teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
[quote name='Soema']Super...:loveu: będzie dobrze, ba pewno. Ja naprawdę myślałam, że one mniejsze :) a my jeszcze się zastanawiałyśmy, czy 3 nie może jechać...[/quote] [CENTER]Trzecia? Moja ciemnosrebrna ulubienica? [URL="http://img35.imageshack.us/i/img1543z.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8840/img1543z.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Diego niestety bojaźliwy jest. Pamiętajmy, że nie radził sobie w stadzie i cały czas siedział pod łóżkiem. Bidulek będzie potrzebował trochę pracy. Na szczęście cięgnie go do człowieka, co powinno zdecydowanie ułatwić to zadanie. Aniu- jesteście wspaniali! Pozdrów siostrę i TZ :loveu: Ps. A ja się uczę robić banerki. Na razie idą mi nieco koślawo ale i tak pokażę, co wystrugałam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szansa-dla-psow-z-ostatniej-szansy-pozwolmy-im-godnie-zyc-zbieramypieniadzenahotel-138884/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/961/szorciak.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3]A może [/SIZE][SIZE=3][SIZE=5][B][COLOR=Red]CZARKA[/COLOR][/B][/SIZE]? Bo to taka [B]CZAR[/B]ująca panienka jest. I[U] Czarka w typie Bzibzi [/U]brzmi dobrze, i może imię wy[B]CZAR[/B]uje jej domek albo o[B]CZAR[/B]uje przyszłą panią/pana. A dla wielbicielek imion wzniosłych nasza Czarka [B]Cezarią[/B] by być mogła, albo Czesławą.[/SIZE] I pomimo, że Zofii nie ma do jutra czuję jej zionący oddech na karku... Aż mi się gorąco z przejęcia zrobiło!
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwla']Czy macie jakieś zdjęcie tego rottka? Przejrzałam sporo stron i niestety nie znalazłam a pewnie warto by było też założyć mu wątki na naszych rottkowych forach: [url=http://www.forum.rottweiler.sky.pl/index.php?c=25]SOS Rottweiler :: Strona Główna[/url] [url=http://www.rottka.pl/forum/index.php]Forum Pomorskiej Fundacji Rottka z siedzibą w Sopocie :: Strona Główna[/url][/quote] Wiesz, fotki są (jedna-dwie) - tyle tylko, że ten psiak raczej stał koło rottka a nie rottkiem się urodził... :shake: W Boguszycach jest kilka sztuk zmiksowanych z rottkiem właśnie. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Też zaciskam kciuki... I obawiam się, że jest jak myślałam: pracownicy po prostu mylą psy. O zachipowanym "rottku" mówili, że jest w OS długo (poyżej 5 lat). -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
"Borderek" (od Bzibzi i Gwiazdy) ma na imię Szarik. Jest niewysoki, miły, spokojny, dobrze nastawiony do psów i ludzi. Niestety nie znamy jego wieku. (Psiak ma czerwona obrożę, co znaczy, że został zaszczepiony na wściekliznę ok.5.05.09) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
I drugi - mieszanka boder Collie i szkockiego collie ;) (o tym pisała Zuzel - "z wyciekiem" ) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVJAoYi5I/AAAAAAAACsE/OhCMhJdRAyY/IMG_1810.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVNgn0TxI/AAAAAAAACsk/WjU8iYQs4cU/IMG_1866.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVND-VKYI/AAAAAAAACsg/iyR350_whbo/IMG_1863.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A właśnie, że nie jeden ;) Taki bordekowaty jest na dole domu BW: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUck8LUQI/AAAAAAAACps/8AQb72tMEe0/s576/IMG_1721.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUd3VgX8I/AAAAAAAACpw/UzLsgK-x_94/s576/IMG_1777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUfBeDlJI/AAAAAAAACp0/FkQ28YL2Rz4/s576/IMG_1781.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUgOYzzRI/AAAAAAAACp4/TsPmVxNCVFM/s576/IMG_1786.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUgj6JCXI/AAAAAAAACp8/2AAW-OnLm-k/s576/IMG_1790.JPG[/IMG] -
[quote name='Ewa i flatki']W hoteliku, do którego chciałabym go zawiezć dla psów ma tymczasie jest stawka 10 PLN/doba + jedzenie. Można też samemu dowezć żarełko, wtedy 10 PLN/doba. Miałby tam szansę na socjalizację, ocenę charakteru i bezpieczeństwo przede wszystkim ...[/quote] Rozmawiałyśmy o tollerku i moim zdaniem taki sprawdzony hotelik to w jego wypadku konieczność. Moim zdaniem adopcja wprost do DS byłaby zbyt ryzykowna. Psiak podczas szczepień przejawiał agresję lękową. Wszystko może być ok po opuszczeniu tego "cud przytuliska", ale... Jednym słowe strzeżonego Pan Bóg strzeże...
-
[quote name='Freya73']Przepraszam, watek ma 23 strony i nie doczytalam pewnych waznych info. Czy psiaki przewiezione zostana do drugiego schroniska czy hoteliku? Pogubilam sie. Zbieramy na hotelik?[/quote] Do hoteliku. Powyżej masz fotki świeżo wybudowanych kojców. Ania zgodziła się jeden z nich przeznaczać na psiaki wyciągnięte z Ostatniej Szansy. :loveu:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Tu z kolei następna perełka, a dokładniej "perełek" Ryszard, ok siedmioletni samczyk, z cudownymi, niesamowitymi oczami. Ma nieco krótsze nóżki, ale nie jest mikrusem: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVjqvzSmI/AAAAAAAACuE/PkEwMy0v55Q/s800/IMG_1770.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVm2vJoLI/AAAAAAAACuQ/F9G3WvKKnDc/s800/IMG_1799.JPG[/IMG] I następny:[B] Sushi-2,3 letni, łagodny samczyk, średniej postury: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVbzaq89I/AAAAAAAACtk/ld_xmVibKIY/s800/IMG_1709.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVco2hjzI/AAAAAAAACto/vho6Xfkr0N0/s800/IMG_1710.JPG[/IMG] Jak widać przyjazny do ludzi! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVeJ-cWbI/AAAAAAAACts/lbotreqZdRg/s800/IMG_1718.JPG[/IMG] [/B] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']A to maleństwo to piesek czy sunia? jakby go wystrzyc to migusiem znajdzie dom [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/PsyOdGwiazdyIBzibzi#5347274185668746946"]Picasa Web Albums - Katarzyna - psy od gwiazd...[/URL][/quote] Z moich zapisków wynika, że to [B]Dżiby- ok.5 letni samczyk, spokojny, łagodny.[/B] [URL="http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG[/IMG][/URL]