-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='3 x'] kundelki dostały też [B]100 zł od Pani Ewy M za pośrednictwem Irenki[/B] :) dziękujemy :) pokończyły się też bazarki na kundelki ale jeszcze nie wszyscy powpłacali więc jeszcze nie są rozliczone[/QUOTE] z bazarku [URL="http://tnij.org/a2ac1"]Home&You[/URL] na konto kundelków wpłyneło [B]214 zł[/B] dziękujemy :)
-
Gruba Berta popatrzyłam na tytuł i mnie zmroziło nie każdy guz to nowotwór i znam kilka przypadków tutaj na dogo potwierdzajacych tę teorię włącznie z moim Michałem co działacie w sprawie Mani? nie można siedziec i biadolic trzeba działa bo czas raczej nie dziaął na korzysć chorego psa! i uszy do góry, bez potwierdzonych wynikami badań teorii nie ma co przekreślać zdrowia psiaka !:) trzymam kciuki !
-
[quote name='juli88']czy za każdym razem jest potrzeba informowania moda o rozliczeniu? Czy wystarczy tylko informacja na wątku psa i bazarku?[/QUOTE] wystarczy informacja na watku psa (ujecie bazarku we wpłatach) i na bazarku - informacja gdzie znajduje sie wujecie wpłaty z bazarku (czyli watek psa, post) Agnes miala inna sytuacje - robiła bazarek dla fundacji i pieniązki przelewala na konto fundacji fundacji bez watku na dogo ? (dobrze pamiętam?)
-
[quote name='Agnes_Jot']się przyszłam pochwalić że bazarek zakończyłam, sprzedałam co nieco-uzyskałam 207 zł i przelałam dziś na konto Fundacji:) teraz pędzę do moda pokazać dowód wpłaty i już :) [B]parę osób potwierdziło odbiór przesyłek a resztę dopytam[/B] :) dzięki dziewczyny za pomoc-inaczej bym sobie nie poradziła (chociaż wklejania takiego łądnego linka pod postem-za każdym razem żeby to było już automatycznie, wciąż nie ogarnęłam :)) pozdrawiam[/QUOTE] resztę sobie daruj naprawdę tylko garstka osob potwierdza otrzymanie przesyłek :roll: jak nikt nei bedzie alarmował na watku przez 2 miesiace ze nie otrzymał przesyłki modzi uznają ze przesyłki zostały dostarczone i bazarek bedzie rozliczony
-
[quote name='Gisic87']Mam pytanie Chciałam zrobić bazarek 50/50 i tu pojawia się problem bo bazarek miałby być na moją Agrę i opłatę jej tymczasu ale także na Perełkę której wątek jest tu na dogo jednak jest on zaniedbany no i nie ukrywajmy wszystko jest porkęcone. Perełka jest teraz w domu stałym jendak z tego co wiem została oddana do niego przez fundację chora a na prośby nowej właścicielki odpowiedź była jedna... zabiorą psa. bW sumie ta osoba zabrała z fundacji 3 psy które utrzymuje jednak z Perełką jest o tyle problem że musi co jakiś czas mieć badaną krew a także podawaną specjalistyczną karmę. Wszystkie wyniki krwi i faktury został przekazane fundacji. Nie wspomnę że osoba ta od zeszłego roku nie dostała nawet książeczki zdrowia bo zawsze jakieś ale było... Fakt faktem chciałabym zrobić bazarek z przeznaczeniem 50/50 na Agrę i Perełkę bo ona zasługuje na pomoc zwłaszcza że fundacja która ją wydałą do adopcji ją po prostu olała... Pytanie czy mogę taki bazarek założyć?[/QUOTE] jesli Perełka jest domu stałym mod nie wyrazi zgody na taki bazarek dodatkowo psiak na którego będa zbierane pieniazki musi miec swoj wątek na dogo gdzie będą rozliczane bazarki nie napisalaś czy twoja tymczasowiczka ma
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ponowię tutaj swoje pytanie: [QUOTE]został mi cały worek czegoś takiego [IMG]http://psbwarszawa.skleppsb.com.pl/product_picture/square_278/46196a4e7d7e06977855d4661922bb22.jpg[/IMG] jesli uznacie że się przyda pani Joli, to mogę komu z warszawy podrzucić pozno wieczorem [/QUOTE] -
[quote name='Gruba Berta']jutro wet jest dopiero o 12 i musi podjac decyzje :-( ja juz od kilku dni mysle o eutanazji :-( ale w piatek wet powiedzial ze gdyby to byl jego pies to dalby mu jeszcze szanse[/QUOTE] nie on musi ale ty musisz jeśli jest jakaś szansa logicznie uzasadniona a nie "bo ja tak chcę" to myślę że warto walczyć ! moim zdaniem z decyzją zwłaszcza o operacji nie ma co zwlekać bo czas działa zdecydowanie na niekorzyść jakbyśmy u nas czekali to stracilibyśmy micha półtorej roku wcześniej [quote name='Gruba Berta']gdyby byla to tylko sledziona to Mania bylaby juz po operacji[/QUOTE] [quote name='Gruba Berta']ale czy jest jeszcze szansa ???[/QUOTE] każdy organizm reaguje inaczej i szansa jest zawsze :) ale oprócz wiary w szansę jest jeszcze rozsądek musisz zaufać któremuś z wetów bez zaufania będzie cholernie ciężko trzymajcie się, dacie radę :)
