-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Co Ty kurde, ślepa? :evil_lol: Mało, że brzydul to jeszcze pokraka :cool3:[/QUOTE] zauważyłam iż niektóre dogomaniaczki cierpią na tzn sznyżłowąślepotę znaczy sznyżły im się podobaja takie same brednie Marta u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221146-Roczna-sunie-w-typie-wy%BF%B3a-niem.-szorstkow%B3osego-znaleziona-14.01-w-Markach-k.-W-wy"]Zorki Potworki[/URL] wypisywała ;) a mysza to nie wiem, bo juz nie pamitętam kiedy do nas zajrzała :mad: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
moj głos macie bo was lubie ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
my tu gadu gadu a od 3 miesięcy nie ma info ani zdjęcia Kajaka -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Ale jak by sarnę upolowała to dopiero by w gazetach o odkryciu stało;)[/QUOTE] Ty się nie śmiej raz już bardzo niewiele brakowało -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']cóż...miłość nie patrzy na brodę a niewątpliwie coś Ci serce bije do brodatej baby;)[/QUOTE] tak, bije, mało na zawal nie schodzę co spacer jak "łapie trop" i żadne cuda wianki nie działają i nie daje się odwołać ani mi ani Gremlinowi, który ma u niej większe poważanie nie ma bata, ślepa, głucha tylko węch i trop się liczy i tutaj dochodzę do wniosku, że jak dla mnie to dla potworki najlepszy dom to blok gdzie spacery będą tylko smyczowe bo to nie ważne czy kot, kaczka, bażant czy arna w lesie łapie trop i koniec -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i moje ulubione, z czupurkiem :) [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/14.jpg[/IMG] chcialam zauważyć, że na niektorych zdjęciach widac jej brodę :shake: brzydal jeden ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.pkzui.com/t/1/11.jpg[/IMG] może teraz coś mi skapnie ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/15.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/16.jpg[/IMG] -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dobra, na pwno dziki zwierz ukryl się w kwiatkach ;) [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/06.jpg[/IMG] może dostanę coś z grilla ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/08.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/09.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/10.jpg[/IMG] -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Ty pomyśl jak na żarciu zaoszczędzasz codzień;)[/QUOTE] juz bym wolała nie oszczedzać na żarciu niż wstydzic sie na spacerach w lesie jak takie dozie cuda po nim chodza to ja juz z Zorka to chyba tylko na balkon bede wychodzic ;) z wielką chęcią ją oddam dzisiaj nam dwa razy na dzialce wywineła się z szelek bo wiecie, na działce to takie tłumy dzikich zwierzat ze musiała paskuda jakis trop złapać i poszlaaaaa niczym w Panu Tadeuszu ogary ech kto chce Zorkę potworke ? dolozymy zapas miesięcznego wyżywienia ;) a tymczasem zdjęcia z dzisiaj: [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/02.jpg[/IMG] ooo, tam coś jest na pewno cos jest, dziki zwierz ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/03.jpg[/IMG] a może jesdnak nie tam a tutaj ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/04.jpg[/IMG] na wszelki wypadek spojrzę jeszcze tam [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/05.jpg[/IMG] -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zakochałam się ech dzisiaj z Potworką byłyśmy w lesie a tam piękny wielki cudowny prześliczny przeuroczy dostojny DOG niemiecki 87 kg cudo nie pies ech a ja z takim 20kilowym pokurczem wstyd :oops: -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Biedna Myszolinka, ale tak to jest jak się za głośno dziamgocze ;) 5,10 - poważna waga... [B]musza[/B]! :) Za panią od sms-a trzymamy kciuki, żeby to była WŁAŚCIWA pani...[/QUOTE] nie musza a mysia waga ;) -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
a nie jak szwajcar? a ten o jz rzut beretem od berna ;) -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
3 x replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to tak jak ja ;) -
kundelki z końcem kwietnia po raz kolejny dostały wsparcie od [B]pani Ewy M. (50 zł)[/B] - dziękujemy :) za pośrednictwem Irenki :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakby sie zmienił to juzby tu była dawno nie ma = bez zmian + zapierdziel np przy koniach przynajmniej ja tak to zawsze interpretowalam ;) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby tylko Mojo za bardzo się nie ożywił bo przyjdzie Biafra i, z tej radości z ożywienia Mojo, nam nakuka ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']albo i umarła ale za to w jakich butach;)[/QUOTE] jakiego znaczenia nabrałoby wówczas powiedzenie: "umarł w butach" ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']te szpilki widziałam, zajebiaszcze ale bym sie zabiła szybciej niż bym doszła do kibla;)[/QUOTE] przynajmniej nie umarłabyś w kiblu ;) wyczyscilam juz skrzynkę ew pisz na maila: [email][email protected][/email] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
może zdubluję ale nie wiem/ nie widzę czy ktoś reklamował bazarek w połowie dla Arona (btw cudny jest moim skromnym zdaniem) zapraszam na bazarki w połowie przeznaczony dla Arona na którym mmmonika wystawiła zajebiaszcze szpilki że głowa mała nówki sztuki nieśmigane i prawie za darmo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja?p=19011518#post19011518"]nówki sztuki - czerwone, zajebiaszcze szpilki - klik[/URL] i i nieśmiało podam też linkę do drugiego mojego bazarku z różnościami dla FZNJR [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226158-mix-ksiazki-kosmetyki-psie-akcesoria-biu%BFut-i-gry-towarz-wie%BFa-do-9-maja?p=18992354#post18992354"]bazarek mix z różnościami - klik[/URL]