Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. może fani Igora zajrzą chociaż na bazarek dla nowych kaukazów u Biafry ? i przy okazji na inne, które zebrałam w kupie zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  2. jak się łatwo domyśleć z domku wyszły nici :( Mojo był jeszcze na jednym zapoznaniu ale Państwo sami nie wiedzieli czego i kogo chcą no i zamiast solidnego ogrodzenia mieli żywopłot Zebrałam w kupie wszystkie trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) BAZARKI: 1. Autostop dla kaukazów - klik 2. Chałwy ze wschodu - klik 3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik 4. Ryba suszona i olej rybi - klik ALLEGRO: 1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik 2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik 3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik 4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik
  3. co tam u Aresa słychać? trochę zimno na balkon , martwię więc się ;)
  4. skarg na Dolara nadal nie ma i oby tak zostało ;) Zebrałam w kupie wszystkie trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  5. Bardzo prosimy o pomoc dla podopiecznych fundacji Zwierzę nie jest rzeczą [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  6. zapodałam Izie temat ale jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić Zebrałam w kupie wszystkie trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) BAZARKI: 1. Autostop dla kaukazów - klik 2. Chałwy ze wschodu - klik 3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik 4. Ryba suszona i olej rybi - klik ALLEGRO: 1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik 2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik 3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik 4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik
  7. tak sobie myślę, ze skoro ludwa z reklamą może to może i ja mogę? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL] jak będzie trzeba dorzucę zdjęcie jakiegoś dziecka ;)
  8. [quote name='basia0607']Czy schroniska w województwie zostały sprawdzone. Być może pies był anonimowy, bo wydaje mi sie,że przy takim nagłośnieniu ktoś z sąsiadów, znajomych by sie odezwał.[/QUOTE] trochę mi do schroniska nie pasuje to, że był zadbany ja wiem, ze w niektórych schroniskach jest dobrze, ale jednak schronisko to schronisko :( niemniej dopytam Izy Zebrałam w kupie wszystkei trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  9. Zebrałam w kupie wszystkei trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  10. ee czemu nie, zdaje się, że Iza ma jeszcze miejsce na strychu ;) Zebrałam w kupie wszystkei trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) BAZARKI: 1. Autostop dla kaukazów - klik 2. Chałwy ze wschodu - klik 3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik 4. Ryba suszona i olej rybi - klik ALLEGRO: 1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik 2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik 3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik 4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik
  11. [quote name='Szarotka']No tak, ale tak jest duzo bezdomnych psow .........[/QUOTE] ech, wiem Zebrałam w kupie wszystkei trwające bazarki dla fundacyjnych zwierzaków zaglądajcie, podnoście, reklamujcie, rozsyłajcie a najlepiej kupujcie ;) [B]BAZARKI:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]1. Autostop dla kaukazów - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fantów-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]3. 161 fantów - kubeczki, ubrania i inne gadżety - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]4. Ryba suszona i olej rybi - klik[/URL] [B]ALLEGRO:[/B] [URL="http://allegro.pl/muszkieterzy-w-opalach-ratunku-i1702470091.html"]1. Dla psiaków - Muszkieterzy w opałach - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/mialem-ja-miseczke-mleczka-pomoz-nakarmic-koty-i1702471138.html"]2. Dla kociaków - Miałem ja miseczkę mleczka - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-nuria-chce-dalej-zyc-pomoz-i1698903163.html"]3. Dla konia - Skatowana Nuria chce dalej żyć - klik[/URL] [URL="http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html"]4. Drastyczne - Skatowana suka w Osieczanach - klik [/URL]
