Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na górę śliczny !!! :loveu:
  2. Bezdomny mix jamnika w Łodzi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bezdomny-czarny-mix-jamnika-lodz-110646/[/URL]
  3. Na pierwszą Ziutuś ! :shake:
  4. [quote name='Pusiakowa']Nikt tu nie zaglada prócz Ciotki Pusiakowej i niki :-([/quote] No właśnie...nikt :mad:
  5. [quote name='Bolesia']Myślicie, że znajdzie się ktoś kto zechciałby ją adoptować...[/quote] Na pewno znalazłaby dom, jakby się ją gdzieś ogłosiło :roll:.
  6. Na górę Prins !!!
  7. Na górę biała piękność...
  8. Na górę Miszek !!! :loveu:
  9. Na górę Ziutek ! :-(
  10. No i się dowiedziałam że ktoś dzwonił o 17, a mama mi powiedziała dopiero teraz :mad:. Pani była zainteresowana adopcją, ale była z ‘daleka’, nie powiedziała skąd…a raczej mama się nie spytała... Następnym razem chyba podam telefon do siebie. Pani miała jeszcze zadzwonić, ale wątpię że to zrobi. Wcześniej jeszcze, o 14 dostałam meila : ‘[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Witam,[/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Chciałam się zapytać o Spajkiego, jakiś czas temu sąsiadka moich rodziców wywiozła im ich ukochanego psa Kaca, Spajki jest do niego bardzo podobny, ale nie wiem czy to jest możliwe żeby miał ok. 13-14 lat? No i przede wszystkim gdzie on jest? Kacuś zaginął w województwie pomorskim.[/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Pozdrawiam’[/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][/FONT]
  11. Cudnyyy !!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Na górę pięknoto ! :loveu:
  13. Jeszcze raz pokaż się na górze !
  14. Ufff... jak dobrze że mały już bezpieczny :loveu:
  15. Dziewczyny, macie może jakiegoś chętnego na jamnika ? :oops: U mnie na osiedlu błąka się czarny mix jamnika, już długo. Nie chce żeby w zimę siedział na dworzu. Tak mi go żal :-(. Jego wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bezdomny-czarny-mix-jamnika-lodz-110646/[/URL]
  16. [quote name='majqa'] Aha...dajcie ogłoszenie w darmowych rubrykach w Dzienniku Łódzkim (a osobno w jego środowej gratce, też darmowe - rubryka oddam) i Expressie Ilustrowanym.[/quote] Dobrze, ;) [SIZE=1][COLOR=white][dziesięć znaków][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...