26.08 zadzwonila właścicielka Igo. Pan Sławek, mąż mojej koleżanki wsiadł w samochód i zawiózł jej psa. Jego "właścicielka" stwierdziła że nie chce już psa :angryy:. Pan Sławek wrócił do domu, i tak znowu szukamy domu dla małego :-( . Pies jest teraz u Pana Sławka, tel do niego w pierwszym poście.