-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Hej szalona :D Jak znajomi sobie poradzili??
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Basia nasza koleżanka tańczy BREDGENSA taniec na głowie jakby ktoś nie wiedział:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4089/toru13062007020gj7.jpg[/IMG] a TU mała gonitwa (dyskryminacja koloru) [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9807/toru13062007065bv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8869/toru13062007063pc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1103/toru13062007059hc0.jpg[/IMG] -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
A teraz miłość od pierwszego spotkania:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4047/toru13062007085to8.jpg[/IMG] Połączeni węzłem miłości [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9905/odwiedzinyobsessionradoay1.jpg[/IMG] -
śliczna mordusia w pościeli:loveu::loveu:
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
No co Ty one grzeczne, nie latam w powietrzu ani z zębami w trawie. Ludzie się gapia ale nic nie mówią (boją się:evil_lol:) -
Ja również mam dwa samce ale się tylko tolerują, nie bawią się, nie jedzą w jednym pomieszczeniu i mam na nie oko, jak mnie nie ma siedzą w odzielnych pokojach. Taka sytuacja jest dośc mecząca więc się zastanów. Bo jasne mogą sie nie gryśc ale co jak beda sie wlasnie tylko tolerowaly - poprostu nie polubia sie i im ich towarzystwo będzie zbędne.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Oj może się poparzyć. Odi biega i nic a Obsesja ma ślady ale po dniu schodzą. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
NATKA ja właśnie też ostatnio pisałam, ze przy mnie koleś zaczoł bić szczeniaka haszczaka smycza oczywiscie zwocilam uwage (ja i Talia) ale co się dZieje z tym biedakiem codziennie:placz::placz: -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
[quote name='zaba14']ale chyba nie jestes sama? postrach okolicy :lol:[/quote] Sama z 4? Zdarza się codziennie :razz: -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kamila']Cudna sfora :loveu:Wszystkie fajne ale 2 z nich skradly moje serce ;)[/quote] Hmmm, zgaduje, że dożki:loveu: -
No co Ty jak zająca albo gołębia - "Łapać gołębia":diabloti:
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Zależy bo jak na bieganko to same dogi, a takie spacerki na smyczy to cała 4 :) Talia dzięki za foty:loveu: -
Talia spoko soboty i niedziele są zarezerwowane dla Przemka :loveu: znaczy, że razem wszystkie bierzemy i do lasu:multi::multi:
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
[quote name='zaba14']o jak miło ;) a jak dogaduje sie z drugim samcem? :)[/quote] Hmm tolerują się:p -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
znalazłam go w parku w "kiepskim stanie", miał być tylko na tymczasie ale po pierwsze nikt go nie chciał bo stary a po drugie przywiązaliśmy sie :loveu: -
Nie byłysmy i dobrze bo ja o 10.30 sie obudziłam ale na całe szczęście Rinusiowa też nie poszła. A ja na fotki czekam:mad:
-
U mnie odpada weterynaria a na reszte z chęcia bym poszła tylko gdzie:(
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Proszę bardzo ;d [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=VFeSbPIA5h4[/URL] -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Kanarka nie dyskryminuje tylko on z nami najktocej a jego fotki pozostały w zepsutym kompie więc jego bedę wstawiać tylko bieżące. Dla chętnych film o nim na youtube tylko nie wiem czy moge tu link podać??? -
A może ktoś wie o podobnych kierunkach dla osób zaczynających studia?/
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Za czarnulem dożki sznurem [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/9488/s7300884pk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/333/s7300899yd7.jpg[/IMG] Szukam Pańci - gdzie ona się podziała [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5566/s7300904xh6.jpg[/IMG] Radarek [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4659/s7300890uz9.jpg[/IMG] -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
[quote name='szachrajka']witajcie miła sforo torunska tu sforka z solca :):multi: masz piekne stado Aniu[/quote] Mam nadzieje, że niedługo nasze stadka połączą się w zabawie:evil_lol: -
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Moje zjadły i dwie godziny kimono a spacer później może się poprawi bo jak nie:mad: Ziewamy szeroko [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1157/watermark10hh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3813/watermark17yo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3742/p2207526dc6.jpg[/IMG] -
Co ściemniasz, że już Cie nie ma:diabloti: jak jesteś:mad:
-
Potfory z Toruńskiej sfory - Cola, Obsesja, Odi, Gravis - Witają
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Foto Blogi
Za foty dziękuje za śpiocha:mad: :evil_lol: