Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Jeszcze raz na górę Kiara ! :cool1:
  2. [quote name='emilia2280'] a ile kosztuje 9 punktów?[/quote] Poprzez sms : koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT) A poprzez ten pakiet, nie wiem, szukałam tam ceny i nie mogę znaleść, może oślepłam, jutro jeszcze poszukam, ale nie mogę znaleść, teraz idę spać, bo zaraz zasnę przed komputerem :oops:
  3. Na nocny spacerek ! :painting:
  4. Więc SPUTNIK na górę ! :p
  5. [quote name='kasia_r'][B]A może można go na jakiejś ogrodzonej posesji zamknąć. Nakarmić sedalinem[/B]... Dobrze by było, gdyby ktoś mógł Ci pomóc... ehh....trzymam kciuki[/quote] Nie wiem, na moją działkę nie pójdzie bo boi się tego psa co u nas na działce jest ( na działce mamy ONka, dziadek codziennie do niego jeździ, ale on jest bardzo agresywny do innych psów ). Sedalin kupię u wetki. Ja tylko trzymam kciuki żeby on był w tą sobotę...
  6. Tak siada przedemną jak na tym pierwszym zdjęciu, patrzy się i próbuje podejść, ale się boi, a jak wstaję i idę to on za mną... Bidulek :placz:
  7. Ja mogę dopiero jechać na działkę w sobotę, bo cały tydzień mam lekcję :-(, więc spróbuję z tym sedalinem, mam nadzieję że zaśnie, bo jak zabieraliśmy Barego ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108214[/URL] ) z majgą to mu dałyśmy 4 tabletki, a on nie zasnął...
  8. Gizmo na pierwszą !
  9. Co z Gromem ? :roll: :roll: :roll:
  10. Kociaczki na górę ! :roll: Są przesłodkie :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Smutasku, na górę ! :cool1:
  12. [quote name='Marlenuś91'] Sunia już oddana ;] byłam już u niej dzisiaj podpisywałam umowę ;][/quote] Czyli zostały 3 !!! Super ! :multi:
  13. Podnoszę Demonka ! :lol:
  14. Biedna :placz: Mogę tylko podnieść...:-(
  15. Jakie cudo na czterych łapach :loveu: :loveu: :loveu: Podnoszę ! :lol:
  16. Pobiegniemy ! :Dog_run:
  17. Na wsi za Zgierzem gdzie mam dziełkę prawdopododnie ktoś wyrzucił psa. Prawdopodobnie, bo niektórzy mówią, że przyszedł ze wsi, bo suka ma cieczkę :cool1:. Pies jest nieufny, na początku (tydzień temu) jak mnie widział, to odrazu uciekał, i prawie go nie widziałam, wiedziałam tylko że jest czarno - biały. Napewno ktoś rzucał w niego kamieniami - gdy chciałam mu dać kawałek mięsa, niechcący upuściłam go na ziemię, pies stał i się na mnie patrzył, gdy się schyliłam żeby podnieść ten kawałek mięsa, pies tak uciekał, naprawdę bardzo szybko :placz:, bo myślał że w niego rzuce kamieniem :placz:. Kijami też go odganiają. Pies bardzo szybko nabrał zaufania do mnie, w niedzielę ( 12.10 ) siedziałam z nim 2 godziny na trawie i dawałam mu jeść, później pies powąchał mi rękę, co 2 godziny wcześniej było niemożliwe. Później jak szłam, on szedł za mną. Widziałam że państwo co mają sukę z cieczką założyli mu obrożę i był 2 dni u nich, a teraz znów siedzi przed bramą i prosi żeby go wpóścili, a oni go odganiają :placz:. Był jeszcze jeden bezdomniak, ale został przygarnięty - dlatego że ufał człowiekowi. A ten nie ufa więc jest niepotrzebny... :shake:. Nienawidzę takich ludzi, jak można było wyrzucić takiego psa. Ja już jestem w nim zakochana, to jak na mnie patrzy, jak nabiera ufności... Jak bym poprosiła dziadka to by wziął go na DT, ale pies nie da się złapać, a ja nie chcę go straszyć. Chciałam mu dać sedalin, żedy zasnął, ale jak przeczytałam, na jednym forum, co się dzieję po sedalinie z psami, to się boję mu go dać... na razie zdjęcia psiaka : [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/6895/marley010fj6.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Jedzonko smakowało[/COLOR][/B] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8388/marley004zt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1395/marley009kh1.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5597/marley011xk9.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny, jak ja mam go złapać ? :placz:
  18. [quote name='demi']Napisałam... Czekamy na odpowiedz!:roll:[/quote] Mam nadzieję że się zgodzi pojechać :-(
×
×
  • Create New...