dziękuję za miłe słowa..ano się załapała,miałam dać całą trójkę,ale zdjęcie niewyraźne,bo utrzymać ich bez ruchu choć na chwilkę w jednym miejscu to wielka sztuka..Pusieńka jest kochana:loveu::loveu:
co do wspaniałości to naprawdę Cię Tosiu podziwiam...A Pusieńka dzięki Wam dostałą szansę,ja tylko tej szansie udostepniłam drogę;)popytam jeszcze na pewno..do góry psiaczki kochane hopsa!!!!
jejku śliczne są te psiaki,Pusieńka od Ciebie kwitnie w oczach,a była już bliska śmierci...dałabym domek wszystkim tym pieskom gdybym mogła....popracować nad Mamą???;)hehe do góry psiaczki...hop!!!!!