Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='figamaga']Mogę wrzucić ją na stronę [URL]http://otoz-tarnow.pl/[/URL] i na kilku lokalnych (tarnowskich i nie tylko) portalach ogłoszeniowych. Tylko muszę mieć namiary w sprawie suni. Telefon, mail. A przybliżony wiek?[/QUOTE] dzięki :) kontakt: e-mail: [email][email protected][/email] tel. 0692 334 433 wiek, nie wiem ale z pychola na najmłodsza nie wygląda
  2. [quote name='sleepingbyday']a jest ze śląska?[/QUOTE] a targówka ;)
  3. [quote name='Gremlin']Skoro jeden egzemplarz żyje, to jeszcze nie wymarła :cool3:[/QUOTE] dwa egzemplarze jeszcze Sabina od nas z klatki tez jest silesian tereier moim zdaniem ;)
  4. ma ktos pomysł gdzie można umiescić ogłoszenia o suni ? wogole gdzie mozna ja wrzucic ?
  5. [quote name='sleepingbyday']to ten sam cziłała, co na poprzednim zdjęciu ;-)?[/QUOTE] taki sam cziłała jak zocha silesian terier ;)
  6. [quote name='sleepingbyday']no to musisz potrząsnąć kiesą niestety.[/QUOTE] ee tam, po co komu domofon ;) tan co mamy idealnie wizualnie pasuje a że nie działa to inna inszość ;) i fotki z porannego spaceru :) Fredzio odpoczywa bo w nocy przebiegł 15 m *) bo go Prodziak wkurwił i go musiał do porządku doprowadzić ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img266/1986/874i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img716/5141/2k60.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/3290/pbwx.jpg[/IMG] *) no dobra może to z 8-9 m było ;)
  7. mam prośbe umie ktoś przeszukiwac net z ogłoszeniami czy komus się nei zgubiła sunia? - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247028-Sunia-ON-znaleziona-w-połowie-sierpnia-w-Lipnicy-Murowej-może-ktoś-ją-rozpozna"]Sunia On - Lipnica Murowana - klik [/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/6042/qd7o.jpg[/IMG] [B]Ziutka[/B]??? bywasz tutaj? można się uśmiechnąć o porcję ogłoszeń? że została znaleziona taka sunia i szukamy jej właściciela? obiecuję masę zdjec Fredzia o każdej porze dnia i nocy ;)
  8. [quote name='sleepingbyday']murka jest najbliżej, jest pewniakiem, w szeroko pojętym regionie nie ma chyba nic innego. a miejsce dla niego będzie, jest zakolejkowany, po prostu tam ze dwa psiaki jakos się mają na dniach wyprowadzać do ds, ale dokłądnie nie wiadomo kiedy. a masz cos konkretnego na mysli?[/QUOTE] nie, tylko tak luźno myslalam, ze fajnie by było jakby się udało do niedzieli a o transporcie coś myślalas? bo moze jak transpprt to nie problem to nie wiem może ronja pod warszawą? (nie mam pojęcia czy ma miejsce ale jest tez rzetelna i pewna)
  9. [quote name='sleepingbyday']wygląda jak cziłała :diabloti:[/QUOTE] rozumiem, że domofon bo chyba nie masz na mysli Freda!!
  10. Witam w połowie sierpnia w Lipnicy Murowanej znaleziona została sunia owczarka niemieckiego , tzn troszkę mniejsza. Imię robocze : [B]Masza[/B] - reaguje na nie Suka , trochę mniejszy ON Wiek. ok 6 lat Domowa, posłuszna, bardzo czysta, mega kontaktowa. Zna wszystkie komendy, bardzo wpatrzona w człowieka, tylko czeka, żeby cos do niej powiedzieć. Co chwilę podaje zabawki i zachęca do zabawy. Na dźwięk otwieranego samochodu błyskawicznie wskakuje do środka, układa się spokojnie na fotelu z miną "no i gdzie teraz jedziemy?" Bardzo ładnie chodzi na smyczy, po schodach i doskonale orientuje się w domu. Do psów spokojna, goni koty. Prawdopodobnie sterylizowana, ma długą bliznę na brzuchu. [B]Proszę pomóżcie nam przeszukać internet , może się komuś zgubiła? Może ktoś umie i może zrobic ogłoszenia, że taka sunia została znaleziona [/B] kurka, ciezko nam uwierzyć, że ktoś mógłby ją wyrzucić :( [IMG]http://imageshack.us/a/img28/6042/qd7o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img199/6925/sjlq.jpg[/IMG] Sunia przebywa u Biafry jakby ktoś chciał ją wesprzeć karmą lub groszm na karmę poniżej podaję numer konta: [COLOR="#0000FF"]07 1020 2906 0000 1702 0256 2460 Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą" ul. Batalionu "Skała" AK 8/36 31-273 Kraków[/COLOR] koniecznei z dopiskiem [B]"Masza + nick z dogo"[/B] adres do wysyłki karmy inny niż powyżej - podam na pw
