-
Posts
11499 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nika28
-
PILNA POMOC ! Kiara- dość duża, ruda suka - WYGŁODZONA !
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz na górę Kiara ! :cool1: -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
nika28 replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Psiaki na pierwszą ! -
Chester- prześliczny OWCZAREK NIEMIECKI- został zaadoptowany .
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chester na górę ! -
PILNA POMOC ! Kiara- dość duża, ruda suka - WYGŁODZONA !
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podnoszę !!! :shake: -
Chester- prześliczny OWCZAREK NIEMIECKI- został zaadoptowany .
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na nocny spacerek ! :painting: -
Więc SPUTNIK na górę ! :p
-
[quote name='kasia_r'][B]A może można go na jakiejś ogrodzonej posesji zamknąć. Nakarmić sedalinem[/B]... Dobrze by było, gdyby ktoś mógł Ci pomóc... ehh....trzymam kciuki[/quote] Nie wiem, na moją działkę nie pójdzie bo boi się tego psa co u nas na działce jest ( na działce mamy ONka, dziadek codziennie do niego jeździ, ale on jest bardzo agresywny do innych psów ). Sedalin kupię u wetki. Ja tylko trzymam kciuki żeby on był w tą sobotę...
-
Az sie kręci łezka,bo to...roczna Pinezka! Trojmiasto.ZAADOPTOWANA
nika28 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopaj Pinezka, na górę ! :lol: -
Gizmo na pierwszą !
-
Mix goldena Grom szuka domu juz 3 lata :( ma dom
nika28 replied to Milenams1's topic in Już w nowym domu
Co z Gromem ? :roll: :roll: :roll: -
DIUNA, drobna kotka i jej dzieci. Wszystkie maja kochajacy dom!
nika28 replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kociaczki na górę ! :roll: Są przesłodkie :loveu: :loveu: :loveu: -
Smutasku, na górę ! :cool1:
-
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
nika28 replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ! -
[quote name='Marlenuś91'] Sunia już oddana ;] byłam już u niej dzisiaj podpisywałam umowę ;][/quote] Czyli zostały 3 !!! Super ! :multi:
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Demonka ! :lol: -
Wigorek znalazł kochający dom - można zamknąć wątek
nika28 replied to zdrojka's topic in Już w nowym domu
Jakie cudo na czterych łapach :loveu: :loveu: :loveu: Podnoszę ! :lol: -
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
nika28 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pobiegniemy ! :Dog_run: -
Na wsi za Zgierzem gdzie mam dziełkę prawdopododnie ktoś wyrzucił psa. Prawdopodobnie, bo niektórzy mówią, że przyszedł ze wsi, bo suka ma cieczkę :cool1:. Pies jest nieufny, na początku (tydzień temu) jak mnie widział, to odrazu uciekał, i prawie go nie widziałam, wiedziałam tylko że jest czarno - biały. Napewno ktoś rzucał w niego kamieniami - gdy chciałam mu dać kawałek mięsa, niechcący upuściłam go na ziemię, pies stał i się na mnie patrzył, gdy się schyliłam żeby podnieść ten kawałek mięsa, pies tak uciekał, naprawdę bardzo szybko :placz:, bo myślał że w niego rzuce kamieniem :placz:. Kijami też go odganiają. Pies bardzo szybko nabrał zaufania do mnie, w niedzielę ( 12.10 ) siedziałam z nim 2 godziny na trawie i dawałam mu jeść, później pies powąchał mi rękę, co 2 godziny wcześniej było niemożliwe. Później jak szłam, on szedł za mną. Widziałam że państwo co mają sukę z cieczką założyli mu obrożę i był 2 dni u nich, a teraz znów siedzi przed bramą i prosi żeby go wpóścili, a oni go odganiają :placz:. Był jeszcze jeden bezdomniak, ale został przygarnięty - dlatego że ufał człowiekowi. A ten nie ufa więc jest niepotrzebny... :shake:. Nienawidzę takich ludzi, jak można było wyrzucić takiego psa. Ja już jestem w nim zakochana, to jak na mnie patrzy, jak nabiera ufności... Jak bym poprosiła dziadka to by wziął go na DT, ale pies nie da się złapać, a ja nie chcę go straszyć. Chciałam mu dać sedalin, żedy zasnął, ale jak przeczytałam, na jednym forum, co się dzieję po sedalinie z psami, to się boję mu go dać... na razie zdjęcia psiaka : [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/6895/marley010fj6.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Jedzonko smakowało[/COLOR][/B] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8388/marley004zt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1395/marley009kh1.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5597/marley011xk9.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny, jak ja mam go złapać ? :placz:
-
Kto może przetrzymać Sonię od 30.12 do 1.01 ??? WROC-> POMOCY!!!! ma dom
nika28 replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']Napisałam... Czekamy na odpowiedz!:roll:[/quote] Mam nadzieję że się zgodzi pojechać :-(