-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Mnie się Rinuś Hilton podoba ale czy one wmiare mocne są???
-
Heh ja mam 4 psy wieeelkie :) Dwa dogi niemieckie, doga kanaryjskiego i kundelka a i jeszcze 3 koty na 3 pokojachw kamienicy:evil_lol: i się mieścimy i se razem świetnie bawimy choć nieraz mam wrażenie ze one mają w tym mieszkaniu lepiej niż ja:loveu: One mają dwie kanapy i 3 posłania a ja jedną skromną kanape a jeszcze mi się na nią ładują:mad: Waże jest wybieganie, bawienie się, spacery itd
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='NATKA']Ja ostatnio miałam sytuację że babeczce jamnik się wyrwał :diabloti: i chciał mi zjeść puchatego i bardzo chętnie bym się dowiedziała co by było jakby trafiła na Ciebie i Twoje stadko czy też by Ci się tak samo tłumaczyła jak mi że niby jamnika nie może utrzymać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No raczej jej tłumaczenie by nie przeszlo :P Ale moje jakby chciały tyz bym nie utrzymała:evil_lol: z jamnikiem dałabym rade:razz: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No super ale wiesz w mojej sytuaji mogło to być niebezpieczne bo miałam na smyczy 50, 70, 80 kg + przy nodze 10kg i one są stadem:cool3: na całe szczęscie słuchają Pańci. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Rinuś'][B][I]A nie biszkopt?taki jasny ? :cool3:[/I][/B][/quote] Niiii brąz jak nic:cool3: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Brązowy paskud - wściekła byłam -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja wczoraj na późno wieczornym spacerze mialam okropną sytuację. Byłam z 4 psami, widze z daleka 3 gości i biegnącego na nas psa jak się zbliżył okazał się labkiem wściekle nas obszczekującym i jeżącym się, odwróciłam się z psami i odchodze bo moe jakbym stała by się nakręcały, i tak ide i ide i ide a pies za mna ujada, moje psy tracą cierpliwośc ja już w starchu bo miałam dwa samce i mogło być nieciekawie - wołałam żeby psa odwołał a on nic, dopiero po jakiś 5 minutach:angryy: podbiegl. Miał szczęscie, że przeprosił bo już miałam wiązanke uszykowaną. -
Myśle, że zawsze lepiej prawde pisać bo inaczej będzie wracał w domków - takie ukrywanie wad źle się kończy - wiem z dośiadczenia:shake: Napewno ktoś na niego czeka tylko jeszcze nie się nie odnaleźli.
-
[quote name='bagira@sara']hm...rozumiem ,ze z tej aukcji? [URL]http://www.allegro.pl/item445310335_...iemieckim.html[/URL] będziesz miała jak przeszlesz mi nr konta :eviltong: bo skąd mam wziąć??? zespół allegro mnie tylko powiadomił o wygranej natoamist nigdzie nie znałazłam na jakie konto (reszta danych).[/quote] O Boziu boziu a ja myslalam, że poda Ci allegro mój numer konta - sorki ja nie wprawiona w allegro jestem :oops::oops: Ale moze i lepiej bo mozesz przelać pieniązki prosto na konto Lorda :) Więc proszę zrób przelew na konto Lorda a ja wysyłam obrazek :)
-
To ja chyba na XL będe patrzeć bo Odi wygodny we wszystkim w prowadzeniu:loveu: a najczesciej chodzimy w kantarku a obroża ma byc dla identyfikatorka:cool3:
-
Natalia jaki rozmair obroży kupujesz dla Twojego 85 kg maluszka?? Ja zawsze mam problem a wlaśnie cuś chce dla niego wyszperać.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
To chyba zależy jakie niunianie i w jakich okolicznościach, w tej sytuacji moglo podzialac na psa wspierajaco - jakby nagradzanie, Pani dla mnie mila znaczy, że dobrze robie i dalej piana:cool3: -
Oj mocno kciuki trzymam :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::laola: oo tak mocno
-
To zobacz zdziwienie ludzi jak ja mam suke i psa i ich nie rozmnażam, a tyle ludzi chce szczeniaka:angryy:
-
Gabunia zaginiona zimą wiosną pojechała do DOMU !! :))
vena&vivi replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, przegladam storny, czekam na zdjęcie i nic:mad: Trzymam kciuki za sunie. -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
vena&vivi replied to mru's topic in Już w nowym domu
O Boziu, boziu tacie cudo, starowinko kochana po domec leć. Ciotki toć ona taka brzydka, że aż piękna - serducho pęka jak się na nią patrzy. -
Czytam, czytam i czytam posty Pana, który adoptował Foarona i zdradzcie mi recepte jak znalesc domek z takim poejsciem do psa:loveu::loveu::loveu: przecież to wymarzony dom, bić się o takie. Ach, że też tacy ludzie to żadkość:-( Ja to nawet zapłace jak ktoś mi znajdzie taki dom dla dożków:cool3::cool3: A dla Pana ogromne brawa:laola: