-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
super :multi: 43 wejscia- chyba tylko nasze ,bo nikt nie dzwonil jeszcze... czekamy !! Dzieki serdeczne agusiazet :loveu: -
Dostaliśmy takiego maila na skrzynkę schroniskową: "Szanowni Panstwo, przesylamy w zalaczniku informacje o organizowanych przez nas seminariach kynologicznych. Szczegolnie pragniemy zwrocic Panstwa uwage na seminarium poswiecone problemom behawioralnym u psow adoptowanych ze schronisk, ktore poprowadzi znana na calym swiecie behawiorystka, szkoleniowiec i autorka ksiazek o psach Gwen Bailey, wieloletni dyrektorem Sekcji Behawioryzmu Zwierzat w organizacji prowadzacej schroniska w Anglii, dzis czlonek zarzadu Battersea Dogs and Cats Home. Szczegoly i zapisy: [URL="http://www.psiawachta.pl/a/bailey.html"][COLOR=#800080]http://www.psiawachta.pl/a/bailey.html[/COLOR][/URL] Zapraszamy do korzystania ze znizek na nasze seminaria: -10% dla czlonkow klubow i organizacji kynologicznych (np. ZKwP, kluby ras, organizacje adopcyjne, kluby szkoleniowe) oraz wolontariuszy pracujacych w fundacjach lub schroniskach." Myśle, że na to szkolenie mogłaby się wybrać nasza specjalistka od trudnych psich spraw- zojkaa. ( zwana Zosią ;)). Ona juz od dawna pracuje nad wychowaniem psów do adopcji i po adopcji - a teraz byłaby juz specjalistą. Co wy na to?
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Aguś super!!! Fajnie by było jakbyś jeszcze dodała, że jest w Ostrowi Mazowieckiej, że ma 3 lata i że najpierw prosimy o kontakt - my w Niczyich mamy taką fajną klauzulę ;) [CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#ff0000]ZASTRZEGAM, ŻE PIES JAKO ŻYWE STWORZENIE NIE JEST RZECZĄ! [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Aukcja ma na celu znalezienie psu dobrego domu. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z nabyciem zwierzęcia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Przed złożeniem oferty - zadzwoń.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Verdana][SIZE=2]Warunkiem adopcji psa jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][B][SIZE=2] Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem, jeśli pies znajdzie dom.[/SIZE][/B][/FONT][/CENTER] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
tak tak tak !!! -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nic i nic i zero ...:placz: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
up up up !!! -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bez domu ............:placz::placz::placz: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
tak tez mi sie zdaje- ktos na gronie go juz tak okreslil :) ważne, że słodki terier bez domu- a na to absolutnie nie zasługuje :placz: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[B]agusiazet[/B] - oczywiscie, że jak najbardziej możesz mu zrobić Allegro- daj namiary do mnie 0 600 101 446 Ida . [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tak jak pisała beka- jest w Ostrowi Mazowieckiej- ok 100 km od Wawy. Nie mamy ani pól miejsca w hotelu, żeby go teraz zabrać ;( Dziekiiii :loveu: [B]beka[/B]-bardziej na przerośnietego L teriera ;) on jest tak do połowy uda jak stoi ( a trudno mu przy mnie ustać w miejscu- mi z resztą też ;) ) -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A ogłosiliście go gdzieś?[/quote] "jest na Terierkowie, na cafeanimal, byl w lokalnej gazecie Rozmaitości i został wysłany własnie do Gazety Wyborczej ........." -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
kurdę :oops: widź zdjęcia !! - bo psina sliczna i dom potrzebny dla niego jak nic !:-( -
[B]Ma nieco ponad 3 lata. Niedawno nawet udało mi się namowić na jego strzyżenie.Niestety, w takich warunkach szybko znowu stanie się zaniedbany,bo jest zamknięty w cisanym boksie schroniska, bez kontaktu z człowiekiem........:shake:[/B] [B][SIZE=5][COLOR=red]Rubens marnieje z dnia na dzień...[/COLOR][/SIZE] [/B] Rubens to pies w typie teriera, ma piękne, złotorude futro. Jest średniej wielkości, sięga do kolana. To niezwykle przyjacielski pies. na widok człowieka natychmiast wprawia w ruch swój ogon, który "ucieka" zza krat. Przytula się do furtki, żeby chociaż na chwilę być blisko człowieka, na którego miłość i zainteresowanie czeka tak długoooo... :-( [B]Jego oczy są niepowtarzalne...mowią za niego "Proszę, zabierz mnie stad.. będę Twoim ukochanym psem, naprawdę! "[/B] Rubens wygladał tak: [IMG]http://images25.fotosik.pl/265/3c35b909a6fb538c.jpg[/IMG] Potem tak: [IMG]http://images24.fotosik.pl/267/346b849840a22d30.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/2/fb490d3d57551867.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/266/654a5e8c95fecab4.jpg[/IMG] [B][U]a w wakacje tak - po ostrzyzeniu i kąpaniu:[/U][/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/2/09e58025983dca64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/2/227ca2d0cef402dfmed.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]...nadal nikt go nie chce ................:-([/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Nie ma za grosz szczęścia do ludzi ....[/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=red][B]Tracę nadzieję, że ta psina znajdzie domek...nie rozumiem, czemu nikt go nie chce ?!!!!:placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=red][B][U]Proszę- pomóżcie !!!!!!!!!!!!![/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][U][SIZE=4][COLOR=black]10.10.2008 .Teraz wyglada tak ( już "odrasta" powoli...)[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/692148/20951046_rubens.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/692148/20951075_rubens1.jpg[/IMG]
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Psiaki do domów !!! No żesz kurdę mol.....:roll: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Halo ? Co tu tak cicho... juz po weeekndzie !! Psiaki do domów !!! -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Maluchy- sio do domow !!!:razz: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dlaczego nikt się nimi nie interesuje ?:shake: