Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Ziutka']Nie mogiem go wziąć :placz: bardzo bym chciała, [B]on jest takiiii [/B]: (...) [/quote] zapomniałaś dodać: autystyczny ;) [quote] Cały czas mam go przed oczami :loveu:[/quote] a mogłaś mieć w domu :eviltong: [quote] A ja to chamka ze wsi normalnie, bo zamiast się z wami przywitać to od razu do Freda :oops: :eviltong: Ale jemu nie można się oprzeć :eviltong: mogę godzinami o nim pisać, jaki cudwony i jak go kocham :cool3:[/QUOTE] ee tam, chamka od razu na hormony zwalimy i tyle ;) [quote]Ten kto nie poznał Freda osobiście, niech żałuje - to cudo nie pies a jaki ogromnyy :-o fotki nie oddają jego wielkości, wygląda skromnie :diabloti: A żebyście widzieli z jaką wielką różową kokardą przyjechał - prezent dla mnie we własnej osobie :loveu:[/quote] [quote name='obraczus87']Fred z różową kokardą?? :cool1: macie zdjęcie?? :)[/QUOTE] nie mamy ale zrobimy, kokardka przetrwała skoro Ziutka nie wziela Freda stwierdziliśmy, że kokardka może się jeszcze przydać ;) może kogoś innego wyhaczy Fred "na kokardkę" (w sumie to trochę jak .. jak suczka wyglądał z tą kokardką ;) ) [quote name='Ziutka']Noooo i to taką dużą :cool3: wyglądał zajebiście :loveu: Ja fotki nie mam, zajełam się głaskami, które w sumie[B] Fred miał w dupie[/B], ale co tam :evil_lol:[/QUOTE] ee tam w dupie przecież ze dwa razy spojrzał na ciebie :diabloti: doceń to ;) nie każdy ma tyle szczęścia ;)
  2. [quote name='Nutusia']Peruszka - pięknie zdrobnienie :) A u mnie dwie nadprogramowe sunie - [B]czy ja jeszcze jestem normalna?[/B]... ;)[/QUOTE] nie ale nie ty jedna na dogo więcej nas tutaj takich ::grins:
  3. jak duża jest ta paka? jakoś wymiarowo/wielościowo
  4. [quote name='Ziutka']ooooooooooomaterdej :crazyeye: cóż za fota !!! :loveu: Kocham Cię Fredziu :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] kocham nie kocham ale wziąć to go nie chciałaś :obrazic: a ładny był a kokardką :evil_lol: Fredziochowi przeszło z biegunka nawet nie wiecie jaką radość może sprawić widok psiek kupy co się kupy trzyma :grins: :grins: :grins: karmę beee oddaliśmy do dokarmiania suni z działek co kiedyś u Bronka o niej pisałam Fred dostał nową karmę i teraz przez kilka najbliższych dni, albo i tydzień będzie tylko na suchym, żeby rewolucje się nie powtórzyły w rozliczeniach zaraz podmienię wartość karmy bo teraz dostał purinę co była kilknaście zł tańsza od tej nieszczęsnej co mu rewolucję wywołała
  5. [quote name='Ziutka']Ejjj...ja jestem !!! Dawać ino mig ta fotkę! Zapatrzyłam sie na filmik :loveu: i nic nie pisałam :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: szykuj się Ziutka ;) Fred zbiera się do wyjazdu ;) już prawie się poderwał :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img341/4276/fr1n.jpg[/IMG]
  6. w sumie mam fotkę freda ale nie wiem czy wstawiac nikogo nie ma wiec sama dla siebie to mogę sobie na kompie obejrzeć bez wstawiania na forum :diabloti:
  7. jeszcze nie poszly do domu twoje sznyzly?
  8. przez przypadek udalo mi się nagrac jak Fred... udaje źrebaka ;) [video=youtube;lM5NQ2N7iL0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lM5NQ2N7iL0[/video] przepraszam za jakość filmiku i zdjęc ale moj tel tak ma że zniebieszcza i wogole uwidacznia ciemności ;) nie wyglada na oblożie chorego i sponiewiaranego przez biegunke, co?
