Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Powiem Wam, że ja nie lubie jak ktoś spuszcza psa w miejscu publicznym ( co innego łąki itp) bo nie ufam ludziom i nie ważne jakiego psa ma, nie chodzi o nagonkę na "groźne psy" bo sama mam kanara:loveu: ale nieraz ludzie są naprawdę nieodpowiedzialni i spuszczają psy a te się ich nie słuchają podlatują to nas a ja muszeę się szarpać z moimi 4 na smyczach bo te psiaki podlatują do każdego.Dobrze, że moje psy raczej tolerują każdego no chyba, że im do gardła skaczą to już inna sprawa:diabloti: P.S ja wole jak pies na smyczy niż w kagańcu co mi da jak i tak podleci i niucha od tyłu moje
  2. Wiecie jak widzimy psa bez smyzczy to musimy miec zaufanie do wlasciciela, ze jest odpowiedzialny i zna swojego psa a jak rzuca takimi tekstami to dosc trudne;)
  3. Ja tez nadal odwiedzam ;) i trzymam kciuki za malego:loveu:
  4. Z tym rdzeniem, ktory rośnie jak się rzadko obcina to chyba prawda bo ja mam doga panikarza ktory boi sie obcinania(wyrywa łapy i zadne smakolyki, nagrody nic nie daje) więc obcinamy rzadko jak już naaprawde trzeba i zauważyłam , że ma coraz dalej unerwienie.
  5. Jest boski, uwielbiam czarne kotki, hopaj malenki po domek.
  6. W razie sytuacji awaryjnej sluże pomoca.
  7. A moge zapytać gdzie jedziesz chodzi o to czy Toruń na trasie?? Ja moge ją wziasc ale jesli nikt blizej sie nie znajdzie i doslownie nie dluzej bo sama mam 4 swoje :P
  8. Tak potwierdzam kanarki to złoto :0 Wracając do tematu "odpowiedzialnym właścicieli" Ide z moja suka, ktora ma cieczke (probowalam wychodzic o innych porach niz wiekszosc psow) i kanarem. Leci ratlerek i co hop na noge dozycy i ani śmie się odczepić (dobrze, że kanar zrownowazony i go nie zdjol:diabloti:) wołam właścieciela, wołam, wołam, dre się, dre się i wkońcu wychodzi z domu zdziwiony co ja chce. Ja lekko poniesionym tonem, że ma zdjac swojego psa z mojej suki bo inaczej samiec to zrobi. Facet, że się boi i ja mam to zrobić:crazyeye: na co ja, że zaraz zrobi to straż miejska i za każdym razem będe dzwonić jak zobaczę jego psa puszczonego kiedy oni w domu (zawsze tak robią a co gorsza 5 m od kamienicy jest ulica). Poskutkowało
  9. U mnie w mieście chyba moda na "groźnie wyglądające psy" przeszła. Jak są to naprawde dobrze ułożone. Sama mam od niedawna kanara (znalazłam błakającego się,miał być tylko na tymczasie ale nikt nie chce 8 letnie psa) i przekonałam się że te psy dobrze ułożone są naprawde fajne. Wstyd się przyznać ale kiedyś jak nie miałam styczności z tymi psiakami wierzyłam mediom:oops::oops:. Ale już jestem nawrócona :p
  10. Wczoraj Gravisek strasznie nas zaskoczyl :) podbiegla do nas sunka Husky, na poczatku pokazala brzuszek wszyscy machali ogonami w pewnym momencie chałkneła zębami na Graviska on spokojnie, podeszla do mojej suki z to samo, pozniej znowu do Graviska a ten warknal, sukka odeszla i znowu do mojej suki i zebichami a Gravis zjerzyl sie i pokazał ze nie wolno tak na jego stado, suka poszla a on spokojnie poreptal do domu. Dodam ze wlasciciel suki niewidoczny dla nas:mad: Gravis strasznie zrownowazony jest, nie rzucal sie, nie atakowal dal tylko do zrozumienia ze sobie nie zyczy.Nie ma trudnosci z porozumiewaniem sie.Jest to chyba znak ze zżył sie ze stadem bo wczesniej tak nie robil. Co sdzicie o takim zachowaniu?? Dla mnie to pozytywne bo pokazuje ze jest zrownowazony.
