No mam nadzieje, ze jakos wyrobie.. 4.8 na pewno bym chciala miec.. Troche mi podniesie ocene 6 z muzyki i plastyki, a moze z religii tez sie wyciągnie(uwielbiam naszego faceta:lol:) W ogole nasze relgie sa tak fajne, że staly bsie moim nak;epszym przedmiotem:lol: Z utesknieniem czeam na nauczyciela, bo jest chory i nam dali tego dziada co uczyl nas w tamtym roku.. z nim to juz religia fajna nie jest:cool1:
Moim problemem jest to, ze sie nie umiem uczyc... nawet jesli chce i biore książke, probuje sie uczyc, ale nic mi do glowy nie wchodzi - po prostu nie umiem sie uczyc... Wszystko co pisze to sa wiadomosci zapamietane z lekcji, albo ekhm... ze ściąg:cool3: