Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Kilka fotek jednak wyszło -może nie są aukcyjne, bo Spot się bał ale... i tak go Wam pokażę!!! [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/6470/ss851852wv3.jpg[/IMG] Tutaj widać jak bardzo potrzebuje swojego człowieka - bał się aparatu, ale ważniejsze było przytulanie: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1149/ss851854tk8.jpg[/IMG] I cała, nieco zestresowana sylwetka: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1821/ss851847tm9.jpg[/IMG] A tutaj z Kraksą - która też chciała być głaskana, choć ze strachu przed fleszem aż siusiu zrobiła :-( [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5709/ss851861xb0.jpg[/IMG]
  2. Rybon -jutro się widzimy! Byliśmy dziś obfocić Spota, ale niestety światło kiepskie a on jak tornado. Uciekał przed fleszem więc nic fajnego nie wyszło... Jutro przyjdziemy z Alkiem i zrobimy porządne zdjęcia na spacerze. [B] A tak w ogóle to nie jestem pewna czy to Spot! Ten psiak jest śliczny!!![/B] Ładnie się zaokrąglił, skóra w zdecydowanie lepszej formie. Wygląda po prostu super! Do tego Spot to [B]100% dalmatyńczyka w dalmatyńczyku[/B]! Uwielbia się głaskać, pięknie reaguje na polecenia. I wcale [B][U][COLOR=Red]NIE[/COLOR] JEST AGRESYWNY DO MĘŻCZYZN[/U][/B] - powitał TZ machaniem ogona i cielęcym spojrzeniem, dał się głaskać, przestawiać.
  3. Isadora jest potwornie zabiegana w tej chwili - oswaja sunie i czeka na potencjalnego opiekuna jednej z nich. Odezwie się jak tylko Pan od niej pojedzie. Bianko -uwielbiam Cię!
  4. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Kto może DZIŚ pojechać do Wołomina i zabrać kilka psów do Warszawy![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  5. [B]Warszawa[/B] - [COLOR=Red]DT na już [/COLOR]- dla ilu??? [B][COLOR=Red] Isadora [/COLOR][/B]-[B]1 ewentualnie 2 sunie[/B] (trzymamy kciuki za dom dla Linki -państwo właśnie są u Isadory)-[COLOR=SeaGreen]brak transportu Wołomin [B]Warszawa[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red]Talcot- [COLOR=Black]szczeniak Lublin [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black](potrzebny transport Wołomin-Lublin - na już)--> [COLOR=Purple]nie wiem ale z tego co pisała Kometa, wychodzi mi, że szczeniorów już nie ma. Wszystkie bezpieczne na DT[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][B]Aga Frejno[/B][/COLOR]- [B]sunia lub szczeniak[/B] (potrzebny transport Wołomin [B]Chorzów[/B]- na już) [COLOR=Red][B]Iza Szumielewicz[/B][/COLOR],ma dom w [B]Konstancinie [/B]dla samca [COLOR=Red][B]Malagos[/B]- [/COLOR]najlepiej szczeniak (raczej nie ma) lub najmłodzas suczka,Jo 37 sama zawiezie [COLOR=Red][B]Danusia [/B][/COLOR]- 2 psiaki [B]SŁUPSK[/B] [COLOR=Red][B]Astoroth[/B] [/COLOR]ma dom dla rudego samca [B]Warszawa[/B] [COLOR=Red][B]Gamoń[/B][/COLOR] - sunia 3-4 dni [B]Warszawa [COLOR=Red]Scarlet - [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]coś ;) do 12 września- rzut beretem od [B]Chorzowa[/B] [COLOR=Red][B]Dausia - [/B][COLOR=Black]coś*2 [B]SŁUPSK[/B][/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red]Bianka[/COLOR] mała suczka lub szczeniak (gdzie?) [COLOR=Red]emdziałek,[/COLOR]szczeniak (gdzie?) -> chyba już nie ma szczeniaków
  6. [quote name='Talcott']Nie chodzi o zabawę tylko o dominację - Max ma cięzką niedomykalność zastawek - i dwulatek by go dręczył[/quote] Przepraszam, jeśli zabrzmiałam oschle. Po prostu wydaje mi się, że Kometa pisała, że już szczeniaki wszystkie są w DT, więc dla nich szukamy tylko DS. Nie wiem więc czy jakiś psiak się nada a Twój DT to przecież skarb! :loveu:
  7. [quote name='danka1234']Delph zamieściła taki post na transportowym,moze. Jeżeli ktoś kombinuje z transportem łączonym i mu się mu się za nic nie chce połączyć ;-) to oferuję chwilowy (1-4 dni) tymczas w Warszawie (oczekiwanie na zaplanowany transport). Tylko przyjazne, nie za duże suczki lub szczeniaki (mam psiaka, który nie może na tym ucierpieć, małe mieszkanko i brak możliwości odseparowania w razie czego). Pieski zdrowe (ze względu na bezpieczeństwo mojego i to, że jest to IV piętro bez windy, pies musi dać radę się wdrapać).[/quote] Super informacja-trzeba mieć w pamięci!
  8. [quote name='Talcott']Teapot - Jak najmłodszy pies!!! Bo inaczej zadręczy moje starusie!!![/quote] Mają 2 lata. Są tak zabiedzone, że zabawa raczej nie jest im w głowie.
  9. Dziewczyny -musimy uzupełniać te deklaracje o miasta i ewentualne możliwości transportowe. [B]Warszawa[/B] - [COLOR=Red]DT na już [/COLOR]- dla ilu??? [B][COLOR=Red] Isadora [/COLOR][/B]-[B]1 ewentualnie 2 sunie[/B] (trzymamy kciuki za dom dla Linki -państwo właśnie są u Isadory)-[COLOR=SeaGreen]brak transportu Wołomin [B]Warszawa[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red]Talcot- [COLOR=Black]szczeniak Lublin [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black](potrzebny transport Wołomin-Lublin - na już)--> [COLOR=Purple]nie wiem ale z tego co pisała Kometa, wychodzi mi, że szczeniorów już nie ma. Wszystkie bezpieczne na DT[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][B]Aga Frejno[/B][/COLOR]- [B]sunia lub szczeniak[/B] (potrzebny transport Wołomin Chorzów- na już) [COLOR=Red][B]Iza Szumielewicz[/B][/COLOR],ma dom w [B]Konstancinie [/B]dla samca [COLOR=Red][B]Malagos[/B]- [/COLOR]najlepiej szczeniak (raczej nie ma) lub najmłodzas suczka,Jo 37 sama zawiezie [COLOR=Red][B]Astoroth[/B] [/COLOR]ma dom dla rudego samca [B]Warszawa[/B] [COLOR=Red][B]Gamoń [/B][/COLOR]- sunia na 3-4 dni [B]Warszawa [/B] [COLOR=Red]Bianka[/COLOR] mała suczka lub szczeniak (gdzie?) [COLOR=Red]emdziałek,[/COLOR]szczeniak (gdzie?) -> chyba już nie ma szczeniaków
  10. [quote name='danka1234']Ale nie wiadomo kiedy pojedzie. [B]Teapot[/B] ,spisałam te domki żebyscie miały rozeznanie i nie musiały szukac po watku,jak coś żle to poprawiajcie,jesli moge w czyms pomoc to pisz prosze.[/quote] Dzięki Danusiu- już wyedytowałam na ile się dało. Ale do momentu kiedy nie będzie kogoś, kto psiaki rozwiezie jesteśmy po prostu w dupie. Nie mam pomysłów. Może udałoby mi się TZ namówić na pojechanie do Wołomina, ale dopiero po 17.30. I gdzie potem rozwieść te jamniory? Do domu (sama jestem w DT) nie mogę wziąć żadnego. Szlag mnie trafia, zwłaszcza, że je poznałam i jeśli 3 są tak cudowne to wiem jaka jest reszta. [B]TO PSIE IDEAŁY! Ratujmy je![/B]
  11. Dziewczyny jesteście wspaniałe i wiem, że wasze DT w dłuższej perspektywie to wybawienie, ale, nie oszukujmy się - w tej chwili najbardziej [SIZE=4][B]potrzebne są szybkie DT w okolicy Warszawy - Wołomina.[/B][/SIZE] Nie chcę czarnowieszczyć, ale [B]psiaki trzeba zabierać dzisiaj[/B], a transportu na już na większe odległości nie znajdziemy :placz:
  12. [quote name='Jo37']Ja się wpisałam tutaj i co z tego . Nie wiem gdzie , nie wiem komu . Malagos też nie wie czy coś dla niej jest .[/quote] Jo, bo sytuacja jest taka, że nikt nic nie wie. Zaraz wyślę Ci na PM numer do Komety. Jest teraz w pracy, ale w razie co będzie mogła zadzwonić do schroniska i umówić z dyrektorem które psy chować przed babsztylem. Słuchajcie -spróbujmy to ogarnąć: [B]Warszawa[/B] - [COLOR=Red]DT na już [/COLOR]- dla ilu??? [B][COLOR=Red] Isadora [/COLOR][/B]-[B]1 ewentualnie 2 sunie[/B] (trzymamy kciuki za dom dla Linki -państwo właśnie są u Isadory)-[COLOR=SeaGreen]brak transportu Wołomin Warszawa[/COLOR] [B][COLOR=Red]Talcot- [COLOR=Black]pies Lublin [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black](potrzebny transport Wołomin-Lublin - na już)[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][B]Aga Frejno[/B][/COLOR]- [B]sunia lub szczeniak[/B] (potrzebny transport Wołomin Chorzów- na już) [COLOR=Red][B]Iza Szumielewicz[/B][/COLOR],ma dom w Konstancinie dla samca [COLOR=Red]Astoroth [/COLOR]ma dom dla rudego samca [COLOR=Red]Bianka[/COLOR] mała suczka lub szczeniak [COLOR=Red]emdziałek,[/COLOR]szczeniak DALEJ -> kto? Gdzie? Ile?
