Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. [B]Paros [/B]mam jeszcz tylko takie zdjęcie w calości. To duża psina, młoda,daję mu po zebach ze 2 lata. Bardzo mile nastawiony do ludzi, skacze, liże po twarzy ;) i chce miec nowy domek :razz: Wiec serdecznie go polecam [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936332_dscf0080.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936481_dscf0090.jpg[/IMG]
  2. Bozno jest, szans na kastrację raczej nie ma, bo nie ma tam za bardzo warunków, które trzeba zapewnić psu po zabiegu....:/ [B]Jest ,czeka, cholernie pocieszny i posłuszny ( widzialam na własne oczy jak uciekl z boksu podczas karmienia i poslusznie sam wrocil :)).[/B] Jezeli jednak Bonzo miałby szansę na dom- to wykopiemy kastrację spod ziemi i miejsce do rekonwalescencji po zabiegu tez !!!!:D
  3. wybierz Marka - Marka z Marek- to nie zwykły jest podarek !!!!:loveu: [B]Maruś szuka domu na cito!!![/B]:crazyeye:
  4. [B]kiiniaa[/B] niech ci się uda z tym domem .....kurdę :-( jakaś masakra się zaczyna dziać........:placz: może ona sika np z tęsknoty - tzn mści się na tej babie, bo ona go nie kocha a nie ma jej prawdziwego właściciela ?:roll:
  5. Wieści poadopcyjne: [COLOR=magenta]Reksio[/COLOR]- malutki brzydalek ze schronu- ma się bardzo dobrze, przytył, podniosł uszyska i ogon w górę. Ponoć jest najgroźniejszym szczekaczem i największym kopaczem dołów we wsi :)Ugryzł też swoją pudelkę- koleżankę w tyłek :) Poza tym - uwielbia swoją panią ( pana unika- coś nie tak z tymi facetami...). [COLOR=magenta]Bambi nazwany Puszkiem[/COLOR]- okazało się, że Puszek miał 40 stopni gorączki oraz krwawą biegunkę zaraz o przyjeżdzie do nowego domu....jego pobyt zaczal się od 5 dniowej kuracji zastrzykowej...Puszek po tych przezyciach upodobał sobie dzieci ( doroslych na razie unika..) a dokladnie 3 letnią wnuczkę, ktora je z nim z jednej miski i śpi obok na jego posłaniu:) Pani Puszka stara się powoli zmienić jego pogląd na dorosłych. Nie odda go za nic na świecie, cieszy się, że dzięki jej szybkiej reakcji psina żyje i nadrabia zaległości w swojej wadze ;) [COLOR=magenta]Buba zwana Verą[/COLOR]- u weta w klinice. Buba ma się bardzo dobrze. Wybredza przy jedzeniu wyskubując mięsko z ryżu. Chrupki je juz tylko z ręki i jak się ją ładnie poprosi :) Naciąga lekarzy na dodatkowe koszty skacząc po ludziach i brudząc im ubrania - szczególnie oburzonym warszawiankom;) W dzień jest uwiązana ( musi, bo przychodzą ludzie ), a od wieczora lata po całej klinice i tylko słychac tup tup tup a potem łup ! ( Vera leży :) ).Pocieszny pies,ktorego wszyscy kochają :loveu: [COLOR=magenta]Snow[/COLOR]- wczoraj widzialam Snowa- ma się bardzo dobrze, przytył juz 3 kg. dośc ładnie zaczyna chodzić na smyczy, hopa juz sam do samochodu. Nie boi się juz windy. Nadal jest żarłokiem i zjadłby wszystko co się rusza albo nie rusza :), ale powoli mu przechodzi.Uszy na posterunku, ogon powiewa jak skrzydła u husarii;) Chciał bardzo bawić się z huskym na spacerze . Wyczesany, wyglaskany, wyniuniany:) Od wrzesnia, jak prawdziwy mlody chłopiec- idzie do psiej szkoły. Wszyscy na osiedlu pytają Panią, co to za rasa - więc wymyślila: to chart kaukaski ;)Woooow:crazyeye:
  6. [B]izabelawa81[/B] - nie namieszałas :) Przestan- liczy się każdy gest na rzecz Meli i jej dzieci P.S. Widzicie, ze zmienil się tytul wątku ?;)- możet byc ?
  7. pies czy suka? poszukwany czy poszukiwana?:cool3:
  8. no ! takich ludzi to muy chcemy w milionach sztuk ! :)
  9. Nie będzie reklamacji - ludzie zakochani w piesach na całego :loveu:
  10. [quote name='*Gajowa*']Piękny ten ONek... czy widomo w jakim jest wieku ? jak długo w schronie ? czy to pies łańcuchowy czy domowy ? Czy zgadza się z innymi samcami ?[/quote] Prześliczny jest, prawda, ale nie mogę Ci o nim opowiedziec jeszcze nic. Pies zdezorientowany całą sytuacją tak bardzo :roll:, że leżał tylko i patrzył.. ( z zaciekawieniem co prawda ale nie jakos specjalnie ), nie chciałam mu się na siłę wciskac do boksu- dam mu czas, będę w sobotę to przypatrzę się bardziej;)
  11. i ja teżżżżżżżżżżżżż !!!! Dolar, trzymaj się psino !
  12. podobno juz zabrany ale co dalej, nie wiem ...:roll:
  13. to jak mam przekonac ? do głowy wbic wiedzę i chęc ?:) :cool3::mad:
  14. [quote name='idusiek']aktualizacja zdjęciowa;) [B][SIZE=4][COLOR=purple]Pan CUKIEREK[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228320_dsc_1229.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]BUBA - Bubuśka[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228351_dsc_1263.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=teal]Pan WSKAZÓWKA[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228312_dsc_1221.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]GRYZIA [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228345_dsc_1256.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Pan KAMYCZEK[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228313_dsc_1223.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]PILNIE PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU IM DOMKÓW- MAJĄ JUZ 4 TYGODNIE...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]NIEDLUGO BĘDĄ DO ODDANIA[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]JUZ SAMODZIELNIE JEDZĄ, CHOĆ JESZCZE CZASEM MAJĄ OCHOTĘ UŁOŻYĆ SIĘ PRZY MAMIE ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Hop w górę !!! nikt nie chce takich ładnych piesiów ?:-(
  15. buziaki dla Nerusia, Mikołajka oraz Kleosia :loveu: Duze rośnijcie ;)
  16. Gajowa- oto on, mam tylko zdjęcie z kratami :roll: Piekny jest ........ [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19411354_dscf0034.jpg[/IMG]
  17. wyslalam ponownie- moze masz jakąs zaporę na spam albo cos?
  18. amstaffka- przytulaśna ! - nie sposób było jej zrobić zdjęcia tak o :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19408605_dsc_0118.jpg[/IMG] bernardyn- ponoc mamy jakis support a propos tych piesów- plizz dajcie znać, jak kogoś znacie- Rysiek jest zajefajny i ma juz kilka dobryc lat... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19409969_dsc_0161.jpg[/IMG] i mały rozwianiec -chłopak przekomiczny szczekacz ;): [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19411268_dscf0024.jpg[/IMG] no i foksiczka, ktorą juz przedstawilam na focie wcześniej, ale co tam: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405532_dsc_0014.jpg[/IMG] Jest jeszcze Aligator- trochę amstafffowaty i owczarek długowłosy, ktoremu trzeba dać czasu na przyzwyczajenie do nowej sytuacji- wyraźnie zagubiony... co myslicie- dla kogo macie juz dom ?:cool3::evil_lol:
  19. Fajne nieduże sunie ze schronu: Nowa, foksiczka- nosi ją trochę ( jak to teriera), ale bardzo fajniutka:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405484_dsc_0011.jpg[/IMG] mała beżowa miluśna ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19407040_dsc_0067.jpg[/IMG] średniaczek(czka), spokojna do czasu, szalała z koleżanką po calym boksie ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405783_dsc_0026.jpg[/IMG] rudzinka - wprost dla rodzinki ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405945_dsc_0030.jpg[/IMG]
  20. ale ja Ci wczoraj wyslalam...okolo połnocy, to mail do Empik był z zaproszeniem ode mnie- sprawdz !
×
×
  • Create New...