  11. Kiedyś wynajmowałam mieszkanko w bloku na 11 piętrze wiec winda nie unikniona a tam przynajmniej raz na dwa tygodnie kupa.Teraz na szczescie mieszkam gdzie indziej i na parterze:evil_lol:
  12. A ja spuszczam moje w odludnionym miejscu :P a na smyczach 2 dogi w jednej rece, Canar w drugiej i mala kundelka sama przy nodze bom rak brakuje :P ale posluszna i karna najbardziej z całego towarzystwa. Ludzie uciekają przedemną bo watpia, że utrzymam moje stadko w razie co :razz: i mająracje bym nie utrzymała ale każde zatrzymam komendą znaczy nie dam się szarpnąc :mad:
  13. ło boziu 8:crazyeye: ja bym wiała gdzie pieprz rośnie, choć sama mam 4 nad 3 panuje a 4 ucze:mad:
  14. O jajkach też słyszałam gorzej jak kastrat :diabloti:
  15. Chyba trudno psu palce w oczy włożyć co by Ci ręki nie szarpnąl. Sama nie wiem na jednego psa dziala to na innego nie.
  16. [quote name='Apbt_sól']Vena- ja kupije w IPO Sklep [URL="http://WWW.ipo-sklep.pl"]WWW.ipo-sklep.pl[/URL] Tak sa na doga kagance zarowno na psy jak i suki ;)[/quote] Musze maleńką buzke zmierzyc co by pasował :) A co do zagryzienia psiaka - koszmar:angryy: A takie nasze durne prawo - chce sie ale nie moze.
  17. Fakt ze ja kagancow nie uzywam (halti jak trza na miasto wejsc) ale ten drugi wydaje mi się o niebo lepszy. W tym pierwszym pies chyba nie ma jak się wętylowć:p A jeszcze apropo kagańców: podchodzi do nas Pani na wysawie i zbiera kase na schroniskko (ja mysle zna się na psach, my mamy dwie dożyce) - pani pyta czy mozna poglaskac - jej kolezana - nie widzisz, że mają kagańce znaczy groźne są:angryy: Ja zaznacze, że miały halti założone. Apbt_sól powiesz gdzie takie mozna dostac ?? A no i czy na doga dostane :P Wracając do reakcji ludzi: Siedze z dożycą przed sklepem, jest wieeelką, wysoką dożycą z wyrazem pyska kłapouchego. - mlody koleś pyta mnie: Przepraszam czy to jest pitt bull:crazyeye::crazyeye: Zgaszona pytaniem jak nigdy w życiu nie potrafiłam odpowiedzieć.
  18. Nie ma takiego obowiązku - pies na smyczy i koniec. Napisalam ze to dog kanaryjski a te sa na liscie ras agresywnych ale moj nie ma rodowodu i jest kundlem w typie :P
  19. Ja wczoraj siedzialam wieczorkiem na wieeelkim boisku z moja suczka, daleko, daleko byl facet z psem i nagle zachcialo mu sie biegac z tym psem nam przed nosem i mojej suczce. Poprosilam go ladnie czy moglby nie scinac swojego biegu tak ze przebiega nam przed twarza i sypie piachem bo wiadomo kazdy pies chce sie bawic i mi suka wyrywa.Złośliwy gnoj przebiegl chyba tak z 5 razy. Chyba nie ma kultury psiowej!!! Inna sytuacja. Ide z moim chorym canarem na smyczy w nasza strone biegnie dzieciak (moj pies nawet na niego nie spojrzal) tata w biiegu lapie dziecko i do mnie Takie psy to w kagancu Ja - jakie on - groźnie wygladajace ja - pan tez mi groznie wyglada wiec zadzwonie po policje niech pana za kratki wsadza on - ale moje dziecko bylo blisko ja- moj pies szedl na smyczy przy nodze i sie mnie slucha wiec to pan ma problem z uciekajacym dzieckiem wiec smycz proponuje
  20. [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3348/s7301033qj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9171/s7301034qu2.jpg[/IMG]
  21. Gravisek pieknieje w oczach :) caly czas podtrzymuje, że to złoty pies - zero problemów. Wczoraj była zabawna sytuacja - głaskaliśmy go na kanapie, później Przemek kazał mu zejść a ten cwaniak wstał połozył sie obok mnie i szukał ratunku - wykonanie komendy i tak go nie omineło. Ale co cwany jest:crazyeye:
  22. [quote name='Mysia_']Nastąpiła mała zmiana planów, Waltertek już dzisiaj pojechał do nowego domku! :multi: Myślę, że bedzie mu tam dobrze :razz:[/quote] Cudowna wiadomość, trzymam kciuki :):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. Trzymam kciuki za pręguska, u mnie w domu rosnie milosnik dogow (moj brat) bedzie dobrym wlascicielem :P Narazie jak ja wyjezdzam to zajmuje sie moimi wiec i z doswiadczeniem.
  24. Ja poproszę o nr konta - pod koniec przyszlego tygonia cos wplace nie bedzie to wielka suma bo sama mam 4 psy :) ale zawsze cos. Trzeba pomagac domom tymczasowym bo same nie udzwigna takiego ciezaru finansowego.
  25. A mi jeszcze na poprawę wyglądu sierści oraz na linienie polecono Oeparol to jest wyciąg z wiesiołka.
×
×
  • Create New...