  9. [quote name='obraczus87']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wasz Fred to chociaż miał powód aby zmusić Grema do spaceru :evil_lol: Pamiętam jak mój Tobi potrafił w nocy sie kręcić, piszczeć... pędziłam ja albo mama na łeb na szyję, żeby się nie zesrał w domu... a On wychodził na dwór, szczeknął sobie dwa razy i biegiem do domu :diabloti:[/QUOTE] taaaa, mial powód czyli Fred przylapany na........ [IMG]http://imageshack.us/a/img152/7071/fr1f.jpg[/IMG] [I]niczym[/I] ale nieźle udaje co ? :evil_lol: no i jeszcze kilka zdjęc zimowego Freda świezutkie, jeszcze zimem od nich wieje ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img600/9826/fr3sk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img692/9063/fr2o.jpg[/IMG] w nastepnym poście niespodzianka :)
  10. [quote name='obraczus87']Jeśli laremid pomógł, to pewnie zwykła biegunka od zmiany karmy. OBY :) Te wyjścia o 3 i 3.15 to naprawdę hit :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Grem z pewnością był wniebowzięty :shiny:[/QUOTE] o 3:15 poszedł sobie popierdziec kulturka co ? :diabloti: ale wiącha jąka puścił mu grem napawała mnie obawą, że ze spaceru wróci sam ;) ale wrócili razem później wstawię zdjęcie jakies żeby nie było to tamto ;)
  11. wczoraj z jazdą była tragedia Fred sygnalizawał potrzeba postoju co kilkadziesiat km biedak jeden wieczorem i w nocy było nie lepiej hitem były wyjścia o 3 i o 3:15 (nie pospał sobie Grem oj nie :diabloti:) od 7 poki co spokoj (daliśmy laremid) mam nadzieję, że to faktycznie zmiana karmy jak biegunka wróci pojedziemy na sygnale do weta poza tym zachowuje się normalnie nie jest osowiały czy coś bolesnego brzuchola tez nie ma wczoraj nawet pobrykał sobie z goldenem :)
  12. [quote name='gagatekk']chciałabym dowiedzieć się co to znaczy że bazarek jest dobrze rozliczony i zamknięty??????? czy on znika z wątku zakończone???????????????[/QUOTE] jak jest wszystko ok to modzi przenoszą go do "archiwum" i wtedy ty go nie widzisz )(i inni szarzy użyszkodnicy forum) ale on gdziestam jest i modzi go widza
  13. Marta, przeczytałam w skrócie a przy adopcji nie było wiadomo, że wynajmują dom? czy było wiadomo i było wiadomo, że właściciel sie zgadza? zawsze kwestia wynajmowanego domu budziła u mnie skrajne uczucia, z jednej strony nie każdy ma swoje własne a ma warunki i stać go na psa z drugiej strony pozostaje włąsnie kwestia właścicieli nam się udało, Michał ładnych kilka lat mieszkał z nami w dwóch wynajmowanych mieszkaniach i nie było problemu ale widać nie każdemu psu sie udaje w sumie Fred znim do nas przyjechał tez miał miec dom, tylko pan na poczatku nie powiedział, że wynajmuja a my nie dopytalismy i już po umówieniu sie na pa zadzwonili ze własciciel jednak sie nie zgadza a wczesniej sie zgadzam nie wiem kurna wychodzi na to że inwigilowac toprócz DS trzeba jeszcze właścicielu domów jeśli DS coś wynajmuje kutwa, tak mi szkoda Brutka :(
  14. [quote name='ania shirley']A może by ją do domu wpuścić???:confused:[/QUOTE] z tego co zrozumialam to ona jest w domu a marznie na spacerach
  15. [quote name='obraczus87'] Jeszcze w tym roku postaram się wybrac do Negry w odwiedziny. Teraz pannica ma do dyspozycji dom z ogrodem :)[/QUOTE] takiej to dobrze ;) super że u Negry wszystko w porząku :)
  16. [quote name='Ziutka']A Fredzio lubi brykać samochodem ? Oj tam, uczepiłaś się dziamgolenia wiesz :evil_lol:[/QUOTE] ostatnio nie miał nic naprzeciwko ;) chociaz za pierwszym razem dał upust swoim odczuciom i przegryzł ugryzł nam kawałek plastiku i przerwał kabelki do podgrzewnia tylnej szyby :mad:
