Jump to content
Dogomania

anetek100

Members
  • Posts

    14779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anetek100

  1. nie, znaleźliśmy wolontariuszki, które chciały sprawdzić, był termin umówiony, ale jeszcze do potwierdzenia, niestety miay interwencję nie potwierdziły i koleś potem nie kontaktował się aby ustalić drugi termin, zero zainteresowania, wolontariuszki tez wydzwaniały i cisza, od tamtej pory..ale to może dobrze, bo pies jest specyficzny, a jakoś nie miałysmy przekonania stąd ogromna prośba do wolontariuszek była o maksymalnie dobre sprawdzenie, jak widac pan sam się sprawdził;P
  2. Kochani z bazarku na Szczytniaki wyszła kwota 493 zł:):):):):):) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno!![/URL]
  3. Kochani z bazarku na Szczytniaki wyszła kwota 493 zł:):):):):):) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno%21%21[/URL]
  4. na olsztyńskie staruszki z bazarku wyszło 448 zł:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno!![/URL]
  5. na olsztyńskie staruszki z bazarku wyszło 448 zł:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-Rozliczam-na-Olsztyn-i-Szczytno%21%21[/URL]
  6. zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-MEGA-szafa-gra-dla-psich-serc-z-Olsztyna-i-Szczytna-14-12[/URL]
  7. a ja zapraszam na kolejny bazarek na olsztynskie seniorki zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-MEGA-szafa-gra-dla-psich-serc-z-Olsztyna-i-Szczytna-14-12[/URL]
  8. zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248762-MEGA-szafa-gra-dla-psich-serc-z-Olsztyna-i-Szczytna-14-12[/URL]
  9. hmm bazar może bym i pociągnęła, ale kurcze muszę swój ogarnąć, bo seryjnie mam mega dużo tego, a to na dwa cele więc jak zakończę, porozliczam, powysyłam i pooddaję:) ale nie obiecuję na stówkę, po prostu odezwę się w miare szybko, czy podołam:)
  10. ja dwa już robiłam chyba dla p.Ali, ale kurcze teraz jestem w trakcie robienia kolejnego ponad 200 pozycji zatem nie ogarnę chyba:(
  11. mamy kolejną wpłatę 40 zł od Smadalena dziękujemy cudnie:) z aktualnych wydatków miałyśmy witaminki dla kotka z dt i paliwo plus podkłady dla szczylków z dt, pojechały po lepsze życie i szansę na dom:)
  12. i ja się dołączam do słów jagoda1, miał wspaniałą opiekę, dużo miłości chociaż na te ostatnie chwile:(
  13. wyżełek ma już dom, chyba pw Ci wysłałam, ale to już jakiś czas temu....teraz na razie nie ma żadnych wyżełków czy wyżłopodobnych
  14. [quote name='Poker']Z Leszna jest Macia i Lacia.Pisz do nich. A Rawiczu chyba Ania&Ginger[/QUOTE] dzięki, napisałam już:)
  15. skopiuje swoją wiadomość, b Macia skrzyneczkę chyba masz zapchaną - sory za off : "[COLOR=#000000][COLOR=#000000]szukamy osoby, która zrobiłaby wizytę w GÓRZE w ok. Rawicza/Leszna, w sumie pilne, bo pies az z woj.warm.-maz. ze szczytna. To starszy pies podobny do labradora trochę. Jakby wizyta przebiegła ok, pie mógłby pojechac z inną sunią jednym transportem, ale chcemy być pewni wiadomo, że to ten super dom:)"[/COLOR][/COLOR]
  16. przepraszam za offa, ale [B] [COLOR=#b22222][SIZE=4][FONT=palatino linotype]pilnie szukamy kogoś z ok.Wrocławia a dokładnie z Góry do sprawdzenia domku dla pieska ze schr. w Szczytnie/woj.warm.-maz. W samej Górze pewnie nikogo nie znajdziemy, ale może Rawicz/Leszno? Ma ktoś możliwość? Pies przejedzie prawie całą Polskę, chcemy sprawdzić faceta dokładnie, bo piesek już nie jest szczenięciem, siedzi już dłuższy czas.Miałby możliwość transportu na już z innym pieskiem, jak znajdziemy kogoś do wizyty:([/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
  17. [COLOR=#a52a2a][SIZE=4][FONT=palatino linotype][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][FONT=palatino linotype]plis chociaż przeczytajcie:([/FONT][/SIZE][COLOR=#a52a2a][SIZE=4][FONT=palatino linotype] [B]pilnie szukamy kogoś z ok.wrocławia a dokładnie z Góry do sprawdzenia domku dla pieska ze schr. w Szczytnie/woj.warm.-maz. W samej Górze pewnie nikogo nie znajdziemy, ale może Rawicz/Leszno? Ma ktoś możliwość? Pies przejedzie prawie całą Polskę, chcemy sprawdzić faceta dokładnie, bo piesek już nie jest szczęnięciem. Na miejscu domu raczej nie znajdzie, już siedzi jakiś czas:([/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  18. [COLOR=#ff0000][FONT=palatino linotype][SIZE=4][B]pilnie szukamy kogoś z ok.wrocławia a dokładnie z Góry do sprawdzenia domku dla pieska ze schr. W Szczytnie. W samej górze pewnie nikogo nie znajdziemy, ale może Rawicz/Leszno? Ma ktoś możliwość? Pies przejedzie prawie całą polskę, chcemy sprawdzić faceta dokładnie, bo piesek już nie jest szczęnieciem[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  19. i jeszcze Foczka [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1391881_552984321423222_1165307675_n.jpg[/IMG] mogę maluchy ogłosić, ale nie wiem na kogo numer dać, ten na p.Ale czy jakiś inny? ogłosiłabym na tablica.pl, alegratka, gumtree
  20. i jeszcze zbiorowe [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mFEYIT6muRI/Umlts48n7uI/AAAAAAAAb28/mobuLODzcCQ/s600/1377619_552870558101265_623296377_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4MBHcDB7R8Q/Umltt6grVUI/AAAAAAAAb3E/96V14DRHe70/s600/1377987_552870628101258_1607871445_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NlGPNubmvCc/UmlturZeoTI/AAAAAAAAb3M/QLPvUPLqWpE/s600/1378391_552870368101284_341957363_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5LnDXPHT5KY/Umltx3d8PGI/AAAAAAAAb30/x1MeLq-IK20/s600/1380589_552870804767907_813111646_n.jpg[/IMG] i dwie sunie ze wsi z innych miotów [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dqh6d3P5Nzw/UmltzwA_skI/AAAAAAAAb4M/JW6GUlsObsw/s600/1385604_552860358102285_1532105267_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1bSqX3Kg2fs/UmltsFDgYvI/AAAAAAAAb20/6-WqERWn054/s600/1377326_552864038101917_494820832_n.jpg[/IMG]
  21. to wstawiam szczylki:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-t71zjUxcu5U/UmltzApdz2I/AAAAAAAAb4E/0V19vk59aPY/s600/1385232_552870358101285_444295091_n%2520%25281%2529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F-JaS6Cotkg/UmltytCa99I/AAAAAAAAb38/yeqL1uHtbuc/s600/1381777_552870474767940_1036816154_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KFpJwepwWeA/UmltwWd_bUI/AAAAAAAAb3k/55ow5cpnums/s600/1379812_552870884767899_1632606357_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gkZhNI4UER4/UmltrL7TggI/AAAAAAAAb2s/KZLLL_pqY0k/s450/1185761_538172862904368_23906949_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-egLzyWQBYJY/UmltqedvL7I/AAAAAAAAb2k/IrLzQksRwZQ/s600/1173663_538172976237690_1164682464_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fXiI_eoFfUM/UmltpirTg5I/AAAAAAAAb2c/RKV9CyiRgmk/s630/1004861_538173059571015_1340377403_n.jpg[/IMG]
  22. hmmm no takiego młodziaka to niestety nie ma:( są onkowate ale już dorosłe
×
×
  • Create New...