  12. [quote name='Randa']Jest już głosowanie w wewnętrznej ankiecie Dogo i Miau w Krakvecie, głosujmy na Pipi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec[/url][/QUOTE] zagłosowane :)
  13. na portalu "siepomaga" pojawiło się info o suce z osieczan: [URL="http://blog.siepomaga.pl/2011/07/smutna-historia-psa-przebranego-w-sukienke/"]siepomaga - suka z osieczan[/URL]
  14. [quote name='Szarotka']To i tak dobrze, bo Henio siedzi w hotelu ponad rok i byly moze dwa zapytania z ogloszen.[/QUOTE] a przeciez takie fajne te nasze psiaki ech
  15. na konto kundelków wpłyneło[B] 78 zł[/B] z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210103-rozliczamy-chałwy-ze-wschodu-do-03.07-dla-FZNJR?p=17221190#post17221190"]z chałwami[/URL] wszystkim kupującym - dziękuję :) niestety odzew z ogłoszeń Hugo jest bardziej niż znikomy dosłownie jeden mail :roll::roll:
  16. [quote name='Ewa Marta']Moje też mają tę wadę:evil_lol: A ja mam szczęście, bo mam na moje psy alergię i ciągle zapchany nos, więc nie czuję:lol: Jacek strasznie się z nimi kłóci, że jak już muszą bąki sadzić, to mają wyjść do przedpokoju, ale niewiele sobie z tego robią i najbardziej kochaja puszczać cichacze leżąc na kanapie:lol:[/QUOTE] Michał tez zapodaje cichacze jak kiedyś głośno pierdnął to sam sie odgłosu przestraszył :evil_lol:
  17. [quote name='mysza 1']A po co mi taki? ;) Żeby jeszcze uszy miał stojące ;) Ma obstrzyżonego Szarego, w rajstopach :) p.s. moje też tak mają ;)[/QUOTE] no fakt - uszy mu nie stoja nijak, chyba że jak lezy :D ale poza tym jest fajny i ma smaczne ciasteczka ;) tylko to pierdzenie, a balkonu nie ma, nawet nie ma go gdzie wystawić <załamka>
  18. [quote name='mysza 1']Kocham onki bardzo :) i brakuje mi ich... a najbardziej jednego :([/QUOTE] oj :( chwilowo z chęcią oddam obstrzyżonego berna kochany, prawie ułozony, karny, umie chodzić na smyczy itd ma tylko jedną wadę strasznie pierdzi :crazyeye:
  19. [quote name='mysza 1']Jakiś dól złapałam, przestałam ratować onki :([/QUOTE] ale ciągle ratujesz zwierzaki :) a czy onek czy inny benek jakie to ma znaczenie ?
  20. woow,może i onka nie przypomina ale uszy stojące sa :)
  21. [quote name='Pipi']Lisia i Fionka w tej chwili są przed łydkę, mysle, ze wyrosną gora do pol lydki. To male suczki. Fionka jest mniejsza.[/QUOTE] pogadajcie z Anią, niech da namiary na tę osobę która szukała szczeniaka koło Brodnicy :)
  22. [quote name='Pipi']Podrzutki, dziewczynka. ok. 6 tygodni/bedzie raczej mala[/QUOTE] wokolicach brodnicy ktoś szukał szczeniaka który wyrośnie na małego chyba ania z brodnicy ma kontakt (dziewczyna na fb pisała) może akurat się uda?
  23. [quote name='Pipi']To musze troche zapracowac. . . .slebe zdjecia, ale caly czas pada [/QUOTE] i juz spakowana do wyjazdu :)
  24. gusia na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPIĆ-na-bazarku./page17"]co chcecie kupić na bazarku - klik[/URL] ktoś poszukuje roweru nie pamietam czy Twoj się sprzedał :oops:
  25. [quote name='ostatniaszansa']W dzisiejszym Metrze był artykuł o suni i o podjętych działaniach policji oraz o poszukiwaniu sprawców. Oczywiście wymieniono Fundacje Zwierzę Nie Jest Rzeczą. Ewa[/QUOTE] dziekuje za inf :) wiedziałam, ze jakieś media dzwoniły do dziewczyn ale mam takie urwanie głowy, że nawet nie mam kiedy do nich zadzwonić przychodze o 7 wychodze o 21 :placz: a metro nieruszone leży z pozostałymi papierami w torbie bo nie było kiedy zajrzeć dla wszystkich którzy nie mają wczorajszego metra : edit. wiem, ze sprawa suki jest najbardziej bulwersująca ale mamy też inne zwierzaki pod opieką wystawiliśmy allegro na Nurię, psy, koty i na inf cegiełkowe o tej suce prosze zajrzyjcie, roześlijcie w sprawie suki pozostaje nam tylko czekac (na razie) a zwierzaki potrzebują wsparcia na bieżąco : [URL="http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19145397"]klik[/URL] mamy tez nowe nabytki kaukazie po przejściach które na razie zonaczyć można tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210585-ONE-WAY-TICKET-do-23.07-dla-FZNJR"]klik [/URL] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3554/sukaj.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...