-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
bazarek m.in dla psiaków pod opieką myszy skarpetki zapraszam !
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
bazarek m.in dla psiaków pod opieką[B] myszy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200381-Skarpetki-kolorowe-do-31.01-na-rózn******?p=16125855#post16125855"]skarpetki [/URL] zapraszam ! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'] a baby wchodzą mi na głowę dłużej tak nie będzie - oddam[/QUOTE] one mu na głowe a on im się zwyczajnie do dupy dobiera ;) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='morisowa']Kolejne wpłaty na naszego misia z coraz bardziej siwym pyszczkiem: hmm, już to gdzieś słyszałam :) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Chciałam ich zabrać na spacer żeby porobić zdjęcia. Nie da rady, strasznie są obaj zarobieni [/QUOTE] tja rasowy na pomarańvczowym a ares tylko na brązowym ech gusia nie tego się po tobie spodziewałam ;) -
to ja też chciałam sprostować nie zapominaj o uroczych wyrzutkach wakacyjnych w liczbie 10 ciu ;) a tak poważnie, to bardzo prosze w imieniu swoim (bo Biafra pewnie nie poprosi) o wsparcie :) własnie o jakiś bazarek lub jakąkolwiek inną formę pomocy komuś może się wydawac ze 7 psów to nieduzo jak na fundację ale to sa tylko te psy na podwórzu ze tak napiszę są jeszcze kundelki w hotelu no i 21 koni i każde wsparcie finansowe jest na wagę złota bo odciązenie jedenego psiaka finansowo powoduje że jest więcej pieniążków na inne bidy
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']U nas można poczytać pierwsze strony i ostatnie i już się jest na bieżąco ;) Muszę założyć wątek moim nowym podopiecznym... i pomyśleć skąd wytrzasnąć na nie kasę.[/QUOTE] jakich nowych ? -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
3 x replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='jaanna019']s.o.s. jeszcze nie ma na liście [url]http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=182806[/url][/QUOTE] tutaj można pobrac liste: [url]http://www.pozytek.gov.pl/Aktualnosci,454.html#4056[/url] -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
3 x replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='maciaszek']Mamy, czyli Fundacja S.O.S. dla Zwierząt z Chorzowa :).[/QUOTE] a gdzie to sprwdzic? bo ja szukam kilku organizaji ale wychodzi mi ze tam gdzie ja szukam to was nie ma wiec pewnie coś zle szukam :oops: edit a zalaczniki ze strony ministerstwa mi sie nie otwieraja :mad: -
[quote name='mysza 1']Jedna czy dwie osoby kupiły po 2-3 szt. W niedzielę już koniec :( tym razem słabo poszło. moze jeszcze sie rusza zauwazylam, ze jak wysyłam np w piatek wieczorem inf to niektórzy kupuja tylko w dni robocze dlatego wysłalam wczoraj, chociaz i tak pozno :( wysłalam tez darczyńcom link do Maciusia (link - klik) zobaczymy jak jego pojdzie, tzn czy darczyńcu od Emi przyjda moze jeszcze i do Emi przyjdą - wysyłalam wieczorem prawei w nocy, niekazdy musiał juz odebbrac maila
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
nie ukrywam, ze też mi taka myśl (powrotu Aresa do p. Lucyny) chodziła pogłowie, tym z większym zainteresowaniem będę czekać na inf :) -
wysłalam linkę z aukcją Emi do jej poprzednich darczyńców przepraszam, ze tak późno
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja tam też lubię duże psy, zawsze miałam owczarki, duże w dodatku, kaukaza i tego typu psiaki... A teraz same średniaki. Gosia 3 x wpłaciła mi 50 zł na psiaki, do dowolnego zagospodarowania. Chciałabym je przeznaczyć na dług dużego, puchatego Kuli ;), bo nikt na niego nie wpłacił złotówki... Może być? Kula jest tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/199129-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-DONek-zwany-Kul%C4%85-ju%C5%BC-w-swoim-domku-[/url])[/QUOTE] ta jest :) -
[quote name='ostatniaszansa']Szlag by trafił tę odwilż :angryy: W Warszawie wylazły wszelkie brudy i inne świństwa i te resztki gdzie niegdzie ohydnego prawie czarnego śniegu, Boguszyce w błocie , też wykopują rowki ,żeby woda odpływała z wybiegów. Iza a może tak ściepa na mini koparkę celem pogłębiania rowów? A jak będziesz biegała z aparatem to jak nic Dakota się schowa , tak na wszelki wypadek :evil_lol: Pozdrawiamy Ewa i Agnieszka P.S czy ktoś nie szuka psa stróżującego, mamy, syna Freda - Frodo ,miziakiem szczególnym to on nie jest, nie jest też agresywny taki troszkę dziwoląg . Ale.. posturę ma oj ma, po tatusiu... zdaje się ze to co pogrubiłam to tez ma po tatusiu ;)
