Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. nieeee :placz: Boże, jaka szkoda................. kurde, kto to cholerstwo przytargał.... Shit, nooo !!:placz:
  2. Prośba pilna i dodatkowo na niedzielę, ale w schronisku samochód zepsuty i nikt jej nie przywiezie....:shake: suka ma szansę na dom- nie możemy jej zaprzepaścić :(
  3. 2 przebywające w lecznicy nie dały rady.... :-(jeden jeszcze walczy..:shake: Reszta brygady ( Pimpuś i Skarpetka ) dostała wczoraj surowicę. Czekamy na rozwój wypadków..
  4. No mam nadzieję !!! Razem z nim pojawią się inne 2 terierowate z Ostrowi :)
  5. Rubens dzis pojawi się w Stolecznej ( ale bez zdjęcia :roll:)
  6. wszyscy dostali surowicę-Pan Wskazówka z Cukierkiem nocowali u Feli, bo osłabione. Mają się dobrze, jedzą i są w lepszym stanie. Reszta po podaniu surowicy wrocila do Teresina - zobaczymy co będzie działo się dzisiaj.:shake:
  7. ja nie jestem w stanie napisać ...:placz:
  8. surowica jest- zdobyta cudem i zawieziona przez Felę i Zojkęę do Teresina. Potem transport do lecznicy, ktora to poda -wszystko po nocy i z kupą 7- krotnego psiego nieszczęscia w samochodzie.... miejmy nadzieję, że nie jest za poźno .........:shake:
  9. Ten słabiutki to Pan Wskazówka... niedawno zwymiotował okropnego ponoć tasiemca - wiec dodatko mają robaki ( a były przez nas odrobaczane ). Dziewczyny pojechały z całą 7- ką do lecznicy z surowicą pod pachą... Pan Wskazówka prawdopodobnie pojedzie do kogoś na noc- słabiutki ... Czekam na nowe wieści...:roll:
  10. jaka ona ładna ...kurdę, zycie jest niesprawiedliwe :-(
  11. surowice wypadałoby zamowic jak najszybciej, tamte nie mają objawów, ale mysle, że są zarażone. Dopoki nie ma alarmu, że i reszta choruje- moznaby zamowic odpowiednią ilość do Sochaczewa a jutro Beam6 zawiozłaby małe na podanie i ocenila ich stan. wtedy będzie trzeba działac. Dzisiaj i tak dupa bo nikt nie moze tam jechac... zostaje sie modlic, zeby nie bylo gorzej..:placz:
  12. Dane lecznicy, ktora mogłaby podac surowicę: tel.: 0 46 862 82 53 adres: 96-500, Sochaczew, Staszica 112 godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8-15:30
  13. pewnie jego nie ,ale dopadlo resztę...:placz:
  14. Trzymaj Ta Surowice Zaklepana Dla Nas, Plizz !!
  15. ONE JUZ NA PEWNO WSZYSTKIE ZARAZONE ...:placz: Skąd to parwo tam ?????
  16. [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST][SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE]
  17. [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU - w tym 5 tych...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST][SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE]
  18. [SIZE=5][COLOR=red][B][U]UWAGA MAMY PARWO ..:placz:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]ZARAŻONYCH 10 SZCZENIAKOW W TERESINIE.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]3 JUZ W LECZNICY, 7 NADAL NA MIEJSCU.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]POTRZEBNE [COLOR=blue]NA CITO[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]SUROWICA ALBO KREW OZDROWIENCA [/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B]TRANSPORTY TERESIN - KLINIKA (która poda)[/B][/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=5][COLOR=red][B][I]TYMCZASY DLA CALEJ 10 :placz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/LIST] [SIZE=5][COLOR=blue][B]KTO I JAK MOŻE POMÓC????[/B][/COLOR][/SIZE]
  19. come, come ,come !!!! :mad: ;)
  20. Domków brak ... a kłopotów co nie miara:-( Godzinę temu dzwoniła Fela - jechala ciemną nocą z 3 dziewczynami do kliniki na Śreniawitów.. [B]Cala trójka - Matylda, Frania i Klementynka odwodniona, z biegunką i bardzo osłabiona....[/B] Fela już miała "upięknione" całe auto a w słuchawce słychać bylo jeden wielki psi lament.....:-( Nie wiadomo co im jest- nasuwa się parwo, ale miejmy nadzieję, że to nie to ...:placz: Ogromna prośba- szczeniaki jadą do kliniki na badania i leczenie - potrzebne będą natychmiastowo tymczasy, bo w takim stanie wrócić do Teresina nie mogą....:-( Prośba też o domy stałe- musimy wziąć się w garść i zaczać bardzo aktywnie szukać maluszkom ( całej 5 ) domków, bo to już za długo trwa i jak widać małym nie służy...:placz:
  21. Błagam o jakiegos dobrego ducha, ktory podeśle na ten wątek jakiegoś superowego nowego właściciela dla Rubiego...
×
×
  • Create New...