  11. a inny hotelik nie wchodzi w rachubę? zapewne szukałas i wyskoczyłam z pytaniem jak filip z konopii :oops:
  12. utne wasze wynurzenia na temat kolorów gustujemy na chwilę obecną w li tylko białych domofonach a tymczasem idzie zima Fredzio powoli wraca na posłanie :) (zdjecia kiepskie bo robione ten - moim nie Grema ;) i w sztucznym swietle) [IMG]http://imageshack.us/a/img34/5884/azz8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img203/8242/sd60.jpg[/IMG]
  13. [quote name='lula2010']fotki byly chyba na FB-oba psiaki bardzo charakterystyczne sa :eviltong:[/QUOTE] [quote name='sleepingbyday']ej, a ja mam domofon na zbyciu. bo se kupiłam i okazał się nie pasowac, bo coś tam. a fred się nie zestresował wizytą w boguszycach? (wcale nie wiedziałam, ze jedziecie, no ale nic się nie odzywasz goska, pewnie się boisz, że zaczne ci przypominac o pewnym fancie do odebrania, te 1,5 roku po bazarku....). zreszta nawet zdążyłam się wyprowadzić do nowego mieszkania, więc nie przyjeżdżaj, bo mnie juz na waszyngtona nie ma ;-). jak lisława, czyli, oczywiście, mojego wiecznego tymczasa, musiałam zawieźć na tydzień do hoteliku kojcowego, bo petsitterzy rodzinni akurat nie mogli go wziąć, to myslalam, że się zaryczę na śmierć. rozpoznał - nie miejsce, bo tego nie znał, ale charakter miejsca. najdwazniejszy na świecie lisław zdzisław opuścił ogon i zrobił wielkie, załzawione oczy, zgarbił sie i piszczał.....myślałam, ze umrę, bo jak mu wytłumaczyć, ze zaraz po niego wrócę?[/QUOTE] a bo my się tak zbieralismy, zbieraliśmy i w końcu pojechaliśmy Fredzio sie nic a nic nie zestresowal a wrecz sie wyluzowal przy Ewie zwaszcza no ale nie wchodzilismy na teren więc moze i dlatego a Zoska urodzin to w tym roku nie obchodzi, hę? sie łudze, może bliżej lasku bródnowskiego się przeniosłaś?
  14. [quote name='lula2010']fotki byly chyba na FB-oba psiaki bardzo charakterystyczne sa :eviltong:[/QUOTE] były były tylko ja taka obyta na fb że dopiero tydzień później szukając zupełnie innej informacji odkryłam tam moich chłopaków ;)
  15. [quote name='gameta']już dwa lata :crazyeye: nie wierzę...[/QUOTE] ano, juz dwa lata [quote name='Saththa']na zazdrośc NIGDY nie jest za późno ;)[/QUOTE] to jestem zazdrosna ;) [quote name='mala_czarna']Wlazłam sobie tutaj, bo może Gosia zapomni do Spajka wejść ;) Melduję, że plakaty odebrane, są świetne, i jak dużo ich jest!! Gosiek, jeszcze raz wielkie dzięki!![/QUOTE] mam nadzieję, że dzięki nim Spajk znajdzie dom :) dialogi z porannego spaceru: - Przepraszam, Prosze Pani a to rasowe pieski? * jeden tak. - a jaka to rasa? * mastif tybetański - a to ten? (palec wskazuje Freda) * nie, ten drugi. - A a to dlaczego ten taki wielki jest? :confused: :eek2: jakby ktoś chciał tabletki na odrobaczenie to zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246924-tabletki-na-odrobaczenie-Dehinel-Plus-do-8-10-dla-FZNJR"]- klik - [/URL] kasa dla koni na siano na zimę
  16. [quote name='Florentynka']No dobra, wracam tu, wracam. Na razie z meldunkiem, że jesteśmy i żyjemy. A w najbliższym czasie doniosę co słychać u najbardziej rozpasanych parów na świecie. W każdym razie mają się dobrze.[/QUOTE] ani słowa o tybciu :shake:
  17. [quote name='ulvhedinn']Gorzej, "kosmici" gości też potrafią obrabować, szczególnie z jedzenia...[/QUOTE] a ci ci mają goście jedzenie wynosic ;)
