-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
nieeee :placz: Boże, jaka szkoda................. kurde, kto to cholerstwo przytargał.... Shit, nooo !!:placz: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
i co i co i co ?:roll: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
2 przebywające w lecznicy nie dały rady.... :-(jeden jeszcze walczy..:shake: Reszta brygady ( Pimpuś i Skarpetka ) dostała wczoraj surowicę. Czekamy na rozwój wypadków.. -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No mam nadzieję !!! Razem z nim pojawią się inne 2 terierowate z Ostrowi :) -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubens dzis pojawi się w Stolecznej ( ale bez zdjęcia :roll:) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
wszyscy dostali surowicę-Pan Wskazówka z Cukierkiem nocowali u Feli, bo osłabione. Mają się dobrze, jedzą i są w lepszym stanie. Reszta po podaniu surowicy wrocila do Teresina - zobaczymy co będzie działo się dzisiaj.:shake: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
ja nie jestem w stanie napisać ...:placz: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
surowica jest- zdobyta cudem i zawieziona przez Felę i Zojkęę do Teresina. Potem transport do lecznicy, ktora to poda -wszystko po nocy i z kupą 7- krotnego psiego nieszczęscia w samochodzie.... miejmy nadzieję, że nie jest za poźno .........:shake: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ten słabiutki to Pan Wskazówka... niedawno zwymiotował okropnego ponoć tasiemca - wiec dodatko mają robaki ( a były przez nas odrobaczane ). Dziewczyny pojechały z całą 7- ką do lecznicy z surowicą pod pachą... Pan Wskazówka prawdopodobnie pojedzie do kogoś na noc- słabiutki ... Czekam na nowe wieści...:roll: -
jaka ona ładna ...kurdę, zycie jest niesprawiedliwe :-(
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
surowice wypadałoby zamowic jak najszybciej, tamte nie mają objawów, ale mysle, że są zarażone. Dopoki nie ma alarmu, że i reszta choruje- moznaby zamowic odpowiednią ilość do Sochaczewa a jutro Beam6 zawiozłaby małe na podanie i ocenila ich stan. wtedy będzie trzeba działac. Dzisiaj i tak dupa bo nikt nie moze tam jechac... zostaje sie modlic, zeby nie bylo gorzej..:placz: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
podnoszę !!!!!!!!! -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Dane lecznicy, ktora mogłaby podac surowicę: tel.: 0 46 862 82 53 adres: 96-500, Sochaczew, Staszica 112 godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8-15:30 -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
pewnie jego nie ,ale dopadlo resztę...:placz: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Trzymaj Ta Surowice Zaklepana Dla Nas, Plizz !! -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubi Do Góry !!! -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST][SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU - w tym 5 tych...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST][SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=5][COLOR=red][B][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST] [SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE]
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
come, come ,come !!!! :mad: ;) -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Domków brak ... a kłopotów co nie miara:-( Godzinę temu dzwoniła Fela - jechala ciemną nocą z 3 dziewczynami do kliniki na Śreniawitów.. [B]Cala trójka - Matylda, Frania i Klementynka odwodniona, z biegunką i bardzo osłabiona....[/B] Fela już miała "upięknione" całe auto a w słuchawce słychać bylo jeden wielki psi lament.....:-( Nie wiadomo co im jest- nasuwa się parwo, ale miejmy nadzieję, że to nie to ...:placz: Ogromna prośba- szczeniaki jadą do kliniki na badania i leczenie - potrzebne będą natychmiastowo tymczasy, bo w takim stanie wrócić do Teresina nie mogą....:-( Prośba też o domy stałe- musimy wziąć się w garść i zaczać bardzo aktywnie szukać maluszkom ( całej 5 ) domków, bo to już za długo trwa i jak widać małym nie służy...:placz: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Błagam o jakiegos dobrego ducha, ktory podeśle na ten wątek jakiegoś superowego nowego właściciela dla Rubiego... -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ok :) na pewno to zrobie !!