-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
aa jeszcze jedno sonikowa, pzepraszam ze tutaj ale widze ze jestes tutat o dam znac tutaj: mozesz potwierdzic na watku skarpetkowym dla Gaby ze takowe otrzymałas? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174634-OSTATNI-DZIEN-Skarpetki-dla-Gaby-kolorowe-pasiaste-damskie-do-5-12-2009-do-22-00[/url] no i w podpisie mam linkę do zaprzyjaznionego sztabu allegro WOSP - wystawiaja m.in ksiazki z gremlinowymi opowiadaniami autografami autorów i Owsiaka :)
-
[quote name='sonikowa']Kochana, ja już wykupiłam u Mgie, bo też nie umię.. Ale może allegro mu wyróżnisz? Przy psach w typie rasy to ma duży sens, bo ktoś wpisuje rottweiler i od razu mu Gucio wyskakuje.. Magda222 robi mu allegro cegiełkowe, połączone z adopcyjnym -- ale może by sprobować tylko adopcyjnego?? Może to zaskoczy?[/QUOTE] to spróbuję :) to zamiast kupowac ogłoszenia zasponsoruję mu takie allegro :)
-
ja tylko napisze ze zagladam do Gucia nie pisze ale czytam ale jak sie odezwe to mze jakoś razniej bedzie ? z nie jest taki całkiem sam ogłoszeń niestety nie umiem robic :( bo Guciowi to chyba głównie ogłoszenia teraz potrzebne? moze mu jakies wykupie? jak beda w przystepnej cenie bo jakis marny mam miesiac
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w temacie karmy bo to ja z nią wyskoczyłam, moge przewiezc od sbd do "gdzieś" w warszawie jak potrzeba do morisowej lub gdzies indziej gdzie by było dobrze jakby sie karma znalazła? bo mi by pasowalo w weekend przewiezc (jeszcze nie wiem gdzie sbd ma ta karmę ale jakby coś sie tutaj wyklarowało gdzie ma byc karma to bede do niej dzwonic :)) -
[quote name='Kostek']o matko boska pojecia nie mam one teraz jedza po 3 razy dziennie sprobuje to jutro w jakis sposob oszacowac[/QUOTE] spróbuj spróbuj :) bo ja tez nie umiem tego ogarnąc a wiecie co, ja moze jestem jeszcze bazarkowym szoku, ale no pięknie sie czyta ze Bambusik przymierza się do domku a nei piesek numer taki i taki :)
-
baner nie przenosi podaj linkę przepraszam, ze nei zagladam do Gaby ale ostatnio niewiele zagladam czepie się jedne watku i na nim się skupiam ale ze tak powiem "monitoruję" Gabę :) u nas tez zasypane wszystko a niby stolyca ;) czy Gaba ma juz sprawdzony zaklepany domek?
-
a ja mam prezent ze tak powiem wizualny dla Zuzki tyle ze mi dysk padł i teraz go reanimujemy i kopjujemy co wazniejsze ale jak sie zreanimuje i uda podpiąc i ruszy to cos Zuzi "wkleję" ;) ps. tak mysle, ze na razie to chyba nie ma co się do marleja w odwiedziny wybierac z odczulaczem Gremlinem i Michałem? tak na logike co? no chyba ze jak z tym nawalajacym dzieckiem z góry - wręcz wskazane?
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wekend sie zaczał to i tryb dzienno nocny się zmienił ;) -
śliczne "imienne" allegro :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz powinno byc miejsce jakby dalej nie dawało rady to pisz do Gremlina on ze tak powiem jest wtajemniczony :) -
[quote name='Kostek']powariowalyscie dziewczyny, ja nic nie bendem pokazywac bo mam gruba doope :D[/QUOTE] my jak my ale to co się dzieje na nbazarku imiennym to szał ciał normalnie ;) jeszcze tylko jeden psiak w wersji hardkorowej nie ma imienia :) no i wszystkie czekaja na drugie imię :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
KWL - poszło pw w sprawie transportu -
[quote name='koosiek']Tylko jak te wszystkie ciotki na dogo wejdą, kiedy TZci będą kompy oblegali:evil_lol:[/QUOTE] zrobimy krótkoterminowy ten bazarek i juz ;)
-
[quote name='Kostek']o Wy Ciocie okropne, smiac sie z mnie biednej zaskoczonej prawie nagiej[/QUOTE] spojrzmy na to z drugiej strony: byłaś prawie ubrana ;)
-
[quote name='Emigrantka']Kostek - zrob nowy bazerek, wlasne zdjecia w majtasach jak karme od kuriera odbierasz..... hihihh[/QUOTE] i imie dla majtek bedziemy licytowac :evil_lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
widzialam u Dakoty i Siwej ze o rozliczenie cisną to ja się podłaczę bo kilka bazarków poszło i potrzebuje potwierdzenia zeby je zamknac no i powinny juz wpływać pieniązki z allegro to tez prosiłabym o jakies ich wyszczegolnienei z nickami - zeby komentarze powystawiac -
ale jestes na watku a to tez ważne :) no i moze ktoś się poswiadomie lub zupełnie świadomie zasugeruje i bedzie Oscar i Zara :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
się nie doprecyzowalam chodziło mi o dziecko podczas transportu czy moze byc tzn "transport z dzieckiem" nie o dom z dziećmi -
nie poddawaj się Emigrantka ;) jest jeszcze opcja imion drugich ;)
-
Kostek ty widziałas co się dzieje na bazaku NIC ? jestem w tak zajebiaszczo wielkim szoku ze hej ;)
-
[quote name='Kostek']3x ale polecialas w tego bazarka-misztczowski jest![/QUOTE] mam nadzieję ze jest na tyle irracjonalny ze bedzie miał wzięcie ;) ale wiadomi wszelaka reklama mile widziana :) ja jutro sie przebiegnę po zaprzyjaznionych watkach a tymczasem dobranoc :)