Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. Ania możesz w którymś poście ująć listę potrzeb: [B]na już potrzebna jest karma dla szczeniąt małych ras[/B], podobno są takie maciupeńkie kuleczki, pierwszy pokarm czy jakoś tak wetki poradziły, że teraz najlepszy czas na sterylizację mam więc szczeniaki muszą nauczyć się jeść same, żeby można je było oddzielić od matki wie ktoś co to za karma??? jak się zwie? jak wygląda? szczeniaków jest 11
  2. [quote name='Anna_33']O matko i corko!! jakie przerazone biedy.! Nie wiesz jak dzis poszlo? juz nie mam sumienia dzwonic dzis do Izy, niech oddech zlapie.[/QUOTE] wiem wszystko jest dobrze z suniami też wszystko w porządku była obawa jak pójdzie bo jedna sunia wczoraj przed zabiegiem zaczęła krwawić z dróg rodnych, ale na szczęście wszystko poszło dobrze btw. kocice odebrane, jadą właśnie w aucie do domu, co prawda przez niepołomice jechały ale już w drodze do domu
  3. [quote name='gusia0106']No normalnie to to na pewno nie jest :) [/QUOTE] dla niektórych normalne ;) a bakterię to :mad::mad::mad:
  4. guś pamiętasz jak nam tłumaczyłaś badanie Kajaka na zaburzenia neurologiczne? że się tak nienaturalnie łapki wywija? i zdaje się, na Emi z ronją pisałyśmy, że spotkały sie z Michem i Gremlinem na Białobrzeskiej i cyt. ronję: "miał tak śmiesznie łapki podkulone" (michał nie gremlin ;)) co dla kogo nienaturalnie to nienaturalnie co dziwnie to dziwnie ;) przedstawiam wam płetwala Michała: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4962/dsc02489k.jpg[/IMG]
  5. mam jedno zdjęcie suń, które pojechały na sterylizację te dwie ciężarne które udało się złapać [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4674/sunie1.jpg[/IMG] sunie będą miały refundację sterylizacji (lub jej części w zależności jakie będą koszty) od Fundacji "Przyjaciele Czterech Łap" dzięki Justynie Klimek - dziękujemy :)
  6. mojej koleżance jak starała się z unii o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej przychodzili do domu (teściowej - bo ona sama wynajmowała jeszcze wtedy, a musiała podać jakiś stały adres działalności) patrzeć czy jest miejsce na ścianie żeby powiesić logo unii ;)
  7. [quote name='Justyna Klimek']My płacimy lecznicy. Jeśli zabieg jest droższy niż 150zł, fakturę trzeba zatytułować "Dofinansowanie sterylizacji", jeśli wystarcza - to normalnie. Dane do faktury: Fundacja [I]Przyjaciele Czterech Łap[/I] Rokitno 2 74-304 Nowogródek Pomorski NIP 597-169-91-69[/QUOTE] sunie zostały dzisiaj w klinice, jutro będziemy znać dokładne koszty
  8. [quote name='irenaka'] 3x, jak będziesz miała link do wątku następnych kundelków i tego nowego konia Biafry, to bardzo wrzuć linki na ten wątek. [/QUOTE] nie mam jeszcze wątku ale mam super wiadomość :) [B]Maverick Morelli poszedł do domu ! dzisiaj ! :multi::multi::multi:[/B] oby już nie wracał ;) dziękujemy osobie/osobom które sprawiły, że ogłoszenie Mavericka ukazało się w gaziecie wyborczej - Dziękujemy :loveu: jeśli chodzi o drugie kundelki dwie sunie zostały dzisiaj na sterylce (aborcyjnej) u weta razem z trzema kocicami na brak czasu Iza nie narzeka jak widać :crazyeye::crazyeye::crazyeye: edit. musiałam wytłuścić, że kurdupel ma dom pora uaktualnić pierwszą stronę ;)
  9. [quote name='matamata']Dziewczyny ja ponawiam ofertę bazarku, wiem, że 3x zawalona robotą ale może ktoś z innych odwiedzających watek zechce pomóc. Mam troche fajnych firmowych ciuchów na zbyciu, pewnie przy takim obłożeniu to będzie kropla w morzu ale zawsze coś. Nigdy nie robiłam bazarku poza tym mam malo czasu więc raczej nie dam rady ogarnąć tego sama.[/QUOTE] matamata - wysłałam pw z propozycją może akurat tak się uda?
  10. niestety jeśli chodzi o dziadka nie ma co kombinować Dziadunio jest za TM odszedł 28 lutego :( stan po wizycie u weta nie poprawił się wręcz przeciwnie pogorszył (szczegóły zna Biafra) sama się dowiedziałam wczoraj, inf. nam umknęła bo dużo się działo w tym czasie akurat odejście Dziadunia nałożyło się, z przybyciem Aksona i jego odejściem, z przyjechaniem nowego konia co do pozostałych kundelków - są nowe nabytki - niestety będą miały osobny wątek, tylko się ogarniemy dzisiaj dwie cięzarne sunie jadą na sterylizację za dużo ich wszystkich :( rachunek za styczeń - 2550 zł będę robiła allegro cegiełkowe na pokrycie długu
  11. [quote name='zenobiusz flores']To co z Biafrą ? Meandry polskiej biurokracji są dla mnie zupełnie niezrozumiałe .[/QUOTE] czeka(my) na odpowiedzi od ministra niestety "chwilę" trwa znim odpiszą póki co na ostatnio opublikowanej liście FZNJR nie ma
  12. [quote name='Justyna Klimek']Ok. Przypominam, że maksymalna kwota, jaką przewidujemy na jeden zabieg to 150zł. Powodzenia[/QUOTE] ok dziękuje :) resztę jak będzie a przy aborcyjnych pewnie będzie dopłacimy we własnym zakresie każde wsparcie to ogromne odciążenie na kogo trzeba mieć fakturę? tzn chodzi mi o dokładne dane nip itd moge to gdzies na waszej stronie znaleźć? bo rozumiem, ze mając fakturę to wy płacicie ? czy wy nam a my do lecznicy ?
  13. [quote name='Justyna Klimek']Zorientuję się, czy nasz "wiejski fundusz" da radę. Sprawa, rzeczywiście pilna. Jutro wczesnym popołudniem będę mądrzejsza i dam znać. Póki co, poproszę o zdjęcia dziewczyn możliwie najszybciej.[/QUOTE] zdjęcia suniek: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4674/sunie1.jpg[/IMG] sunie musza jutro pojechać na sterylizację, nie ma co czekać jak będziemy wiedzieć ile mamy do zapłacenia to dam znać wystawienie faktury na Przyjaciół Czterech Łap nie będzie problemem na chwilę obecną nie wiem jakie będa koszty sterylizacji jak będize po to dam znac
  14. [quote name='ostatniaszansa']3 X - do młodzieży to ja sie już daaaaaaaaaaaaawno nie zaliczam , ale w ramach poprawy kondycji, na miare możliwości, sił, tudziez zrzutu tego i owego, nadmiaru...[B] jedziemy do Izy ?[/B] :) W Boguszycach ostatnio robiłam generalne porządki w salce operacyjnej, ale oranie to co inszego. Ewa[/QUOTE] ciiii nie wywołuj wilka z lasu ;)
  15. [quote name='ostatniaszansa']no to biore urlop i jadę do Izy na szkolenie pt jak podmieniać psy :) 3X wstawisz się, no wiesz tak po znajomości ;) idem na siankowe allegro . Ewa[/QUOTE] taaaa, ja tez tak myślałam, do Izy, fajnie, miłe psiaki, koniki i GÓRY itd rok temu było "jak miau i dogo naprawiało drogę" a tym roku mnie na oranie zaprasza ;)
  16. [quote name='Justyna Klimek']W tym wydaniu "Akcji - kastracji" postanowiliśmy zająć się bezdomniakami ze schronisk i dt. Co do wiejskich psiaków, to, póki co, robimy porządek na własnym podwórku - sami mieszkamy na wsi i ogarniamy kudłaczki wiejskie z naszych okolic. Mogę, jednak obiecać, że, jeśli zgromadzimy kolejne fundusze, rozszerzymy kryteria lub je ukierunkujemy właśnie na wiejskie psiaki.[/QUOTE] nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale wychodzi mi że się nie łapiemy ? mamy dwie ciężarne sunie zabrane dzisiaj ze stodoły gdzie mieszkały w stadzie innych psów została jeszcze jedna ciężarna nie wiem do końca jaki potem jest przewidziany plan działania ale w pierwszej kolejności trzeba ciachnąć te ciężarne
  17. zapraszam na kolejny bazarek z róznościami (gry, świeczki, kosmetyki, torba i inne) dla podopiecznych Biafry Mix bazarek dla FZNJR - klik
  18. [quote name='ostatniaszansa']455 osób plus pracownicy, chociaż 4 x w roku to i nasze boguszki byłyby w miarę wyczesane ... no może mniej bo nie wszystkie takie kudłate :) ewa[/QUOTE] a potem jadą do Izy i ona je podmienia - jak Bacę ;) zapraszam na kolejny bazarek z róznościami (gry, świeczki, kosmetyki, torba i inne) dla podopiecznych Biafry [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201789-MIX-gry-kosmetyki-świeczki-torba-do13.02-dla-FZNJR"]Mix bazarek dla FZNJR - klik[/URL]
  19. zapraszam na kolejny bazarek z róznościami (gry, świeczki, kosmetyki, torba i inne) dla podopiecznych Biafry Mix bazarek dla FZNJR - klik
  20. pewnie w wolnej chwili Iza rozliczy chłopaka ja żyłam w przekonaniu, że to co na pierwszej stronie to taki minus został ale to dobrze ze były inne wpłaty, może chłopak bedzie bez długu :) przy okazji zapraszam na bazarek z róznościami (gry, świeczki, kosmetyki, torba i inne) dla podopiecznych Biafry Mix bazarek dla FZNJR - klik
  21. Justyna, bierzecie pod uwagę sunie przekazywane na sterylki przez fundacje? szare bure kundelki z wiejskiej stodoły?
  22. [quote name='irenaka']Przelew poszedł w tym momencie. Sole trzeźwiące podać?;)[/QUOTE] nie, ja tak kontrolnie sobie zemdleję ;)
  23. [quote name='matamata']Ehh cicho tu jakoś. A ja od wczoraj - bo wczoraj tu trafiłam przez przypadek - zastanawiam się jak pomóc najbardziej zadłużonym kundelkom świata. Nie znalazł by się ktoś chetny do pomocy przy założeniu i prowadzeniu bazarku z całkiem fajnymi ciuchami? Dochód oczywiscie w całości na kundelki. Ja mam ostatnio deficyt czasu bo małe dziecko w domu zapewnia zajęcie we dnie i w nocy - w necie i na dogo bywam tak jak teraz o 21-22 godzinie. Gdyby ktoś był chętny do pomocy proszę o wiadomość na PW.[/QUOTE] mata mata my jesteśmy chętne tylko czasu brak ale dziękuję za propozycję :) postaram sie na dniach odezwać na pw przepraszam, ze wczesniej nie zareagowałam ale czasu miałam jak na lekarstwo [quote name='irenaka']Poproszę 3x o konto do przelewu dla kundelków. Kwotę 250,00 przeleję w imieniu Pani Ewy M. która chce pomóc Biafrze a sama Biafra zadecydowała, żeby przelew poszedł właśnie na kundelki. Dziękuję pięknie Panie Ewo:loveu: w imieniu kundelków, Biafry i swoim:Rose:[/QUOTE] to ja wyślę zaraz pw i sobie potem zemdleję ;)
  24. [quote name='dagaa111'][url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz342-1.jpg[/url] nie za mały ten patyczek :lol: widzę że mowa o aksolotach była :D nigdy nie zapomnę jak musiałam karmić takiego zwierza w szkole, to jest jak dotąd jedyne zwierzę, którego naprawdę się przestraszyłam :evil_lol: oczywiście nie licząc pająków[/QUOTE] ja na poczatku mialam faze ze karmiłam je z ręki ale Wacek jak to Wacek zamiast za rybę łapało za palce ;)
  25. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='*anusia&ajlu*']a co powiecie na spacerek w sobote? ;)[/QUOTE] czy wy się zawsze musicie umawaic jak ja wyjezdzam? nie buchnę Boo obiecuje ;) będę tylko patrzec i się ślinić ;)
×
×
  • Create New...