Jump to content
Dogomania

liryka

Members
  • Posts

    371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by liryka

  1. hmm...na spacerze - przy mijaniu sie z innym psem jest bojazliwa i przechodzi na druga strone czlowieka, ale jesli jakis podbiegnie - stoi nieruchomo i daje sie obwachac, sama raczej unika. w psim sklepie okopala sie w rogu i nastroszyla, kiedy weszla starenka bokserka i chciala sie przywitac - nie warczala, ale wargi juz podchodzily w gore. na koty zupelnie nie reaguje
  2. Majeczka jest spiącą królewną - to zaszczyt ją gościć :)
  3. majeczka ufnie uśmiecha sie do ciotek i prosi o domek
  4. kurcze, [B]bianka, [/B]nie zauwazylas u siebie aureolki??? czy DT jakos Cię odciąża? w sobotę oddaję moją Majeczkę tymczaskę, 2 maluchy moglyby sie u mnie powczasowac
  5. bannerek dla Majeczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109718"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6889/minikopiaimg4074copycopqa3.jpg[/IMG] [/URL]
  6. Majeczka po kąpieli :) otrząsnęła się, pokichała i wskoczyła na kolana :loveu: strasznie kochana przylepa. wszystko, co miękkie, jest jej - obejrzyjcie ostatnie fotki :-D jest bardzo grzeczna, bez problemu przecieramy i zakraplamy oczka - wygląda, jakby była do tego przywyczajona; kropelki chyba pomagają, łezki już nie kapią z futerka, zdążą wsiąknąć... po kąpieli okazało się, że psa właściwego to w środku futra jest niewiele - ma baaardzo gęsty, jaśniutki podszerstek i grubą sierść, tricolor classic :) na spacerku widzi bez problemu, tylko po ciemku jest strachliwsza na odgłosy i trzeba pilnować słupów na drodze. [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6615/miniimg4060bh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4078/miniimg4091rn5.jpg[/IMG] jedyna okazja na poleżenie na kanapie - jak ciotka biega z aparatem i tak się śmieje, że nie ma siły zgonić psa. już znamy polecenia 'na miejsce' i 'zejdź', tylko nie wiemy, czy działają bez parówki w ręku :) [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4065/miniimg4084fw1.jpg[/IMG] od 4 miesięcy zastanawiam się, po co mi niepodlączony telewizor... teraz już wiem :) [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6835/miniimg4111mn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4773/miniimg4095ey9.jpg[/IMG]
  7. nie mam auta:placz: i nie mam kiedy pojechac :placz:
  8. w sobote jade z krakowa do polanca. Zawsze to blizej kielc, wiec jesli nie znajdziecie nic innego, moge psine przechowac do soboty i zabrac.
  9. FOTOWYPRAWA DO HARBUTOWIC. Czy są chętni na wyprawę do Harbutowic na jutro? Niedziela w godz. 10-14 to najlepszy czas, może uda nam się wstrzelić w jakąś słoneczną chwilę.
  10. zawsze to 2 szanse :) potem sie ktoras podmieni na innego psiaka
  11. Roksi ma allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345976692[/url]
  12. czy dzis jakaś beiżąca pomoc w sprawach okolokundlowych jest potrzebna? (do harbutowic moje autko nie da rady dojechac...:(, ale po krakowie mozemy smigac)
  13. czy dzis jakaś beiżąca pomoc w sprawach okolokundlowych jest potrzebna? (do harbutowic moje autko nie da rady dojechac...:(, ale po krakowie mozemy smigac)
  14. Rogal najwidoczniej sie opamietal - co 4 osoby w domu, to nie jedna :) Rozmawiałam z pania, ktora go adoptowala - ponoc troszke broi, ale posluchali i pochowali wszystko 3 poziomy ponad jego mozliwosci, wiec strat wielkich nie ma, bawi sie z kotami i generalnie jest fajnie :) nawet sie nauczyl nie wlazic na kanape :) antybitoyki podaja. Pewnie go tak dziewczyny i koty wymecza, ze juz nie ma sily na rozrabianie :evil_lol:
  15. Jagienka, Sarę widziałam, niestety w ciągu dnia wisi na łańcuchu - podobno na noc jest spuszczana. Ze względu na to, że nie do końca znam sprawę, wyraziłam tylko wątpliwość, czy powinno tak być - nie chciałam mieszać się w sprawy Karusi. Poza tym psina jest zadbana i radosna, tyle, że zapasiona - łańcuch...
  16. [B]Anashar,[/B] czy ten zołciak nadal się tam błąka? Jeżdże alejami codziennie (od ahg-u do jubilata), ale psiaka nie widziałam? [quote name='Anashar']Od jakiegoś tygodnia - dwóch przy alejack trzech wieszczów pałeta się mały żółty piesek bez obroży. Jest wychudzony i zaniedbany. Widuje go często, ale zawsze jestem wtedy z psem więc nic zrobić nie mogę. Nie słyszał ktoś o zaginięciu podobnego psiaka? Kurka, nie wiem co robić :shake: [IMG]http://download.anashar.net/dogo/hotelik-5.04.-08/bezdomny/1.jpg[/IMG] [/quote]
  17. biegaj do gory, malenstwo, po domek z dziecmi Mala ma allegro i gumtree. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=344270785[/url]
  18. Kieszonkowy mini-malamucik się prezentuje [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5125/miniimg4020xb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8638/miniimg4028pp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8854/miniimg4025lv9.jpg[/IMG] Ona tak sama z siebie sie kładzie, wystarczy przy niej uklęknąć.. :) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/416/miniimg4047xb7.jpg[/IMG]
  19. czy w kwestii sterylizacji kotow ktos moze sie wypowiedziec odnosnie dziesiejszego artykulu w wyborczej? prawda to czy paszkwil ohydny?
  20. :multi: [B]rogal[/B] w domku :multi: umowa podpisana. juz sobie wszystkich podporzadkowal i moglam sobie mowic, ze kochac trzeba madrze :lol: Panstwo, 2 corki szkolne, pani pracuje tuz obok domu i na 2 dzienne zmiany, wiec generalnie psiak bedzie pod opieka. trafil do domku z ogrodkiem, obejrzalam, wyszukalismy dziury do pozabezpieczania; bedzie mial towarzystwo - rodzina przygarnela (dokarmiala) zima podrzucone kociaki i teraz biegaja poldzikie po ogrodku (taka delikatna sugestia o sterylizacji padla). wet zabezpieczony, miejsce rogal ma, gadzety psie ma - w kwestii milosci bedzie mial za dobrze, rozpuszcza go i bedzie maly wielki tyran ;) rodzinka jest ostrzezona, ze zostawiony sam moze nabroic, maja zaczac od krotkich rozstan i obserwowac, od razu usunac wszystko, co zwisa i moze sobie sciagnac na glowe. w razie czego - biegiem do [B]kiwi :) [/B]kontakty wymienione, wizyta poadopcyjna zapowiedziana, obietnica relacji z nowego zycie rogala zlozona (moze juz jutro :))trzymam kciuki za nowa rodzinke :)
  21. karusia, daleko to? przesiadlam sie do mojego staruszka i poza granice krakowa nie wyjade, ale w poblize moge podjechac z aparatem, jesli to bardzo awaryjne, to ewentualnie bardzo tymczasowy tymczas (wyjazdy)
×
×
  • Create New...