Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Są w raju i wreszcie zaczynają sobie z tego zdawać sprawę!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Soema']Super...:loveu: będzie dobrze, ba pewno. Ja naprawdę myślałam, że one mniejsze :) a my jeszcze się zastanawiałyśmy, czy 3 nie może jechać...[/quote] [CENTER]Trzecia? Moja ciemnosrebrna ulubienica? [URL="http://img35.imageshack.us/i/img1543z.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8840/img1543z.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. Diego niestety bojaźliwy jest. Pamiętajmy, że nie radził sobie w stadzie i cały czas siedział pod łóżkiem. Bidulek będzie potrzebował trochę pracy. Na szczęście cięgnie go do człowieka, co powinno zdecydowanie ułatwić to zadanie. Aniu- jesteście wspaniali! Pozdrów siostrę i TZ :loveu: Ps. A ja się uczę robić banerki. Na razie idą mi nieco koślawo ale i tak pokażę, co wystrugałam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szansa-dla-psow-z-ostatniej-szansy-pozwolmy-im-godnie-zyc-zbieramypieniadzenahotel-138884/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/961/szorciak.jpg[/IMG][/URL]
  4. Moja mała królewna! Ona jest bardzo towarzyską istotką i nie cierpi być sama. Kochana kruszynka!:loveu:
  5. [quote name='Ewa i flatki']Bardzo ładny banerek, ale czy ja dobrze widzę? - ucharakteryzowałaś go na Vantę :evil_lol:[/quote] Dążę do ideału. ;)
  6. Kochane szczoteczki! Żeby szybko się zaaklimatyzowały. Potem raz dwa znajdą domy! Ps. Prawda, że suczydło wyjątkowe? :loveu:
  7. Jestem ciekawa czy wyjdzie [U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tollerowaty-z-boguszyc-szuka-domu-139445/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3218/toller2.jpg[/IMG][/URL] [/U] EDIT: Mój pierwszy w życiu, podlinkowany, nieco słaby banerek!
  8. Nawet nie wiecie jak się cieszę! :loveu: Mam wrażenie, że do Ani przyjechała jaśniejsza suczynka czyli ta bardziej nieśmiała. Ale i z niej przekochana dziewczynka. Myślę, że psiaki szybko się przyzwyczają. Modjesko, Wspaniały Brodaczu - bardzo dziękujemy!
  9. No ale co ta mała ma z kaczora??? Daisy nie pasuje - mówię, bom widziała szorściakównę na żywo. Nie pasuje i już! Literackie imię jest super! [B]Ciaputka (z kontekstem) w typie Bzibzi z Bobuszyckich Włości[/B] - brzmi bardzo rodowodowo ;)
  10. A ja powiem tak, byłam- widziałam szczeciniastą na żywo i stokroty to ona nijak nie przypomina.[B] Mój głos zatem na Ciaputkę[/B] - z literackim uzasadnieniem w pełni się broni. I nie zapominajmy, że w Boguszycach jest jeszcze [B]Bzibzia tris[/B] tylko ta jest jakby w ACE wyprana.
  11. [SIZE=3]A może [/SIZE][SIZE=3][SIZE=5][B][COLOR=Red]CZARKA[/COLOR][/B][/SIZE]? Bo to taka [B]CZAR[/B]ująca panienka jest. I[U] Czarka w typie Bzibzi [/U]brzmi dobrze, i może imię wy[B]CZAR[/B]uje jej domek albo o[B]CZAR[/B]uje przyszłą panią/pana. A dla wielbicielek imion wzniosłych nasza Czarka [B]Cezarią[/B] by być mogła, albo Czesławą.[/SIZE] I pomimo, że Zofii nie ma do jutra czuję jej zionący oddech na karku... Aż mi się gorąco z przejęcia zrobiło!
  12. [quote name='elmira']Aha! Tylko jak to zdrabniać???:roll:[/quote] Szczybroszeczka lub Szczybrochunia... [SIZE=1](czy tylko mi to imię jednak kiepsko się kojarzy... tak jakoś... z mokrą biżuterią?)[/SIZE]
  13. [quote name='Malwla']Czy macie jakieś zdjęcie tego rottka? Przejrzałam sporo stron i niestety nie znalazłam a pewnie warto by było też założyć mu wątki na naszych rottkowych forach: [url=http://www.forum.rottweiler.sky.pl/index.php?c=25]SOS Rottweiler :: Strona Główna[/url] [url=http://www.rottka.pl/forum/index.php]Forum Pomorskiej Fundacji Rottka z siedzibą w Sopocie :: Strona Główna[/url][/quote] Wiesz, fotki są (jedna-dwie) - tyle tylko, że ten psiak raczej stał koło rottka a nie rottkiem się urodził... :shake: W Boguszycach jest kilka sztuk zmiksowanych z rottkiem właśnie.