-
[quote name='AniaB']moze sie nie pogniewacie bardzo jak sie tu zareklamuje z bazarkiem dla suni cc Sonki, która niedługo straci dT:( [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]pendrive 4 GB, rozdzielacz do USB, zestaw długopisów w etui, ,plecak RC, miseczki RC, rekawice bokserskie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215860-Plecak-RC-miseczki-RC-pendrive-4GB-rozdzielacz-USB-na-biedną-sunię-CC-do-16.10.?p=17778819#post17778819"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2158...9#post17778819[/COLOR][/URL] kosmetyki Vichy, Collistar, Yves Rocher [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215855-Kosmetyki-Vichy-Yves-Rocher-Collistar-na-biedną-sunię-CC-Sońke-do-16.10.2011"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2158...-do-16.10.2011[/COLOR][/URL] zapraszamy bardzo serdecznie - pieniazki bardzo potzrebne...:( prosimy tez bardzo o podnoszenie... [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/QUOTE] jasne ze sie nie gniewamy - zaraz nawet zobaczymy co tam ciekawego masz :)
-
Berta nie czytałam całego wątku ale po mojemu to musisz podjąć jakąś decyzję bo przez ostatnie dwie strony wychodzi mi ze psiak się męczy z doświadczenia mogę jedynie coś mówić o guzie na śledzionę my wątrobę mieliśmy porządku śledziona została usunięta wraz z guzem michał nam nie wymiotował ale gdybyśmy zwlekali z operacją to by nam się wykrwawił bo guz był pęknięty jeśli guz jest na śledzionie i jest operacyjny i ze względu na wątrobę operację da się przeprowadzić to ja bym się na nią decydowała wiem, ze wszystko jest obarczone ryzykiem ale ja wolę podjąć ryzyko niż psiak ma się męczyć odnosnie operacji guzów na sledzionie to tutaj jest watek: http://www.dogomania.pl/threads/43606-Pies-po-usunięciu-śledziony zapytaj tam, moze ktoś miał podobny przypadek jak u Ciebie z watrobą
-
klika(naście) postów temu wklejałam link do artykułu co daje dzieciakom wychowywanie sie z psem i to tym nawet najmniejszym bobasom moze warto im tez ten link do artykułu podrzucić :)
-
[B]Wypadkowiec Hugo[/B] w tym tygodniu pojechał do domu :) kundelki dostały też [B]100 zł od Pani Ewy M za pośrednictwem Irenki[/B] :) dziękujemy :) pokończyły się też bazarki na kundelki ale jeszcze nie wszyscy powpłacali więc jeszcze nie są rozliczone
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Kulfi nie jechał w bagażniku. Na stałe już mam rozłożone siedzenia z tyłu i wszystko wymoszczone kocykami i podusiami:-) Tam podróżują moje psy, a my z przodu. Jeśłi ktoś się do nas dosiada, składam tylko jedno pojedyncze siedzenie obok psiaków. Więcej ludzi nie zabieram naraz, jeśli jadą psy;-)[/QUOTE] jak zmienialiśmy auto bo jedno się wzięło i skasowało to były 3 gł kryteria wyboru 1. combi, żeby się Michaś ['] w bagażniku mieścił 2. żeby bagażnik na rowery pasował na tylną klapę 3. żeby się tz miescił ;) co do jazdy psa na przednim siedzeniu, jak nam się wzięło i skasowało auto dzięki bogu, że nie było pasażera ani psa na siedzeniu pasażera bo raczej by nikt z tego siedzenia cało nie wyszedł :shake: kiedyś widziałam jak ktoś wiózł psa w samochodzie typu sedan, siedzenia nie były złożone psiak wielkości boksia właśnie :shake::shake: -
[quote name='Jasza']Biafro - na FB padło też pytanie o SWIFT potrzebny do przelewu z zagranicy..... Podasz?[/QUOTE] dla osób z zagranicy można podwawac paypala: [email][email protected][/email] SWIFT musi podać Biafra i tak samo adres do wysyłki boz fundacyjnego to czasami logistycznie Biafrze trudno odebrać rzeczy
-
[quote name='xxxx52']a na czym sadyzm polega?[/QUOTE] nie chodzi mi o samą definicję sadyzmu ale o dalekoidące wnioski, że na dwóch psach się nie skończy i łączenie osobą sprawcy przypadku suki ON w sukience z przypadkiem Pestką tak samo jak sugerowanie że sprawca osiągał zaspokojnie seksualne moim zdaniem są to zbyt daleko idące wywowy i tyle mam nadzieję, że Pestkę uda się uratować :)
-
