-
Posts
14779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetek100
-
i jeszcze te dwa szukają domu:( LASER [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SRk2JKMKhjw/U9lMYr3d7aI/AAAAAAAAgmE/7f_IWWGaWBw/s500/10268502_740489249341908_2470170926645620803_n.jpg[/IMG] i PSZCZOŁA [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xh4tSWxTwAk/U9lMZiexMBI/AAAAAAAAgmM/DKClkwx8lIs/s500/10544328_738104289580404_4404349482616863494_n.jpg[/IMG] biały szczeniaczek z postów wyżej ma super dom - osobiście zawiozłam, oraz dom ma też Łatka beaglowata:)
-
nowe psiaki:(:(:(:( BODZIO [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3Kxfh8-5gkA/U9kRibslD9I/AAAAAAAAglk/le1mq3OS9Kw/s500/10389413_743499075707592_6502407691559698798_n.jpg[/IMG] EINSTEIN [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9A9md-uL8aU/U9kRhTyBikI/AAAAAAAAglc/SYlvPZKGazk/s500/10364095_743497232374443_6059933859052533653_n.jpg[/IMG] HARRY [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pKJNluUJHzo/U9kRkynmCFI/AAAAAAAAgl0/5_-nvkN_igg/s500/10584042_743498255707674_2952543496809236696_n.jpg[/IMG] i podrostek sunia [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2e1iRLo8B_Y/U9kRjkxmBLI/AAAAAAAAgls/VEAn0UEZcFg/s500/10461997_743494919041341_2240086400552769534_n.jpg[/IMG]
-
oraz Sawik [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OJSzM5znMS8/U8QwbHPkSOI/AAAAAAAAggM/hn7JtujZ4g4/s550/10530926_735487413175425_4510135215048318854_n.jpg[/IMG] a w tym przypadku właściciele odnalezieni:) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10394461_736404066417093_1819578055583235291_n.jpg[/url]
-
nowe w schronisku:( sceniacek chłopcyk:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-93Bb9qUYJ40/U8Qw2zct3ZI/AAAAAAAAggU/0AhO0m4cyq0/s550/10437394_786949441327222_5821123248305756176_n.jpg[/IMG] Łatka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KbemMsAqTvM/U8QwXkWHbiI/AAAAAAAAgfs/aAZJC5O0Ve0/s437/10534072_732564870134346_8571990505017724926_n.jpg[/IMG] Gigi [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_3jq1A560Hg/U8QwYnCLUnI/AAAAAAAAgf0/wirOHtrYKfg/s550/10245351_732565666800933_8032480423690999776_n.jpg[/IMG] Sunia sceniacek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5q-Vs0SV8mc/U8QwZvgGfcI/AAAAAAAAgf8/WWXmN_O50X0/s550/10401347_732564303467736_1456136236708377505_n.jpg[/IMG] Hektor [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z2vZdc2gclc/U8QwaReHj6I/AAAAAAAAggE/fZigEH-wYnY/s550/10520091_735486726508827_6516584461607551737_n.jpg[/IMG]
-
Godna starość??? Staruszki z Olsztyńskiego Schroniska
anetek100 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']zapraszam na bazarek na Szczytniaki i Olsztyniaki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253932-Rozmaitości-dla-ludzi-i-zwierząt-na-Olsztyn-i-Szczytno-do-10-07-g-20-00[/URL][/QUOTE] wyszło z bazarku 157 zł -
wstawiam fakturkę za karmę dla szczeniąt, które w dt czekały na domek i już go mają:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DJ130Z9mveM/U7Q7UPHRIRI/AAAAAAAAgcI/tPoQJkk-qM4/s640/P7023040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LuTumbMeBsE/U7Q7U-fnu_I/AAAAAAAAgcQ/mNR0W-8I2ys/s640/P7023041.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GfdQppN6tKE/U7Q7VztuFxI/AAAAAAAAgcY/oHKjcCehsRM/s640/P7023042.JPG[/IMG]
-
Godna starość??? Staruszki z Olsztyńskiego Schroniska
anetek100 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek na Szczytniaki i Olsztyniaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253932-Rozmaito%C5%9Bci-dla-ludzi-i-zwierz%C4%85t-na-Olsztyn-i-Szczytno-do-10-07-g-20-00[/url] -
"sceniacek" do adopcji [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g5J2XF8gJc0/U6sTqB43PMI/AAAAAAAAf7E/E36JQ71PXOI/s530/10336836_778049158883917_5412915430901374949_n.jpg[/IMG] i nowy pies na kwarantannie typ moskiewski stróżujący i taki jest ..dominant, od tygodnia cisza o niego, zgłoszony do benków [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-B3U7OKWbtAw/U6sqoh-MBlI/AAAAAAAAgNk/Cd-xbD6mhIw/s520/10414452_723508407706659_7573640136956040200_n.jpg[/IMG]
-
adoptowane: Kropka: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-skGyU9uOOTo/U4YZrOV5XzI/AAAAAAAAfXU/yr1elvZstrM/s640/10150781_688583817865785_9057510174777143417_n.jpg[/url] Mizia: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ILaf9zlHDtc/U4YXA1ifLBI/AAAAAAAAfTY/yJ_hWnVBYt8/s500/10153743_698655203525313_6361575082426133143_n.jpg[/url] Wałek: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-PklK2NTjUX0/U4YW8JmVutI/AAAAAAAAfSg/syNCqtMReD8/s480/10006269_696691160388384_5084130117122157099_n.jpg[/url]
-
i kolejne nowe Lora [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SnztQK8WOc8/U6XCpFyX-RI/AAAAAAAAf6s/VS4H5lpWomE/s500/10462913_722076494516517_5311446518053047610_n.jpg[/IMG] Fafik [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9wKqOw8SYt4/U6XDqoSDgcI/AAAAAAAAf60/SDGpBWwtT0Q/s500/10351013_724350034289163_1907418945203107157_n.jpg[/IMG]
-
dwa nowe psiaki w schronisku: Czarny [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JdI1wnAtrQ8/U6L0MxruOvI/AAAAAAAAf58/H92u_ShBxaQ/s550/10384697_719625304761636_4669376681279105511_n.jpg[/IMG] Spajki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TWFMHpy487A/U6L0Ne7uMhI/AAAAAAAAf6E/g_ztFSsjFD8/s520/10431489_719624671428366_1874079089415690649_n.jpg[/IMG] Laguna [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aNhnxccR2q8/U6XCnMe_w5I/AAAAAAAAf6U/aKk4ajnjSlQ/s500/10383584_722077621183071_105299295958194321_n.jpg[/IMG] Fragles [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Np_bFicHxjQ/U6XCnpCmTAI/AAAAAAAAf6c/eJykiqnYF44/s450/10389429_722078397849660_416026231256346500_n.jpg[/IMG] Leśna - przywiązana do drzewa [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4xeHdQ4bqpg/U6XCoZJtcSI/AAAAAAAAf6k/s4ywD1DfQY4/s450/10462602_724352714288895_8637034481366785119_n.jpg[/IMG]
-
Godna starość??? Staruszki z Olsztyńskiego Schroniska
anetek100 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']zapraszam na bazarek na dziadki z Olsztyna m.innymi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253368-Szaleństwo-ciuchowe-dla-każdego-na-dziadki-z-Olsztyna-i-Szczytniaki-do-10-06-godz-20[/URL][/QUOTE] z bazarku wyszło 253 zł przeleje 260 zł na dziadzie:)