Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Z tego co pamiętam Rybon nie ma aparatu, więc... chyba będę musiała odwiedzić teściową... ;)
  2. Tego to ja akurat jestem pewna - Rybon czerwonowłosy to najlepsze ręce na jakie mogła trafić. :loveu::loveu::loveu: Na dowód - proponuję zajrzeć do dalmatyńczyka Spota z mojego podpisu.
  3. Uff, bo ja się już bałam, że dyskryminujesz indiańskie szamanki. ;)
  4. Mhmm- a sprzedawcą będzie stary indiański szaman albo lepiej szamanka., żeby POTENCJAlne zapotrzebowanie zapewnić na cały rok a nie jedynie na Wielkanoc, kiedy naturalna moda na wydmuszki :evil_lol: ;)
  5. Oj cioteczki, cioteczki -jakieś takie ornitologiczne się zrobiłyście :evil_lol:
  6. Musi się udać. Nawet moj TZ jak usłyszał historię Harrego (w wielkim zarysie) stwierdził, że pierwsi właściciele mieli niedowład mózgów, który widocznie i drugim się udzielił. Kurna - ludzie zapominają, że jamnik to ciałko pluszaka i [B]Ch[/B]arrrrrrakter, którym można by obdzielić stado wilków!
  7. One są więcej niż piękne! :loveu: Do tego zestaw psio-koci - moje marzenie... Isadora - nie podsyłaj mi więcej linków, bo już czuję jak mnie ssie do takiego mikruska. Leczyłam się cały dzień (wczoraj zobaczyłam po raz pierwszy fotki maluchów) i już mi było lepiej a teraz znów - czerwona mgła na oczach i wielkie neonowe CHCĘ!!! Chyba zaczynam się ślinić...
  8. Piękne pyszczydło ma ten ALAn... A fotka koła w górę po prostu rozbraja - tak wygląda szczęśliwy pies! Oby w nowym domku też promieniał taką radością jak na tym zdjęciu. [SIZE=1]Ps. Tak sobie pomyślałam, że może ALA[B]j [/B](tak jakoś mi przyszło i musiałam napisać)[/SIZE]
  9. No tak -miałam o to samo spytać. Wchodzę i patrzę Blondas już tu był... Tęsknimy trochę za Kiwakiem. Dziś gadaliśmy o nim z TZ i też dopytuje co u dywanika i ... Maliniaka ;).
  10. Świstak świąteczny... :loveu: Ciekawe w jakim domku będzie zawijała ...prezenty...:evil_lol:
  11. Dopiero? Ja myślałam, że jakoś w ten weekend... :shake:
  12. [quote name='Isadora7']Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa. Zamęczę Erazm i teapot o sesje zdjęciowe. Bo cyfrówki to jeszcze raczej nie będę miała. O kurcze, będę miała zaszczyt zostać nadwornym fotografem! :loveu::multi::loveu: Jak to fajnie mieszkać 5 minut drogi od Isadorki i jej... jamnisiów! ;)
  13. A jak po dzisiejszej transfuzji? Jak lekarze oceniają szanse małej?
  14. To ja się tak elokwentnie ustosunkuję: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. To jest piękne!!! :loveu::loveu::loveu: Toto kocha ludzi - [SIZE=1]Erazm chyba najbardziej![/SIZE] ;) Gdyby mogła z chęcią by trochę urosła, żeby móc jednocześnie siedzieć na więcej niż jednej parze kolan. W sumie to 4 nogi chyba jej nie potrzebne, bo i tak najchętniej stoi na dwóch by być bliżej człowieka. Ten świstak będzie musiał nieźle zawijać, bo rozbije niejedno serce!:loveu:
  16. Eurydyka podobno w drodze do domu. Mam nadzieję, że będzie miała siłę żeby coś napisać i powiedzieć jaka pomoc będzie potrzebna...
  17. Wydaje mi się, że trzeba zmienić tytuł. Sytuacja jest naprawdę ciężka- mała nie może trafić do Isadory ani zostać z Eurydyką... Do tego leczenie na 100% będzie bardzo kosztowne...
  18. Co więcej DT potrzebny jest raczej zmotoryzowany...
  19. Chyba nikt się nie spodziewał :shake: Dlatego wielkie uznanie należy się Eurydyce i jej TZ za szybką reakcję. [SIZE=1][COLOR=Gray]Mam tylko nadzieję, że dodatkowo okaże się ona skuteczna...[/COLOR][/SIZE]
  20. Nie jest wesoło - jest wręcz KOSZMARNIE! Spotkałyśmy z Eraz Eurydykę i jej TZ w lecznicy. Robią wszystko co się da... Naprawdę wspaniali ludzie! Niestety gwarancji na tym etapie nikt dać nie może. Tak jak pisała Isadora - bardzo potrzebna będzie krew... w zasadzie już jest potrzebna.
  21. Golenie podgardla jakoś z indykiem mi się skojarzyło... ;) I jak po pobudce? Lepiej? Wyszło skąd wzięła się ta opuchlizna? Jakieś przeziębienie czy co? Ps. Trzymajcie się mocno!
  22. Kłapaczek cud urody! Miał farta - Erazm ma słabość do włochatych chłopców! ;)
  23. Ponieważ jestem łasa na pochwały - jeszcze jedno z tej serii: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9311/sugestywne2bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img223/sugestywne2bd1.jpg/1/"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/sugestywne2bd1.jpg/1/w1448.png[/IMG][/URL] Prawda, że one są cudowne! :loveu: Ps. Zwróćcie uwagę na to, że pomimo iż zdjęcia dzieliły z dwie minuty Pola nawet nie drgnęła! :evil_lol:
  24. I wcale nie jesteśmy żebrakami - mamy tylko sugestywne spojrzenie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1452/kadrdx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img508/kadrdx9.jpg/1/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/kadrdx9.jpg/1/w1328.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...