  13. I jadąc w ciemno -miałby kilka sztuk do wyboru!
  14. Jak widać na już mamy domy (dt,ds) dla 3 jamników - 2 psiaków i suni. Trzeba je tylko stamtąd zabrać! Czy coś więcej wiadomo o rozwoju sytuacji?
  15. Szukamy pilnie transportu!!!
  16. [quote name='iza_szumielewicz']Nie mam czasu czytac całego wątku. jesli wśród tych jamników jest dorosły samiec do 4 lat, dajcie znać. Mój nr telefonu: 0501 290 484. Miałabym dla niego dom w Konstancinie (dom z ogrodem). W grę wchodiz TYLKO dorosly samiec. Prosze nie piszcie tu, tylko dzwońcie.[/quote] Dorosły samiec jest na 100% tylko trzeba by było po niego ZARAZ jechać!
  17. A oni jej w tym schronie te psy wydadzą???
  18. Te dziewczyny to skarby!!! Nie uwierzycie jak Wam powiem, że wczoraj ten mały szczur -Pola latał już z Joko za patykiem! Nawet uszy jej falowały! Jest to o tyle niesamowite, że na spacerze mała początkowo zamienia się w kurczaka -ściąga wszystkie mięśnie i przywiera do ziemi- naprawdę wygląda jak przerażone kurczątko! Wydaje się, że będzie to psiak "bezsmyczowy", bo obróżkę znosi dzielnie, ale gdy tylko poczuje smycz (nawet luźną)- paraliż. Za to bez smyczy podąża za nami a jak wyjdą we 2 to skacze za swoim psem przewodnikiem, tak że chwilami można zapomnieć jak bardzo się bała wyjść. One będą idealne na szkolenie - klikerowe, smakołykowe- jedzenie jest dla nich w tej chwili skarbem i zrobią wszystko, żeby je zdobyć a że mądre bestie -powinny szybko skojarzyć dodatkowe smaczki z poleceniami. Wygląda na to, że Pola nie miała robali, więc tym bardziej chudość to wynik zabiedzenia. Dostaje teraz jeść 5 razy dziennie więc wkkrótce powinna wrócić do kondycji. A później wstawię fotki...;)
  19. Przepraszam, mam urwanie głowy! Do Mińska wracam grubo po 21. Ale pamiętam i jak tylko będę na miejscu w godzinach otwarcia na 100% wpadnę.
  20. Sunie są wspaniałe - nie da się powiedzieć, która fajniejsza! Gdy się wejdzie do Isadory już od progu witają merdające ogonki. Naprawdę niczego tak nie chciałam jak możliwości zabrania wszystkich trzech! [SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]Tylda [/B][/COLOR][/SIZE]jest bardzo otwarta i przytulaśna. To mały wulkan energii. Wspina się na człowieka, całuje- żywe srebro. Do tego może mieć 5-6 miesięcy, bo zęby wymienione w 3/4 - kły są w dalszym ciągu mleczne. Nasza wet mówiła, że może to być mylące ze względu na ich wychudzenie, bo wtedy wymiana zębów może się trochę opóźnić, ale gdy na nią patrzę naprawdę 6 miesięcy to maksimum. [SIZE=4][B][COLOR=Red] Linka [SIZE=3][COLOR=Black]- [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Red][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]jest urocza. Wydaje się być bardzo delikatna i taka "ułożona". Czeka na swoją kolej - nie wpycha się. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Gdy usiadłam - wdrapała się na moje kolana, zwinęła swoje wężowate ciałko i spokojnie zasnęła. Jest najbardziej wychudzona ze wszystkich trzech. Sama skóra i kości. I spojrzenie - piękne, brązowe, błagalne oczka. Linka uwielbia zabawki. Zabrała wszystkie i zakopała sobie w posłanku - potem leżała pilnując ich i delikatnie popiskiwała. Myślę, że mogła je kojarzyć ze swoimi dziećmi. Jest przekochana! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  21. Dojechałam ... Rodzicom zafundowałam jeszcze jedną wizytę (trzecią w dniu dzisiejszym - tym razem poadopcyjną) ;) I tak: Malusia ma od dziś na imię Pola. Jest prześlicznym szczylem z mocnym charakterkiem! Na wstępie pokazała Joko, że od tej pory to ona przejmuje rządy - wlazła jej do posłania i warknąwszy nadmieniła, że teraz to już jest jej legowisko! Biorąc pod uwagę, że Polka waży maks 4 kilo a Joko ok 40 ... widok CUDOWNY! A tutaj dziewczynki uczą się poznawać i rozróżniać swoje imiona: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3221/ss851827ce6.jpg[/IMG]
  22. Danusiu - nie ręcz! Jakby coś -same Ci je dowiozę!
  23. Będą, będą - wczoraj nie dałam rady. Przepraszam :oops:
  24. [quote name='Erazm']Oto nasza kandydatka [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4250/dsc00212ce9.jpg[/IMG][/quote] Ja ze swojej strony dodam, że tak żywiołowego, miziastego i całuśnego psiska dawno nie widziałam! Sunia jest wesoła i nie boi się gwałtownych ruchów... Jest śliczna!!!
×
×
  • Create New...