak i nie zapeszylam i sunia w dużej ciąży ze schroniska trafiła wprost do swojego nowego domku :multi:
  25. Jutro dam na pewno znac, bo będe je widziec.;)
×
×
  • Create New...