-
[quote name='ilon_n']Gameta, Twoje życzenia się spełniają :happy1: Ronja, pilnujemy i rozpaskudzamy małego Dudasa z całych sił .. bo .. to wszystko przez Niego .. :cool2: .. tyci psi aniołek!! dzięki wielkie!! W tej podzięce i ogólnej euforii wszystkim kibicującym naszemu stadku zdradzam w zaufaniu kilka detalików :razz: :czytaj: [SIZE=1][COLOR=silver]"nie wiem co Ci napisać chyba to że Dudu bardzo piszczał za Wami i się ciągle oglądał[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=silver][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR]a tak naprawdę upominam się o Ciebie no nie przypuszczałem że mnie kiedykolwiek jakaś baba zafascynuje tak jak Ty !! już nic z tego nie rozumiem .. wszystko przez Du"[/COLOR][/SIZE][COLOR=silver] [/COLOR][/QUOTE] te teraz będą wszysto na Du zganiac ;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Duży, czarny i w średnim wieku. Biedny chłopina, takie mają najtrudniej.[/QUOTE] ja to chyba jakas inna jestem duze to mój typ :) nie to ze np u moich rodziców nie ma tzn "małego Misia" i że pokurcz kochany nie jest ale jednak co duzy to duze a jeszcze gdyby był kudłaty to juz wogole :loveu: -
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze kundelki sie wyadoptuja hurotownie :):)[/QUOTE] ja tez poznałam kwotę hotelowania za grudzień: 2130 zł hotel grudzień (Diuna, Mała czarna uszata, Mav, Bianka, Prawie Pekończyk, Brat Małej czarnej uszatej, Dziadunio, wilczasta sunia i jeszcze przez chwilę była husky która wróciła do domu) do tego dochodzi jeszcze nieoplacone leczenie Bianki - ok 1000 zł :placz::placz::placz:
-
[quote name='Iza i Avanti'] Będzie mu trudniej znaleźć domek... Nie jest taki otwarty jak Ricki :([/QUOTE] dzięki za inf :) jak chłopak stoi z pieniązkami? i czy ma swoj wątek? pamietam ze było coś, w jakimś artykule, że burmistrz Białego Dunajca chce pomóc finansowo Asior wyszło coś z tego ? może nie wszyscy sledzą wątek Epsona - wklejam jego ostatnie zdjecia i wogóle zacytuję Biafrę ;): [QUOTE] Kilkakrotnie robiłam mu zdjęcia, ale jest tak energiczny , że nie ma z czego wybierać-wszystko rozmazane. Epson uwielbia spacerować, cieszy się jak szeniak, próbuje po mnie skakać z radości, na spacerze kręci się i nie zwalnia nawet na chwilę. Jedynie po posiłku na chwilę sie uspokaja, ale wtedy zawsze leży. Bardzo dobrze czuje się po tym zestawie lekow na serce, który przyjmuje. Jest wesoły, kontaktowy, bardzo towarzyski...tylko wogóle nie przybiera na wadze :-( Je bardzo łapczywie, jedyne co mi się udało to nauczyć go żeby nie wydzierał mi jedzenia razem z ręką powyżej łokcia. Apetytu mu nie brakuje. Problemów trawiennych też nie ma, a wydaje mi się , ze coraz bardziej przypomina szkielet :roll: Im więcej sierści i błota mu wycinam, tym bardziej wychodzą mu kości :-( Nie wiem na co on zużywa te kalorie ktore pochłania. Na pewno tam gdzie ma wyciete dredy odrasta mu piekne puszyste futro. Wycinam pomału całe płaty, żeby pod kożuch z martwych włosów i gów.. docierało powietrze.Później odcinam to fragmentami. Epson pomału się przyzwyczaił do tych zabiegów ale z cierpliwością to u niego jest kiepsko. Okolice ogona są dla niego święte i muszę się dwoić i troić, żeby tam mu cokolwiek ponacinać i nie uszkodzić skóry bo podskakuje, albo się przewraca. Chodzi z wiszącymi płatami, jakby miał trzy ogony :evil_lol: Od skóry wyrasta nowe futro i jak się caly płat obluzuje to go obcinam :p [/QUOTE] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/wyciete%20futro.jpg[/IMG] A tutaj kolejne wiszą i się wietrzą :lol: [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/tyl epsona.jpg[/IMG] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Epson1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Epson2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Epson3.jpg[/IMG] [QUOTE]Jeszcze zapomniałam napisać, że uwielbia mleko, twaróg, jaja i naturalne jedzenie. Tzn suche też pożera,ale jest po nim dalej głodny. Chyba na wiosnę będę musiała mu adoptować do towarzystwa jakąś krowę :diabloti: Biorąc pod uwage pozostałe kaukazy odpadnie mi wożenie i noszenie tych ton mleka produktów mlecznych :evil_lol:[/QUOTE]