  18. [quote name='ulvhedinn']A co, drewniane drzwi to niby są niezjadalne, taak? Hahahaha...... O, kosmici włamali mi się do lodówki- kurde pięć minut mnie nie było, zeszłam do auta, w drodze powrotnej usłyszałam huk i po wpadnięciu do domu [B]zobaczyłam, jak Kra wieje z kuchni[/B]: [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6807/1y5g.jpg[/IMG][/QUOTE] biedaczka wystraszyła sie kosmitów ;) drewniane są jak najbardziej zjadlane ale w momencie gdy są li tylko nadgryzione zębem czasu? ;) można je zeszlifoawać :grins: patrze patrze na o zdjęcie jeszcze i myślę :hmmmm::hmmmm:, że zniszczenia nie wskazują jednoznacznie na kosmite czy nawet p;sa równei dobrze to coś mogłas zrobić sama i usiłujesz tylko na dogo pogrożyć Krę ale zostałaś przejrzana ;) btw strach gości zaprosić do domu jak osmici grasują nigdy nie wiadomo co sie w domu zastanie :smhair2:
  19. 3 zdjęcia i 3 kolejne pszczółki :) fajne te kagańce :)
  20. inka, my mamy balsam szostakowskiego (pownie o to chodziło) możemy podzielić się z Kluską jak będzie potrzeba u nas jest awaryjnie jeszcze zdaje sie wazny ale chyba niedługo wiec jakby coś krzycz o niego śmiało jak będzie trzeba :)
  21. [quote name='maciaszek']Cholerka... mogłam wrzucić 10 zdjęć :eviltong:. Dzięki w imieniu zwierzynek latających i zapylających :)! Duży, ale świetny. Wbrew pozorom lekki. Może w nim swobodnie gębor otwierać i ziać w lecie. Albo drzeć ryja ;). I w ogóle się nie buntuje, nie protestuje przeciwko zakładaniu go, więc chyba mu pasi.[/QUOTE] no właśnie wielki'ale od razu też pomyślalam, ze fajny a masz jakies namiary na niego? zdjcia wrzucaj oszczólek nigdy dość ;)
  22. [quote name='maciaszek']A proszę Cię bardzo. Dobra motywacja nie jest zła ;). Ponieważ jeszcze nie skończyłam wrzucać fotek z telefonu to będzie właśnie takowa :). 9 września 2011. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-JvpreFDm9m4/UhustWs4poI/AAAAAAAAE2g/1HnoYxFzxJg/s640/2011_09_09.jpg[/url] Albo nawet niech będą i dwa zdjęcia (może więcej pszczółek zaadoptujesz? :D ). 2 października 2011 (na spodkowym zboczu świętej pamięci...). [url]https://lh4.googleusercontent.com/-_6qxGS3TtDM/UhustRf3BlI/AAAAAAAAE20/bqAm4ycZcDk/s640/2011_10_02.1.jpg[/url][/QUOTE] dwa zdjęcia i dwie pszczólki adoptowane :) ale ma kaganiec :crazyeye:
  23. [quote name='maciaszek']Może ktoś zechce się przyłączyć do szlachetnej akcji organizowanej przez Greenpeace, polegającej na adopcji pszczół :smile:. Jedna zaadoptowana pszczoła to koszt tylko 2 zł (wpłata jednorazowa). Wpłaty za zaadoptowane pszczoły posłużą do wybudowania 100 "luksusowych" hoteli dla pszczół. Jaka jest sytuacja tych żyjątek, pewnie wiecie. I że pomagać im trzeba też pewnie wiecie... A zatem: kto zaadoptuje pszczółkę? [URL]http://adoptujpszczole.pl/[/URL] Pod powyższym adresem znajdziecie też więcej info na temat akcji. [img]http://foto.moon.pl/zdjecia_d/106366.jpg[/img][/QUOTE] ja się przyłączę ale za zdjęcie bazyla tzn najpierw zdjęcie potem się przyłączę ;)
  24. [quote name='Saththa']to wynajmowane mieszkanie :razz: takie były od czasu jak tu mieszkam (5 lat) i pewnie x lat wczesniej tez tutaj takie były... musze wymienic :shake:[/QUOTE] my na szczęscie w wynajmowanych mieliśmy tylko Michasia anioła a nie tą gangrenę tybetana ;)
  25. [quote name='mala_czarna']Ale rozumiem, że mam go u siebie na twardym zapisać, i przesłać Ci w formie pdfa? :)[/QUOTE] [quote name='mala_czarna']O kurde, nie da rady!!! Nie wiem jak mam to zrobić, tam się chyba trzeba najpierw zalogować??[/QUOTE] Kamila już mam :) koleżankę mam spytniejszą od siebie także wydrukowane będą czekały na portierni
×
×
  • Create New...