Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Jestem ciotki, wieczorem podeśle 10zł niestety więcej nie dam rady. Poproszę o konto :)
  2. Fur Ty ich nie nakręcaj i mów!! Bo tytulmusze zmienić. Każde pieniążki które wpłyneły w poniedziałek odsylam. Dziękuje wszystkim za tak ogromną pomoc.
  3. Ja też wiem i nie powiem, bo to ktoś inny musi powiedzieć:P
  4. kochane a jakie ja mam mozajke na scianach
  5. Fur nasza wpadła i tyle :) W me ramie może płakać - nasza rola nieraz jest iewdzięczna :)
  6. Kochane ciotki pozwólcie iż będe dziś nieobecna - położyam się o 1 w nocy, wstałam o 3 w nocy - byłam w Piotrkowie tryb i warszawie - po tym wszystkim nie wiem jak sie nazywam. Ehh takie maratony to nie dla mnie.
  7. yhm yhm kochana domyślam się, że rodzice ze zniszczeń się nie cieszą - przepraszam nie wiedziałam, że on ma takie apędy - u nas nie było co niszczyć :(
  8. Cioteczki Dt sukamy na cito - sunia nie dogaduje się ogiem - 60kilo kontra 9:(
  9. Aniu dziękuje za deklarację. Zapisałam Cię od września na 80zł (30 nam brakuje) więc nie ma sensu abyś wpłacała więcej. Zobaczymy jeszcze o ile ewentualnie się zwiększy Twoja deklaracja ponieważ czekam na potwierdzenie kwoty od Pies Wolny i Pani_Sisi :) Jak tylko będę coś wiedziała dam Ci oczywiście znać. Przestaje zbierać deklaracje ponieważ nawet jeśli okażę się iż Pies Wolny i Pani_Sisi się wycofają to ania zamyka nam stawkę :) Wszystkim baaardzo dziękuje ponieważ to dzięki Wam udało się Hektorka wyciągnąć ze schroniska. Każda wpłata, każde podniesienie wątku, trzymanie kciuków się do tego przyczyniło. Fur zdjęcia bomba tylko mam nadzieje, że mnie nie zabijesz za te zniszczenia ???:oops:
  10. Dzięku fur niezawodna, jak masz cioteczki lubiące takie wielkie uszka to wołaj :P
  11. Ciotecki zapraszmy na wątek, sunia dt szuka.
  12. Dziękuje bardzo :) jutro jak wpłynie napisze, że wpłacone:loveu:
  13. Furr, dzięki wielkie - wstaw linki :D skopiuje tekst i tyż dziś podziałam.
  14. Hektor ma ok 3-4 lat więc młody pies z niego.
  15. [quote name='krakowianka.fr'][quote name='vena&vivi'] [URL="http://www.dogomania.189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca"]http://www.dogomania.pl/threads/189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca[/URL] [B]link do bazarku niestety nie dziala :-([/B][/QUOTE] Może teraz [URL="http://www.dogomania.189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca"]http://www.dogomania.pl/threads/189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca[/URL] ehh tyż nie, fur specu pomóż
  16. ja, ja weźcie mnie:multi::multi::evil_lol:
  17. Dziękuje za zozsyłanie Hektorka. Chita słodką mordkę ma ta Twoja astka. Trafiła do raju mieszkając z Tobą.
  18. [quote name='Ewa&Duffel']Jak będzie bazarek, to ja też mogę kilka fantów dorzucić ;)[/QUOTE] Skontaktuj się proszę w sprawie bazarku z [URL="http://www.dogomania.../members/6960-Basia-amp-Safi"][B]Basia&Safi[/B][/URL] i zapraszamy na istniejący bazarek [URL="http://www.dogomania.189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca"]http://www.dogomania.pl/threads/189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca[/URL] [SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]Proszę wszystkich "stałych deklarowiczów":evil_lol: aby w tytule przelewu pisali nick oraz za jaki miesiąc jest wpłata. DZIĘKUJE[/B][/COLOR][/SIZE]
  19. Ojj tak prosiaczek jest przecudowny, prosimy o ogłoszenia
  20. [quote name='Beatkaa']Hektorku oby tak dalej,cioteczki z dogomanii wyciągną Cię ze schronu...[/QUOTE] i wujkowie :P prawda Cajus
  21. Dopiero zauważyłam, genialnie, 30zł stałych to baardzo dużo. Już wysyłam pw.
  22. [quote name='Lolalola']witaj Hektor......pomimo tego iz sama jestem w potrzebie stalych deklaracji dla mojej podopiecznej....to tak mi Cie szkoda,ze deklaruje 10 zl do listopada na razie:)pozniej zobaczymy........ale wtedy to masz juz byc w swoim domku:)bardzo smutny z Ciebie pies:(.........hotelik na pewno duzo zmieni..............[/QUOTE] Dziękuje baardzo :calus::smilecol: Zapisuje w deklaracjach.
  23. [quote name='Pies Wolny']Poproszę nr konta na PW. Nie wiem na ile mogę poszaleć, ale coś wymyślę na stałe.[/QUOTE] Bosz jak fajnie :) Dziękuuuje:loveu::modla::modla:
  24. OO super, fanty na bazarek jak najbardziej potrzebne a dodatkowa reklama no coż im więcej tym lepiej.
×
×
  • Create New...