[quote name='misiu']jeszcze na momencik poruszę temat tego/tych bydlaków Drogie panie , a może to nie są tylko 2 przypadki ..... o dwóch wiemy :( przecież nikt chyba nie sprawdzał całej trasy , ani innych pobliskich dróg , okolicy. takie moje przemyślenia.[/QUOTE] niestey to na pewno nie są tylko dwa przypadki :( ale mimo wszystko nie dopatrywałabym się tego że akurat tam grasuje psi dewiant i że upodobał sobie szczególnie Myślenice moim zdaniem to są dwa różne przypadki ale to jest tylko moje zdanie i mogę się mylić (lub nie)
-
fajny artykuł :) [url]http://mamdziecko.interia.pl/wychowanie/news/po-co-dzieciom-zwierzaki,1701381,5352[/url]
-
[quote name='xxxx52']3x-a uwazasz ,ze to jest normalne?to co nalezy machac rekac i mowic "jest wiele przypadkow znecan nad zwierzetami"to nic sie nie zrobi. Ci co np.ta suczynke skatowali musza byc zwyrodnilcami -psychicznie chorymi osobami i nalezy naglasniac i ich scigac.Czy wyladuja w zakladch psychitrycznych czy wiezieniu jest wszystko jedno.nie zapomnij ze droga znecania sie nad zwierzetami do znecania sie nad ludzmi jest bardzo krotka. co do gwaltow to sa zboczency co np torturujac zwierze ,je ponizajac sie podniecaja i sie seksualnie zaspakajaja.po co wiazanie psa drutem ,po co obcinanie uszka ,czy polewanie i podpalanie psa.To tylko te okrucienstwo moze wykonac osoba chora psychiczna -perfidny sadysta.[/QUOTE] nie, nie uważam, ze to normalne ale daleka jestem od wysuwania wniosków, że "sadysta ,niebezpieczny dla otoczenia.na tych 2 tragediach sie napwewno nie skonczy.On wszedl juz w rausz " nie jest to normalne i na pewno z osobami które robią taka czy inna krzywdę zwierzakom nie jest wszystko w porządku ale nie łączyłabym podpalania (??) psa z osiąganiem seksualnego zaspokojenia
-
[quote name='xxxx52']czy weterynarze stwierdzili ,ze suczki byly gwalcone? to jest zboczeniec -sadysta ,niebezpieczny dla otoczenia.na tych 2 tragediach sie napwewno nie skonczy.On wszedl juz w rausz ,i czuje sie bezkarny gdyz wie ze ludziom z tych okolic jest wszystko jedno ,bo dotyczy "tylko zwierzat"ale jak dziecku cos sie stanie to bedzie ochocho .wtedy moze byc za pozno. czy cos w kierzunku naglosnienia tych kuriozalnych spraw znecania sie nad zwierzetami czyni?[/QUOTE] prrr... nie wiam na ile dokładnei czytałas wątek suki ON przebranej w sukience ale została przebadana pod kątem wykorzystania seksualnego i badania wykluczyły taką opcję dopóki sprawa nie zajmie sie policja i nie stwierdzi, że to może byc ten sam sprawca, nie łączyłabym tych spraw i nie wyciągała pochopnie dlaekoidacych wniosków niestety przypadków okrutnego znęcania sie nad zwierzetami jest mnóstwo ale nie wyciagałabym ąz tak daleko idących wniosków i podobieństw ostatnio turyści pomogli zejśc z tatrzańskiego szczytu psu, nie tak dawno fundacja Zwierzę nie jest rzeczą, zaopiekowała się podobnym przypadkiem i teoretycznie jakby ktoś chciał to też na upartego łaczyłby te dwa przypadki bo Tatry są wspolnym mianownikiem uważajmy, żeby się nie zagalopowac w swoich wynurzeniach btw. to jest oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie i każdy z nas może mić inne
-
a ja troche rozumiem wiosne, mając karmę dla zwierząt mniejszych, "środki własne" może przeznaczyć na konie nie wiem co prawda ile ona ma tych koni ale gdyby FZNJR dostałaby zabiezpieczenie w postaci karmy dla psow i kotów, więcej mogłybyśmy przeznaczyć na konie których jest ok 20tu. swoją drogą musimy się kiedyś zgłosić, tylko jak widzę co się dzieje podczas głosowania to odechciewa mi się wszystkiego :shake:
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
ale ten ludojad to Fiodorka nie rusza? bo tam, ze ludzi je to pikuś ale żeby się Fiodorka nie czepiał ;) -
[quote name='ostatniaszansa']zagłosowałyśmy obie , ale jestem cholernie zniesmaczona , jakaś fundacja nikomu nie znana i taka liczba głosów ? Jakim cudem ? a może czegoś nie rozumiem ? Ewa[/QUOTE] ech nikt tego nie rozumie Grey Animals to "wiosna" z dogo z takim poparciem jakie miała na kv spokojnie wygrałaby wewnętrzną ankietę ech tak sie nie robi :(
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
na pewno jest dobrze dlatego chcialam bym jakieś infi i zdjęcia :)