  17. [quote name='Ziutka']To już lece brać inny banerek, tamten może nie był... Takie oto skutki zmiany karmy :diabloti: Znam to :diabloti: Grem, nie marudź, świeże powietrze dobrze służy, więc spacerki wskazane :evil_lol:[/quote] spacerki jak spacerki ale poprzedzające dziamgolenie wywołuje u mnie mysli dotąd mi nieznane wobec zwierząt co innego wobec ludzi ;) [quote] Ale sie ciesze, że poznam Fredzia osobiście :loveu: :multi:[/QUOTE] mam nadzieję, że łachudra będzie się umiał zachowac srajtek jeden
  18. chciałam tylko napisac, ze Fred przechodzi smeego siebie z dziamgoleniem w nocy dziamgolił ze 4 razy zapewniajac nam prawie naprzemiennie dopływ świeżego powietrza o 2 czy 4 nad ranem ech i wogóle zwrot: [I]"posrało cie?"[/I] nabrał zupełnie nowego znaczenia od wczoraj tak oto uszczęsliwiliśmy Freda zmianą karmy niby taką samą ajednak trochę inną ech biorac pod uwagę że jest pora drugiego śniana nie powiem wam czym w odwecie 'uszczęsliwił' nas Fred :diabloti: ani ile razy :diabloti: ani gdzie :diabloti: edit. Ziutka, twoj drugi banerek nie jest podlinkowany
  19. [quote name='Ziutka']thor - tutaj są dziewczyny z Szydłowca : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-syzyfowa-praca-prosimy-o-DT-ogłoszenia-i-pomoc-w-sterylizacjach?p=20090943#post20090943[/URL][/QUOTE] ten link z fb i ten z dogo to to samo, tzn te same osoby nawet na tym watku co podałąs jest inf o suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-syzyfowa-praca-prosimy-o-DT-ogłoszenia-i-pomoc-w-sterylizacjach/page159[/url] dziewczyny z szydłowca z tego co kojarzę to prężnie działają
  20. [quote name='mysza 1']Nie ma potrzeby, teraz jest faktura to będzie prościej. Zapomniany, [B]tylko Ty, Ziutka i [COLOR="#FF0000"]ja.[/COLOR][/B] Spojrzałam dokładnie i widzę, że jednak jest nas tu więcej :) [B]Elaja i ania shirley[/B] nawet na tej stronie. Jednak oblegany ten wątek :P Ja właśnie tez nie mam czasu dlatego od 3 grudnia nie zaglądałam. Ale miło wiedzieć co u małej, jeszcze mało czasu minęło od jej przyjazdu i wciąż się zmienia.[/QUOTE] i ja i ja :multi: edit. właśnie zauważyłam, że "ja" już mysza wymieniła ;)
  21. kundelki dostały od Kai i Azy 50 $ - co po przeliczeniu na PLN dało 153,40 zł Dziękuję :Rose:
  22. [quote name='Ziutka'] Fred chciał na spacer ? :-o wow! tak rano ? A protest jakiś był ostatnio, czy dzielnie maszeruje mój ukochany ? :loveu:[/QUOTE] tak, chciał ale tak sie wycwaniakował że nie będzie dreptał jak to robił na poczatku i podchodził do nas do lóżka tylko położy się gdzieś hen w mieszkaniu (och, ten metraż ;)) i dziamgoli pod nosem i dziamgoli i nic ale ja twarda jestem, nie wstałam Grem wstał ;) i potem było jeszcze gorzej potem Grem zaczał dziamgolić juz chyba wolę dziamgolącego Freda, przynajmniej wiem, że jak wyjdzie i się wysra to wszystko wróci do normy :diabloti: no i poszedł Fred z Gremem na spacer i już potem nie dziamgolił więc w nagrode poszlismy sobie pożniej jeszcze raz na poranny spacer do paczkowamtu :) strajku nie było i potwierdzam ładnie chodzi na fleksi znaczy człapie chcialam napisac [quote name='Ziutka']Aaaa, no to wszystko w tym temacie jak to się mówi ;)[/QUOTE] i imidż nie ucierpiał ;)
  23. myślę że Grem się zakochał ale się nie przyzna bo wiecie... imidż :evil_lol: a poza tym to zasraniec terorysta dziamgolił dzisiaj o 5 rano, że chce wyjść łachudra jeden :mad:
  24. wczoraj był jeszcze tel o Freda ale z tego co mi Grem powtórzy cokolwiek Pani nie powiedziała jego odpowiedź brzmiała: "nie" rozumiecie coś z tego? :diabloti: edit. jak tylko przyjdzie zapytanie mailowe o Freda, wydam go bez pytania o cokolwiek ;)
  25. [quote name='sleepingbyday']wymieniłam kilka mejli z córka ew. adoptujących, jestesmy tez umówione na telefon, jakoś nie wystraszyli się na razie lisiowego charakteru.... a ja cała w nerwach![/QUOTE] bo ty oczywiscie przedstawiłas go w jak najczarniejszych barwach ?:>
×
×
  • Create New...