  14. Ewa, jestem pewna, że dziewczyny nie dość, że nie będą bić to jeszcze podziękują! Fajnie, że byłaś u Ajaksa i świetnie, że zanim go zabrałaś na spacer ustaliłaś wszystko z lekarzami. To się nazywa "pomoc z klasą". :loveu: Co do uszu - dobry pomysł, tylko nie wiem czy w ferworze nie zapomną o tym.
  15. A może [B]"Ciapcia[/B] w typie Bzibzi" albo jakieś inne podobne w brzmieniu? Gzigzia? ... no cóż w ten krój, skoro one skrojone z tej samej materii ;) Edit: Zibzia też super
  16. Też zaciskam kciuki... I obawiam się, że jest jak myślałam: pracownicy po prostu mylą psy. O zachipowanym "rottku" mówili, że jest w OS długo (poyżej 5 lat).
  17. "Borderek" (od Bzibzi i Gwiazdy) ma na imię Szarik. Jest niewysoki, miły, spokojny, dobrze nastawiony do psów i ludzi. Niestety nie znamy jego wieku. (Psiak ma czerwona obrożę, co znaczy, że został zaszczepiony na wściekliznę ok.5.05.09)
  18. Taaa, znęcaj się nad ... no właśnie nad kim? Słomianą macochą?
  19. I drugi - mieszanka boder Collie i szkockiego collie ;) (o tym pisała Zuzel - "z wyciekiem" ) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVJAoYi5I/AAAAAAAACsE/OhCMhJdRAyY/IMG_1810.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVNgn0TxI/AAAAAAAACsk/WjU8iYQs4cU/IMG_1866.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVND-VKYI/AAAAAAAACsg/iyR350_whbo/IMG_1863.jpg[/IMG]
  20. A właśnie, że nie jeden ;) Taki bordekowaty jest na dole domu BW: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUck8LUQI/AAAAAAAACps/8AQb72tMEe0/s576/IMG_1721.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUd3VgX8I/AAAAAAAACpw/UzLsgK-x_94/s576/IMG_1777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUfBeDlJI/AAAAAAAACp0/FkQ28YL2Rz4/s576/IMG_1781.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUgOYzzRI/AAAAAAAACp4/TsPmVxNCVFM/s576/IMG_1786.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUgj6JCXI/AAAAAAAACp8/2AAW-OnLm-k/s576/IMG_1790.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Ewa i flatki']W hoteliku, do którego chciałabym go zawiezć dla psów ma tymczasie jest stawka 10 PLN/doba + jedzenie. Można też samemu dowezć żarełko, wtedy 10 PLN/doba. Miałby tam szansę na socjalizację, ocenę charakteru i bezpieczeństwo przede wszystkim ...[/quote] Rozmawiałyśmy o tollerku i moim zdaniem taki sprawdzony hotelik to w jego wypadku konieczność. Moim zdaniem adopcja wprost do DS byłaby zbyt ryzykowna. Psiak podczas szczepień przejawiał agresję lękową. Wszystko może być ok po opuszczeniu tego "cud przytuliska", ale... Jednym słowe strzeżonego Pan Bóg strzeże...
  22. Wiedziałam, że foty będą cudowne! Zofia - jesteś mistrzem!!! Ps. Zuza z mamusią a ja tęsknię...:placz:
  23. [quote name='Freya73']Przepraszam, watek ma 23 strony i nie doczytalam pewnych waznych info. Czy psiaki przewiezione zostana do drugiego schroniska czy hoteliku? Pogubilam sie. Zbieramy na hotelik?[/quote] Do hoteliku. Powyżej masz fotki świeżo wybudowanych kojców. Ania zgodziła się jeden z nich przeznaczać na psiaki wyciągnięte z Ostatniej Szansy. :loveu:
  24. Tu z kolei następna perełka, a dokładniej "perełek" Ryszard, ok siedmioletni samczyk, z cudownymi, niesamowitymi oczami. Ma nieco krótsze nóżki, ale nie jest mikrusem: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVjqvzSmI/AAAAAAAACuE/PkEwMy0v55Q/s800/IMG_1770.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVm2vJoLI/AAAAAAAACuQ/F9G3WvKKnDc/s800/IMG_1799.JPG[/IMG] I następny:[B] Sushi-2,3 letni, łagodny samczyk, średniej postury: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVbzaq89I/AAAAAAAACtk/ld_xmVibKIY/s800/IMG_1709.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVco2hjzI/AAAAAAAACto/vho6Xfkr0N0/s800/IMG_1710.JPG[/IMG] Jak widać przyjazny do ludzi! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVeJ-cWbI/AAAAAAAACts/lbotreqZdRg/s800/IMG_1718.JPG[/IMG] [/B]
  25. [quote name='beka']A to maleństwo to piesek czy sunia? jakby go wystrzyc to migusiem znajdzie dom [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/PsyOdGwiazdyIBzibzi#5347274185668746946"]Picasa Web Albums - Katarzyna - psy od gwiazd...[/URL][/quote] Z moich zapisków wynika, że to [B]Dżiby- ok.5 letni samczyk, spokojny, łagodny.[/B] [URL="http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...